Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Stoklu Galeri Sistemi

Polis ve ems araç çıkartamıyor bunu nasıl çözeriz? ayrıca bi süre sonra ekran arka plan gidiyor hocam o garaj geliyor 10 sn veya 5 sn sonra gidiyor araç yerin altında hava da kalıyor gibi duruyor bu sorunu bi kaç yerde görmüştüm bop74 kurulu hala bu 2 soruna çözüm bulamadım

DF
Polis ve ems araç çıkartamıyor bunu nasıl çözeriz? ayrıca bi süre sonra ekran arka plan gidiyor hocam o garaj geliyor 10 sn veya 5 sn sonra gidiyor araç yerin altında hava da kalıyor gibi duruyor bu sorunu bi kaç yerde görmüştüm bop74 kurulu hala bu 2 soruna çözüm bulamadım
esx_policejob esx_ambulancejob scriptlerinin clientine galerinin ismini örnek : ld-vehicleshop scriptin içinde "esx_vehicleshop" olarak cekiyordur onları suan kullandığın galerinin ismi yap

DF
aYRICA GALERİ 1 KERE KULLANILDIKTAN SONRA KIRMIZI DAİRE GİDİYOR HOCAM Bİ TIK SORUNLU SANIRIM SCRİPT DENEMEDİĞİM ALTYAI KALMADI

DF
Galeriyi database startladıgım zaman ayrı bir katagori açıyor essantial diye ve kendi databaseme nasıl çekerim ?

DF
+rep Kalitewli

DF
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bu galeri ile uyumlu otopark&garaj scripti mevcut mu ?

DF
Hocam bu galeriyi startladığım zaman polis ve doktor garajlarını kullanamıyorum yukarda yazanları denedim lakin olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

DF
Merhaba dostlar biliyorsunuz leaklere düştü ve düşen versiyonunun serverside'ı dumptan yazılma olduğundan sağlıklı çalışmıyor orjinal halini paylaşıyorum herkes kullansın.

knk bende olmadı galeriye giriyorum altta araçlar gözüküyor ama satın alma dene bölgesi gelmiyor bugda kalıyor nasıl çözebilirm

DF
merhaba araba alınıyor ama üstümüze verilmiyor yardımcı olur musunuz?

DF
Merhabalar Araba Alınca Plaka Kişiye Kayıt Olmuyor Onun Yapılışını Buraya Kısa Anlatım Şeklinde Paylaşa Bilecek Baba Yiğit Varmı Burası Dinazor Billuru Koksun Sonra :)

DF
Merhabalar Araba Alınca Plaka Kişiye Kayıt Olmuyor Onun Yapılışını Buraya Kısa Anlatım Şeklinde Paylaşa Bilecek Baba Yiğit Varmı Burası Dinazor Billuru Koksun Sonra :)

Data sorununu aşağıdaki sorguyu çalıştırarak çözebilirsiniz arkadaşlar

Kod:
CREATE TABLE `owned_vehicles` (
    `owner` VARCHAR(40) NOT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `plate` VARCHAR(12) NOT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `vehicle` LONGTEXT NULL DEFAULT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `type` VARCHAR(20) NOT NULL DEFAULT 'car' COLLATE 'utf8_general_ci',
    `job` VARCHAR(20) NOT NULL DEFAULT 'civ' COLLATE 'utf8_general_ci',
    `stored` TINYINT(1) NOT NULL DEFAULT '0',
    `state` VARCHAR(50) NULL DEFAULT NULL COLLATE 'utf8mb4_general_ci',
    PRIMARY KEY (`plate`) USING BTREE
)
COLLATE='utf8_general_ci'
ENGINE=InnoDB
;

DF
Data sorununu aşağıdaki sorguyu çalıştırarak çözebilirsiniz arkadaşlar

Kod:
CREATE TABLE `owned_vehicles` (
    `owner` VARCHAR(40) NOT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `plate` VARCHAR(12) NOT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `vehicle` LONGTEXT NULL DEFAULT NULL COLLATE 'utf8_general_ci',
    `type` VARCHAR(20) NOT NULL DEFAULT 'car' COLLATE 'utf8_general_ci',
    `job` VARCHAR(20) NOT NULL DEFAULT 'civ' COLLATE 'utf8_general_ci',
    `stored` TINYINT(1) NOT NULL DEFAULT '0',
    `state` VARCHAR(50) NULL DEFAULT NULL COLLATE 'utf8mb4_general_ci',
    PRIMARY KEY (`plate`) USING BTREE
)
COLLATE='utf8_general_ci'
ENGINE=InnoDB
;
kibra kibra sağolsun yardımcı oldu :)
teşekkür ederim yorumun içinde.

DF
hocam selam bunu meslek olarak birine versek satışları o gerçekleştirebiliyor mu ? ya da oyunda değilken otomatik satış geçerli olsa para birikse?

DF
Merhaba dostlar biliyorsunuz leaklere düştü ve düşen versiyonunun serverside'ı dumptan yazılma olduğundan sağlıklı çalışmıyor orjinal halini paylaşıyorum herkes kullansın.

Paylaşım için teşekkürler her türlü database eklemesini vs gerçekleştirdim ancak satın alma kısmı ve araçların büyük görselleri yüklenmiyor ayrıca scripte res atmadan çıkış da yapamıyorum sorunuyaşayan ve düzelten arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!