Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Standarttan Uzak Geniş Çaplı Farkındalık Yaratacak Teccübeli Birileri İle Çalışabilirim

• Konbuyu başlatan Kenlaus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 887
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kenlaus

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar
Öncelikle belirtmem gerek ki ciddi bir başarı hedefi sunan isimiyle,yönetim kadrosuyla,yazılımcılarıyla bu işi gönülden yapmak isteyen ve ekip oluşturmaya çalışan teccübeli ve yenilikçi bir grup veya oluşum varsa bu oluşumun içinde yer almak isterim.

Kendimden bahsetmek gerekirse rol dünyasın da çok fazla zamanını tüketmiş yenilikçi bir kişiliğim ayriyeten oyun ortamında birçok kendi projemde bulunmaktadır şayet istediğim gibi bir yer bulamassam en sonunda iyi bir bütçe ile kendim bunu sağlıyacağım. Üç güne yakındır oyuncular ,yönetim ve kadın oyunculara sorular yöneltmekte her kişiliğin her beynin fikirlerini ve önerilerini diğer serverlar da oluşan problemleri dinlemekteyim sesli ve yazılı olarak ,bunu anket gibi düşünebilirsiniz Arşivini tutmaktayım. Kendim proje olarak küçük değil oyun camiasına büyük projeler katmış bir insanım nasıl büyük projeler izmirde 2 adet oyun mağazası kuruluşu gibi gerçekleştirdiğim büyük projelerim var ayriyeten birçok farklı oyunda yöneticilik yapmış biriyim grafik tasarım olsun, sosyal medya ve reklam gibi kavramları ve şirket yayılması ve ekip çalışmasına sadık ve teccübeli biriyim. tercihim hazırda kurulmuştan çok yeni başlanılacak projelerdir yüksek yaş ortalamalı bir sunucu projeniz varsa ben bu projede yer almak isterim şayet ciddi bir iş çıkarmakta iddalıysanız. Kendim şu anda e-ticaret mousepad üretmekteyim ve geçmişe yönelik isim vermiyorum büyük firmalarla ticaretim gerçekleşmiştir.Belki sunucuya çekiliş ilede destek verme şansım vardır. Tekrardan keyifli oyunlar sağlıcakla kalın.

Adınız :Kaan
Soyadınız :Başaran
Yaşınız :21
Yaşadığınız Yer :İzmir
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz :Yüksek
Günlük Online Süreniz :Sürekli işim bilgisayarla olduğu için genelde online
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :[email protected] veya Discord Kenlaus#6123

Son düzenleme:
merhaba senide aramızda görmek isteriz.
dc:manyakadam#5881

Vermiş olduğunuz kenlaus#6123 ID den size ulaşamadık. Text konuşmasıyla pek etkili olacağımızı sanmıyorum. Gayet hoş ve nezih birine benziyorsun, söylediklerin ise bizi tarif ediyor. Uygun bir vakitte seni Discord adresimiz de ağıralyalım. Konuşur, sohbet ederiz.

Konu Günceldir

Anlattığın gibi bende böyle bir grup arıyorum aklımda çok iyi fikirler var istersen kendi grubumuzu oluşturabiliriz. Eğer bulamadıysan

Konu Kilitlenebilir

ah be brom yazını iyice okudum çok iyi işler çıkartabilirdik ayrıca hemşeriyiz İzmirliyim bende, neyse sağlık olsun :)

Tekrardan Merhabalar
Arkadaşlar baktım ki bana uyan bir proje yok biz kendimiz güzel bir proje geliştirmek ve hayata geçirmek için kolları sıvadık bu yolda başarıya ulaşmak isteyen yüksek yaş ortalamalı arkadaşlarla herzaman kapım açıktır. oyuncu anlamında sıkıntı çekiceğimizi düşünmüyorum çevremden dolayı yönetimi gerçekten benimsemiş güzel bir proje çıkarıcak arkadaşlar arıyoruz Discord Kenlaus#6123

Konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!