Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SR ROLEPLAY ŞİKAYETİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle hepinize selamün aleyküm fivem türk üyeleri, bu kwox isimli gerçek adı hakan olan ve discord idsi 779758275733880832 olan arkadaş ATHENARoleplay isimli dostum yalnız kurtun açtığı sunucuda benim lspd ekibime geldi ardından 3 gün sonra bana sunucu açma teklifinde bulundu benimde bir başka arkadaşımla böyle bir fikrimiz vardı ve hakanda söyleyince açalım dedik açtık vs herşey normal gidiyordu ama 27.10.2022 tarihinde bana bir kişi yazdı konuşmak istedi ama işlerim olduğu için erteledim ve 29.10.2022 tarihinde kişiyle görüşme sağladım bana söylediği şeyler ve attığı ssleri gördüm ve sorguladım yazılan ssleri aşagıya koyacağım ama ben kabaca sizlere anlatayım bu hakan öncedende böyle bir işe girmiş aynı şekilde ortaklarıyla donate paralarını almış donate paralarını diğer ortağı alıncada aldığı gün direk istemiş ardından birkaç gün sonra sunucuyu satmış başka bir bireye 1600 tlye ortağına ise 600 tlye sattığını beyan etmiş ve bu arkadaşlar sattıkları kişiye sormuş siz sunucuyu kaç tlye aldınız vs vs o satın alan arakdaşta gerçekleri söylemiş ve öyle olay öğrenilmiş eski ortağı olan kişide bana bunları söyledi bu arkadaşında adaletsizliğin en büyük olduğu sunucu yazmış arkadaşlar ben size bu arkadaşın bu beyanını şu şekilde geri tepebilirim ve size gerçeği söyleyebilirim, sunucuya tanıdığı geldiği gibi directore atıyor ve sıfırdan stafftan admin olanın hakkını yiyor ben sadece sizlere bunu söylersem nasıl birşey olduğunu anlayabilirsiniz ve ayriyetten o ekli dosyalardaki ss benim sunucumdaki bir adminin sunucuma donate atmak istemesi ve parasının olmadığını ama sunucuya destek olmak istediğini söylemesinden kaynaklanıyor benden rica etti ve bende sunucuya destek amaçlı attığı için yani içten istediği için bende kabul ettim ama oyunculara söylememesini yoksa onların isteyeceğini vermeyincede sunucuda bir karmaşa çıkacağını bildiğim için söyledim ve ayrıyetten ben bu arkadaşın eski ortağıyla konuştuktan sonra bu arkadaşı denemek için onunla dmden konuşmalar yaptım bu konuşmaların içeriğide sunucudaki diğer ortaklar hakkında olumsuz bir konuşmaydı önceki sunucusundaki ortaklara yaptığı kahpelikle aynı konu ben ona sordum oda anında onayladı ve ben bu durumu gidip diğer ortağıma bildirdim ve bu arkadaş benim sunucumdan 1000 tlye yakın bir donate alıp sunucudan çıktı ay sonu ay sonu çıkmasının sebebinide bence söylememe gerek yoktur ve benim developerimede 500 tl aldığını ve bende 5000 tl donate oluğunu beyan etmiş önceki yazdığımı hatırlıyormusunuz ? eski sunucusunuda satıp 1600 alıp 600 demişti bir insanın taktikleri hiçmi değişmez ya :D uzun lafın kısası benim demek istediğimi anladınız arkadaşlar bu arkadaşta benim onsuz devam ettiğimi ve sunucumun çekmeye devam ettiğini çekemeyip burada kötülemeye çalışmış ben sizlere aşagıya ssleri bırakıyorum tek tek okursunuz bu arkadaşta millete 18 yaşımdayım diyor 11. sınıfa gidiyor neyse eklemek istediğim son birşey daha var bu arkadş önceki sunucusundanda çıktıktan sonra buna benzer mesajlar atmıştır buda o formun linki https://www.fivemturk.com/threads/reaver-roleplay-hakkinda.42778/#post-315401 ve bu arkadaş hakkında 3 5 kişiden daha bişeyler duydum bence siz anlamanız gerekeni anladınız ben kendimi akladım doğrularım ile hakanda yalanlarıyla kendini kandırdı bugunlük bu kadar hepinize iyi günler. <3

Ekli dosyalar

• 39C4EEB7-8AEB-4865-A810-2AED3D69335B.png
    39C4EEB7-8AEB-4865-A810-2AED3D69335B.png
    36.3 KB · Görüntüleme: 33
  • 96CDFD84-15FC-40C7-B4DE-D18BF9E22866.png
    96CDFD84-15FC-40C7-B4DE-D18BF9E22866.png
    28 KB · Görüntüleme: 32
  • 803CCE37-F70A-4602-B110-AF083B47D25E.png
    803CCE37-F70A-4602-B110-AF083B47D25E.png
    95.9 KB · Görüntüleme: 25
  • asdsad.png
    asdsad.png
    29.1 KB · Görüntüleme: 24
  • günlerce.png
    günlerce.png
    5.9 KB · Görüntüleme: 23
  • hakann.png
    hakann.png
    47.8 KB · Görüntüleme: 22
  • hhkn.png
    hhkn.png
    11.9 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_0653.png
    IMG_0653.png
    20 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_0656.png
    IMG_0656.png
    64.4 KB · Görüntüleme: 19
  • marsel.png
    marsel.png
    8 KB · Görüntüleme: 18
  • netsayı.png
    netsayı.png
    6.8 KB · Görüntüleme: 18
  • ortakk.png
    ortakk.png
    9.1 KB · Görüntüleme: 17
  • rohat1.png
    rohat1.png
    107.5 KB · Görüntüleme: 17
  • rohat2.png
    rohat2.png
    57.2 KB · Görüntüleme: 13
  • rohat3.png
    rohat3.png
    46.6 KB · Görüntüleme: 12
  • rohat4.png
    rohat4.png
    25.9 KB · Görüntüleme: 11
  • rohat5.png
    rohat5.png
    25.2 KB · Görüntüleme: 9
  • rohat7.png
    rohat7.png
    29.7 KB · Görüntüleme: 9
  • rohat8.png
    rohat8.png
    18.2 KB · Görüntüleme: 8
  • sdfsdfsd.png
    sdfsdfsd.png
    23.9 KB · Görüntüleme: 32
Sado Sado Konunu Kapatılmasını Teklif Ediyorum Kapatılmadığı Dahilinde Gerekli Yerlere Başvuracağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!