Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü SQL Hatası 1146

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shaytonx

Üye
FT Kullanıcı
Jsfour_register scriptinin datasını okuturken aldığım bir hata bu characters kısmını okutamadığım içinde oluşturmıyorum. Yeni paket yapıyorum fakat bu hatayı bir türlü çözemedim.

Ekli dosyalar

• Hata kod 1146.png
    Hata kod 1146.png
    43.6 KB · Görüntüleme: 28
Databasenizde characters diye bir tablo bulunmadığı için bu hatayı alıyorsunuz.

Database yi kurarken gelmediyse muhtemelen kashacters de sorun olabilir

Database yi kurarken gelmediyse muhtemelen kashacters de sorun olabilir
Ben sıfırdan paket oluşturuyorum. O yüzden herhangibi bir database okutmadım. Bütün her şeyi sıfırdan yazıyorum. Bir yerde bi eksik mi yaptım?

Ben sıfırdan paket oluşturuyorum. O yüzden herhangibi bir database okutmadım. Bütün her şeyi sıfırdan yazıyorum. Bir yerde bi eksik mi yaptım?
Zannetmiyorum skriptin ile âlakali olabilir başka bir kashacters kullanmanı öneririm fakat şöyle bir durumda var örneğin a skriptinin çalışması için c ve d skiptleri gerekli olur çalışması için gerekli bazı Skriptler olmayabilir.

Zannetmiyorum skriptin ile âlakali olabilir başka bir kashacters kullanmanı öneririm fakat şöyle bir durumda var örneğin a skriptinin çalışması için c ve d skiptleri gerekli olur çalışması için gerekli bazı Skriptler olmayabilir.
Çalışması için kapatmam gerekn scriptler var biliyorum fakat işe yaramıyor çünkü datasını okutamıyorum. Başka bir scriptte denedim o da olmadı. Sizin önerebileceğiniz bir script var mı acaba?

İnternetten herhangi bir paketin datasını bul characters tablosunu kendi datana at

Sorun çözüldüğüne göre Tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!