Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SPARTA ROLEPLAY... PROFESYONELLİĞİN 1 NUMARALI ADRESİ...

Paintball'da dönen rp baya zevkli

Reklamımızı da verdik hepinizi bekliyoruz arkadaşlar

ilgili yönetim kaliteli eklentiler

+

hiç sıkıntı çekmeden eğlenerek oynuyorum yeni gelmek isteyenler için tavsiye ederim

Yönetim her türlü sorunumla anında ilgileniyor.Bu kadar ilgili adminleri başka yerde bulabileceğinizi sanmıyorum.

POLİS DEPARTMANI, ŞERİF DEPARTMANI VE DOKTORLUĞA ALIMLARI AÇIKTIR.
VAGOS
LOST MC
LOS AZTECAS BOŞTUR, EKİP OLARAK GELECEKLERE ÖZEL HEDİYELERİMİZ VARDIR.

2.GALERİ VE BARLAR İÇİN ALIM İMKANI.

Server Çok Güzel :)

Kaliteli yönetim ekibi ve scriptler ?

+

"BİR İLK... PAINTBALL SCRIPTI... " Merhaba, ilk'den kastınız nedir acaba daha önce farklı sunucularda gördüm ve şu anda bilinen türkiyenin en iyi sunucularından biri olan "EightbornV" içerisinde olan bir script yanlış anlamayın ancak ilk değil gözüme takıldı.

"BİR İLK... PAINTBALL SCRIPTI... " Merhaba, ilk'den kastınız nedir acaba daha önce farklı sunucularda gördüm ve şu anda bilinen türkiyenin en iyi sunucularından biri olan "EightbornV" içerisinde olan bir script yanlış anlamayın ancak ilk değil gözüme takıldı.
Sunucuda ilk kardeşim dünya da ilk denilmemiş zaten ama rahatsız olduysan düzeltilir.

Tavsiye Edilecek bir sunucu .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!