Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Space Roleplay | Whitelist | Hard RP | Gerçekçi Ekonomi | DAHA ÖNCE OYNADIĞINIZ TÜM SUNUCULARI UNUTUN

• Konbuyu başlatan Tokyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 67
  • Görüntüleme 4K
Alımlar açık 7/24 aktif yetkili ekibimiz bekliyor

Sunucumuz'da Kesinlikle Hard RP Yapılacak Çolukla Çocukla Uğraşamam Diyorsanız Tam Size Göre, Gerçekçi Bir Ekonomiye Sahibiz 2 Gün Kasaplık Yapıp Spor Araçlarla Gezemeyeceksiniz, Veya Silah Alamayacaksınız. Ancak Gidipte Silahın Ücretini 1.000.000 Koymadık. Büyük Sunuculardaki Ucuzlukta Olacak Ancak Silah Almak İçin Bir Ortam Kurmalısınız. Onun Dışında Bol Bol ''do/me'' Komutu Kullanılan Bir Sunucudur | ballas, grove street familias açıktır güncel ++ |

Sunucumuz'da Kesinlikle Hard RP Yapılacak Çolukla Çocukla Uğraşamam Diyorsanız Tam Size Göre, Gerçekçi Bir Ekonomiye Sahibiz 2 Gün Kasaplık Yapıp Spor Araçlarla Gezemeyeceksiniz, Veya Silah Alamayacaksınız. Ancak Gidipte Silahın Ücretini 1.000.000 Koymadık. Büyük Sunuculardaki Ucuzlukta Olacak Ancak Silah Almak İçin Bir Ortam Kurmalısınız. Onun Dışında Bol Bol ''do/me'' Komutu Kullanılan Bir Sunucudur | ballas, grove street familias açıktır güncel ++ |
kesinlikle

Space rp adminleri 15 yaşındadır haberiniz olsun iyi günler dilerim

İnanmayan olursa fotoğraf atabilirim iyi günler dilerim
1.si en küçüğümüz 17
2.si sen annenin karnından 25 yaşında mı çıktın? Yaşı büyük olunca adam olunmuyor burda 12 yaşındada olsam birşey farketmez kendi kaliteni belli etmişsin.

3.sü kendisinin eski sunucusunda yönetim ekibindeydim haksızlık yaptıkları için çıkmıştım sadece konu baltalamışsın :D?

Böyle insanların sunucularından sıkıldığımız için açtık zaten en güzel örneği.

1.si en küçüğümüz 17
2.si sen annenin karnından 25 yaşında mı çıktın? Yaşı büyük olunca adam olunmuyor burda 12 yaşındada olsam birşey farketmez kendi kaliteni belli etmişsin.

3.sü kendisinin eski sunucusunda yönetim ekibindeydim haksızlık yaptıkları için çıkmıştım sadece konu baltalamışsın :D?
Canım benim senin için kulaklığı olmayan arkadaşını oynattık sw de sonra 2 hafta sonra hâlâ almadığı için sunucudan kickledik genel sohbete ana avrat söven ben miyim acaba

Sen daha bizim dc deki botu çaldın
Selamlar yazınca
Sana selam yok puşt diye bir bot yapmıştık bi baktım kendi sunucunu açınca aynısı yapmışsın tebrik ederim iyi roller

Peki oğuzhancım canım kardeşim senin büyüğün olarak söylüyorum senden büyük birine hakaret çok ayıp senin gibi bir sw sahibinin böyle yapması cidden çok yanlış

Ekli dosyalar

• IMG_20200719_205333.png
    IMG_20200719_205333.png
    29.2 KB · Görüntüleme: 6
He bide 17 yaşındayım diyorsun ya 2003 oluyorsun yani hani bir kimlik fotosunu karalayarak atar mısın merak ettim de

Büyüğüm filan değilsin saygı duyulacak Bir insanda değilsin bunları sizin yaptıklarınızdan sonra yaptım önce discorddaki engl aç çocuk çocuk işler yapma

Kendi yaptıklarınızdan bahsetsene? Ss mi atıp rezil edeyim? Forumda beyfendi taklidi yapma

3 ay Sunucunuzda yardım ettim gereksiz işler yaptınız çıktım en doğal hakkım teşekkür etmek yerine banlarsanız az bile etmişim

Konu baltalamaya devam et sen derdin varsa discordda engeli aç küfür edip engelleme :)

Can
3 ay Sunucunuzda yardım ettim gereksiz işler yaptınız çıktım en doğal hakkım teşekkür etmek yerine banlarsanız az bile etmişim
Canım kardeşim benim seni biz yönetim almadan banladık sonra tekrar aldık ardından bizim yönetim ekibinden bir ile şakalaşırken banlamış o seni sonra biz aldık senle konuştuk ardından yönetimdeki diğer arkadaşla konuşacaktık ki bi baktım bizim sunucudan birilerini kendi sunucunda oynaması için adminlik teklif etmişsin neyse canım seni seviyorum iyi roller

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!