Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sosyal RP Sunucusu Arıyoruz 2 kişi

doukan91

Üye
FT Kullanıcı
Farklı oyunlarda yaklaşık 2-3 senelik ''Hard'' Roleplay geçmişim var kısa bir süre önce Fivem'e geçme kararı aldım fakat hiç bir sunucuda aradığımı bulamadım. Hikayesi, kurgusu çok detaylı işlenmiş bir karakterim var bu karakteri uzun süre oynayabileceğim bir sunucu arıyorum. Aradığım Özellikler; Zor ekonomi, Hard RP P2W olmaması Aile,holding gibi oluşumların olmaması Zor bir whitelist forumu ile alım yapılması. Ekstra olarak aktiflik sayısına önem vermiyorum sunucu yeni olabilir. Bu vizyonla ilerliyorsa 5 kişi olsa dahi seve seve oynayıp büyümesine yardımcı olurum. OKUDUĞUNU ANLAMAYAN ARKADAŞLARA ÖZEL: AİLE OLANLARLA İLGİLENMİYORUM

merlin Roleplay olarak yardımcı olabilriz rol yapmanız için mekan bile verebilriz

Farklı oyunlarda yaklaşık 2-3 senelik ''Hard'' Roleplay geçmişim var kısa bir süre önce Fivem'e geçme kararı aldım fakat hiç bir sunucuda aradığımı bulamadım. Hikayesi, kurgusu çok detaylı işlenmiş bir karakterim var bu karakteri uzun süre oynayabileceğim bir sunucu arıyorum. Aradığım Özellikler; Zor ekonomi, Hard RP P2W olmaması Aile,holding gibi oluşumların olmaması Zor bir whitelist forumu ile alım yapılması. Ekstra olarak aktiflik sayısına önem vermiyorum sunucu yeni olabilir. Bu vizyonla ilerliyorsa 5 kişi olsa dahi seve seve oynayıp büyümesine yardımcı olurum. OKUDUĞUNU ANLAMAYAN ARKADAŞLARA ÖZEL: AİLE OLANLARLA İLGİLENMİYORUM
Merhaba dc : pielie buradan bana ulaşabilrisiniz.

daha yarım saat önce aktif verdik Tanıtım Konusu

Buyrun 1.5 ay önce açıldık, hardrp mentalitesindeyiz. ekonomimiz hard. form ile başvuru alıyoruz.

Merhaba. Aradığın kritlerlerle birebir uyuşan bir sunucu açıyoruz çok yakında. Bu düşünce tarzında oyuncular arıyoruz. Sunucu hikaye tabanlı olacak ve vipe olmayacak. FRP rol pasları ile denge sağlanacak yani uzun süre aynı karakterle de oynayabilirsiniz ve karakter gelişimi çizebilirsiniz. Sunucuda sosyal etkileşim scriptleri ön planda ve farkımız tamamen serbest ekonomi olması. Piyasayı tamamen oyuncuların belirledikleri fiyatlar ve oylama ile seçilen başkanın belirlediği vergi oranları etkilemekte. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Discord:

Dostum merhaba. FiveM Türkiye platformuna nazaran farklı bakış açısına ve atmosfere sahip bir sunucu projemiz mevcut. Aradığınız kriterleri sunucumuzun sağladığını düşünüyoruz. İlgilenmek isterseniz tıklayıp katılarak daha fazla bilgi sahibi olabilir veya bizlere farklı sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca ana sayfadaki Reality V başlıklı sabit konu aracılığı ile de görsel içeriklere ulaşabilirsiniz.

Merhaba, sizinle iletişime geçmek isterim. Discord adresim: dmr.lua

discord.gg/holyrp

discord.gg/loyalroleplay , Tamamen sosyal ağırlıklı, aile gibi oluşumların olmadığı sadece SS'teki çetelerin kendi aralarında hikaye çevireceği kimsenin kimseye ahkam kesmeyeceği düzgün ve tamamen gerçek hayata dayalı projemize sizleri bekleriz, isterseniz oturup konuşuruz ve sayenizde hatalarımızdan ders çıkarır ve projemizi daha iyi yapabiliriz, bu konuda yardımcı olabileceğinizi düşünmekteyim. Dilediğiniz şekilde role girebilirsiniz.

discord.gg/lumiland

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

discord.gg/nimav

Son düzenleme:
discord: storm0606

BakerV / Donate Yok! / Eski Fivemin Özlemini Çeken Oyunculara! / Admin Power Yok! Eski fivem ortamını özlüyorsanız, ah o eski sunucular, roller, oyuncular, sistemler nerde diyorsanız. Amacınız Win almak üzerine değil rol paslamak üzerine ise sunucumuza bekleriz efenim.

Son düzenleme:
%70 Sosyal %30 Gun - Bol çeşit çeşit soygunlu ve meslekli harcade tabanlı sunucu. Daha açılmadık! Hemen yerinizi kapın!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!