Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sorunsuz Gcphone

• Konbuyu başlatan Fiskos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 6K
bu sorunda şöyle oluyor policejob a res atıp yeni meslek verdiğim zaman geliyor ama sunucu ilk açıldığında gelmiyor

SORUNUN ÇÖZÜMÜ: telefon ve meslekleri configde 1. sıraya atın sorun çözülüyor telefon sıkıntısız çalışıyor

Son düzenleme:
onu halettim fakat polise mesaj atınca mesaj telefa gelmiyor bunu nasıl çözebilirim ?
config.json içerisinden mesleklerini kendine göre ayarlaman gerekiyor dostum gir içine bak dediğim şeyi anlarsın :)

kamera
Dostlar merhaba,
forumumuzda gördüğüm kadarıyla telefon ile sorun yaşayan bir çok kişi mevcut özellikle resim çekip gönderme ile sorun yaşayanlar var. Bir şekilde birileri sorunu çözüyor çözdüğünü söylüyor ancak diğer sorun yaşayanlara kimse yardımda bulunmuyor. Gördüğüm bencillik üzerine böyle bir paylaşımda bulunmak istedim yanılmıyorsam bu telefonun yapımcısı xenknight kendisi instagram olan sürümünü de yapmıştı ancak diğer yapmış olduğu telefonu art niyetli insanlar ondan alıp kendisinin malıymış gibi satarak para kazanma girişiminde olduğunu farkettiğinde kendisi dağıtmıştı telefonu. Bir çok konu altında gördüğüm kadarıyla kendisini akıllı sana vatandaşlar kod satırlarını bozarak yada bozuk sql ler dağıtarak insanların işlerini baltalamak istiyorlar ve ya bir şekilde sorunu çözen kişiler script yapımcısının haricinde satış yapmaya çalışıyorlar ben bu tarz mevzulardan çok sıkıldım hali hazırda düzgün olan bir şeyi neden bozup foruma atıyorsunuz bunuda anlamış değilim... Telefonu buraya bırakıyorum eğer sorun yaşarsanız discord dan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Virustototal :

İndirme linki :

Discord :

*FiskOS*#8518

Ekli dosyayı görüntüle 11817Ekli dosyayı görüntüle 11818
çalışıyorumu

Dostlar merhaba,
forumumuzda gördüğüm kadarıyla telefon ile sorun yaşayan bir çok kişi mevcut özellikle resim çekip gönderme ile sorun yaşayanlar var. Bir şekilde birileri sorunu çözüyor çözdüğünü söylüyor ancak diğer sorun yaşayanlara kimse yardımda bulunmuyor. Gördüğüm bencillik üzerine böyle bir paylaşımda bulunmak istedim yanılmıyorsam bu telefonun yapımcısı xenknight kendisi instagram olan sürümünü de yapmıştı ancak diğer yapmış olduğu telefonu art niyetli insanlar ondan alıp kendisinin malıymış gibi satarak para kazanma girişiminde olduğunu farkettiğinde kendisi dağıtmıştı telefonu. Bir çok konu altında gördüğüm kadarıyla kendisini akıllı sana vatandaşlar kod satırlarını bozarak yada bozuk sql ler dağıtarak insanların işlerini baltalamak istiyorlar ve ya bir şekilde sorunu çözen kişiler script yapımcısının haricinde satış yapmaya çalışıyorlar ben bu tarz mevzulardan çok sıkıldım hali hazırda düzgün olan bir şeyi neden bozup foruma atıyorsunuz bunuda anlamış değilim... Telefonu buraya bırakıyorum eğer sorun yaşarsanız discord dan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Virustototal :

İndirme linki :

Discord :

*FiskOS*#8518

kamerası çalışıyormu

Fotoğraf Çekince Siyah ekran veriyor bunu nasıl çözebilirim ?
Windowed Ekran da da denedim ama siyah ekran atıyor fotoğrafı

Son düzenleme:
Fotoğraf Çekince Siyah ekran veriyor bunu nasıl çözebilirim ?
Windowed Ekran da da denedim ama siyah ekran atıyor fotoğrafı

Şuanda genel olarak bir sorun var. Fivem güncelleme attıktan sonra böyle bir sorun başladı. Yada fotoyu yüklediği siteden kaynaklanıyor şu ana kadar çözmüş değilim. Yardım edebilecek varsa çok sevinirim bende.Şimdiden teşekkürler

Dostlar merhaba,

Virustototal :

İndirme linki :

Discord :

*FiskOS*#8518

Düşünceli haraketin için teşekkür ederim güzel bir paylaşım olmuş

Mesaj gelince vMenüdeki yazıların kaybolma sorunu var mı?

Tam ekrandayken Resim atmıyor bunu anlamadım Windows Ekranındayken atıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!