Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sorunsuz Gcphone

• Konbuyu başlatan Fiskos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 6K

Fiskos

Üye
FT Kullanıcı
Dostlar merhaba,
forumumuzda gördüğüm kadarıyla telefon ile sorun yaşayan bir çok kişi mevcut özellikle resim çekip gönderme ile sorun yaşayanlar var. Bir şekilde birileri sorunu çözüyor çözdüğünü söylüyor ancak diğer sorun yaşayanlara kimse yardımda bulunmuyor. Gördüğüm bencillik üzerine böyle bir paylaşımda bulunmak istedim yanılmıyorsam bu telefonun yapımcısı xenknight kendisi instagram olan sürümünü de yapmıştı ancak diğer yapmış olduğu telefonu art niyetli insanlar ondan alıp kendisinin malıymış gibi satarak para kazanma girişiminde olduğunu farkettiğinde kendisi dağıtmıştı telefonu. Bir çok konu altında gördüğüm kadarıyla kendisini akıllı sana vatandaşlar kod satırlarını bozarak yada bozuk sql ler dağıtarak insanların işlerini baltalamak istiyorlar ve ya bir şekilde sorunu çözen kişiler script yapımcısının haricinde satış yapmaya çalışıyorlar ben bu tarz mevzulardan çok sıkıldım hali hazırda düzgün olan bir şeyi neden bozup foruma atıyorsunuz bunuda anlamış değilim... Telefonu buraya bırakıyorum eğer sorun yaşarsanız discord dan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Virustototal :

İndirme linki :

Discord :

*FiskOS*#8518

fivemturk.png turkfivem.png

DF
Son düzenleme:
tokovoiple uyumlumu yoksa kendimizmi yapalım ?

DF
F Fiskos paylaşım için teşekkürler dostum sadece upload servisi için config.json'daki site işimi gördü. Telefonu test etme imkanım olmadı ama diğer telefonlar gibi küçük bir yerlerinde kod satırlarını kapatıp insanların işine taş koyan telefonlardan olmadığı belli.

DF
fotoğraf çekerken yine tam ekranda olmuyor ve siyah yada saçmasapan bi ekran görüntüsü atıyor ve sadece bende mi oluyor bilmiyorum foto çekmek için en az 20 kere enter tuşuna basmam gerekiyor.

DF
fotoğraf çekerken yine tam ekranda olmuyor ve siyah yada saçmasapan bi ekran görüntüsü atıyor ve sadece bende mi oluyor bilmiyorum foto çekmek için en az 20 kere enter tuşuna basmam gerekiyor.
O olay telefon scriptiyle alakalı değil AMD veya NVIDIA ekran kartlarına göre çözümü değişiyor ve pencere modunda oynaman gerekiyor istediğin zaman fotoğraf çekebilmek için. Tam ekran oynayanlarda çektiği fotoğrafı bazen atmayabiliyor veya saçma bir yerin resmini atıyor senin de dediğin gibi.

DF
Telefonu kapatınca mouse ekranda kalıyor bunu nasıl düzeltebilirim

DF
O olay telefon scriptiyle alakalı değil AMD veya NVIDIA ekran kartlarına göre çözümü değişiyor ve pencere modunda oynaman gerekiyor istediğin zaman fotoğraf çekebilmek için. Tam ekran oynayanlarda çektiği fotoğrafı bazen atmayabiliyor veya saçma bir yerin resmini atıyor senin de dediğin gibi.
ve screenshot-basic scriptinle alakalı olabilir.

DF
dostum öncelikle siyah ekran sorunu yada saçma sapan bir fotoğraf atmanın sorunu tam ekranda oynuyor olman. 20 kere tuşa basma konusuna gelecek olursak bende aynı sorunu yaşıyorum screenshot-basic ile alakalı bir sorun olabilir ve ya upload.php de bir yoğunluk olabilir diye düşündüm açıkcası localde denediğim için internetim de çok kötü ben kendi upload hızımdan kaynaklı sanıyordum bu şekilde fotoğraf atma sorununu ancak değilmiş bu sorunu çözebilen varsa konunun altında paylaşırsa sevinirim herkesin yararına olacaktır. ( bu arada dostum 20 kere tuşa basmana gerek yok 1 kere bas ve sadece bekle :) )

DF
Çok uzun zamandır sorunsuz telefon arıyordum çok teşekkür ederim sıkıntısız çalışıyor yukarıda yazdığınız geç yükleme sorunu bende olmuyor sizinle alakalı herhale.

DF
Çok uzun zamandır sorunsuz telefon arıyordum çok teşekkür ederim sıkıntısız çalışıyor yukarıda yazdığınız geç yükleme sorunu bende olmuyor sizinle alakalı herhale.
screenshot-basic , webpack ve yarn dosyalarını bizimle paylaşır mısın ? belki onunla alakalıdır bizim yaşadığımız geç gönderme sorunu.

DF
Merhaba telefonu satın almadan telefonu açabiliyorum nasıl yapabilirim yardımcı olur musnuz ? Bu arada telefon sorunsuz çalışıyor

DF
sarı sayfalardan fotoğraf göndedikden sonra mı ekranda kalıyor mouse sorunu tam olarak anlatabilirsen yardımcı olabilirim dostum .

onu halettim fakat polise mesaj atınca mesaj telefa gelmiyor bunu nasıl çözebilirim ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!