Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Son DLC'leri Kullanan Sunuculara Giremiyorum (2372)

• Konbuyu başlatan Arvasi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 645

Arvasi

Üye
FT Kullanıcı
[Window Title]
Hata FiveM_b2372_GTAProcess.exe+12C3ADD

[Main Instruction]
RAGE hatası: ERR_FIL_PACK_3

[Content]
(00007ff7f75a3ae2) deki bir oyun hatası FiveM çalışmasına engel oldu. Hata raporu FiveM geliştiricilerine gönderildi.

Corrupt game data. Please reboot, verify the game data, or reinstall the game. For more information, please visit:

[^] Ayrıntıları gizle [Bilgi kaydet] [Kapat]

[Expanded Information]
Hata imzası: fivem.exe+12C3ADD
Error uploading: HTTP 0
Ctrl + C ile bu hatayı kopyalayabilirsiniz.

gta güncel steamden alınma dosyaları doğruladım gta yı sil yükle yaptım fivem i sil yükle yaptım 2372 sürümünü kullanmayan sunuculara girebiliyorum (los santos Tuners varsa giremiyorum bu hatayı atıyor)
63155

DF
Konu kategorisi değiştirilmiştir.​

DF
Ekran kartı driverını güncellemeyi deneyebilirsin. Bende buna benzer eksik dosya hatası alıyordum. Güncellemeyi deneyince sorun çözülmüştü.

DF
Ben bunu garip bir şekilde windows sürümünü güncelleyerek çözmüştüm, isterseniz deneye bilirsiniz

DF
ARKADAŞLAR SORUNU ÇÖZDÜM. FİVEM GTA 5 VE OPEN IV Yİ HEPSİNİN BÜTÜN DOSYALARINI TEKER TEKER SİLİP YÜKLEDİM.

DF
Merhaba sorunu çözmenize sevindim. Konunuzu çözülmüşlere taşıyorum. //Cevaplandı bölümüne taşındı.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!