Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım SON BIR VEDA

Ereen

Üye
FT Kullanıcı
2016’dan beri bulunduğum bu platformu artık geri dönüşü olmayacak bir şekilde bırakma kararı aldım. Kimileri beni tanır kimileri tanımaz kimileri sever kimileri sevmez. Ama lütfen bu konunun altında bana yorum yaparken rencide edici kırıcı şeyler söylemeyin. Neyse paylaşımlarıma geçeyim. Hali hazırda oluşturduğum Libery Roleplay sunucu paketim ve ekibimizin 0’dan kodladığı bir kaç script. Liberty Roleplay sunucu paketini tam olarak tamamlamadım için de ki sistemlerin çoğu forumda var olmayan değerli şeyler metadatalı motel sistemi (ama disc metadata onuda ayrı olarak paylaşacağım zaten isteyen qb çevirip kullanır isteyen satar) Scriptlere gelecek olursak cinematic ve Ev sistemi ev sitemini kullanmanızı önermem R WHTS'dan daha gelişmişini satın alabilirsiniz. Neyse arkadaşlar kendinize çok cici bakın elveda.

EV SİSTEMİ İÇİNE GİRİLEBİLİYOR HE AMA RESMON 30 :D

LIBERTY ROLEPLAY QBUSTOESX PAKET GUZEL SEYLER VAR GARAJDIR MOTELDIR ODUR BUDUR

(Öncelikle yetkili abiler indirme linkiyle vt’de ki linkin aynı olduğunu kontrol ederseniz sevinirim. Direk vt sitesine uploadlıyamıyorum paket 4gb olduğu için vt’de ki sonuçta html’den kaynaklanıyor her hangi bir şey bulunmuyor.)

ENVANTERDE HATA ALANLAR ICIN:

DİSC METADATALI MOTEL SİSTEMİ (İSTEYENLER ÇEVİRİP FORUMA KATKI SAĞLAMAK İÇİN PAYLAŞABİLİR)

CİNEMATİC SİSTEMİ GÜZEL BİR SİSTEM DAHA PİYASADA GÖREMEDİM BUNUN GİBİ BİR ŞEY BUGSIZ FELAN FİŞMAN
(ORTAĞIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE KALDIRILDI)

Son düzenleme:
elveda +rep brom

enai script

Paket satıcıları 2x çoğalacak desene ? hayatında başarılar

elvadeğ

Allaha emanet kendine iyi bbak

Görüşürüz bro +rep

Hocam gitmeden önce aradaığım metadetalı hotel scriptini yayınlamışsın çok kral adamsın be sen

Kendine iyi bak dostum

Hocam gitmeden önce aradaığım metadetalı hotel scriptini yayınlamışsın çok kral adamsın be sen
Forumu takip ediyorum birazcık garaj scriptinide arıyordunuz sanırım düzenlenmiş şekilde var paketin içinde :D

F

Paketin db'sini eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın eklendi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!