Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sohbet

ygtondr

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ɴᴏᴠᴀ ʙʟɪɴᴅᴇʀꜱ#0009
Öncelikle selam arkadaşlar aklima takilan ufak bir konu var ben normal developer bilgisi olan bir kişiydim fivem yaklaşık 3 ay bir sure ara verdim bazi seyleri unttum arada hem burdan hemde discordan olsun yardim istiyorum ama hic bir sekilde geri dönüş olmuyor buna takilmadim benim takildim konu hem bura olsun hem discord olsun kedime karşi aşri bir şejilde ön yargı var yada bir nefret ben bu 2 duyguda silmek istiyorum ve buraki herkesle 0 dan tanişmak isterim 0 dan beyaz bir seyfa açalım istiyorum

Öncelikle selam arkadaşlar aklima takilan ufak bir konu var ben normal developer bilgisi olan bir kişiydim fivem yaklaşık 3 ay bir sure ara verdim bazi seyleri unttum arada hem burdan hemde discordan olsun yardim istiyorum ama hic bir sekilde geri dönüş olmuyor buna takilmadim benim takildim konu hem bura olsun hem discord olsun kedime karşi aşri bir şejilde ön yargı var yada bir nefret ben bu 2 duyguda silmek istiyorum ve buraki herkesle 0 dan tanişmak isterim 0 dan beyaz bir seyfa açalım istiyorum
kanks sen kimsin ki yaw yaz bana babajım yardım ederim ben

kanks sen kimsin ki yaw yaz bana babajım yardım ederim ben
Ben kimim ki değil ben sadece bana karşı olan bir ön yargı olduğunu hisediyorum ve bunu kırmak istiyoruk yardim etme konusunda umrumda değil ister ederler ister etmezler benim amacım 0 dan bir beyaz sayfa açmak

Ben kimim ki değil ben sadece bana karşı olan bir ön yargı olduğunu hisediyorum ve bunu kırmak istiyoruk yardim etme konusunda umrumda değil ister ederler ister etmezler benim amacım 0 dan bir beyaz sayfa açmak
Tamam da kanks niye kızıyorsun ki sakin ol.

Müsaaden olursa tanşmak isterim

Hocam arkadaş arıyorsan xzarr xzarr abim seninle arkadaş olur hertürlü iş elinden gelmekte cc çekmek Mernis datadan insanların tcsini çıkartıp tehdit etmek + developer de

Hocam arkadaş arıyorsan xzarr xzarr abim seninle arkadaş olur hertürlü iş elinden gelmekte cc çekmek Mernis datadan insanların tcsini çıkartıp tehdit etmek + developer de
O kisi zaten benim kardeşim

bu nası bi paradis

O kisi zaten benim kardeşim
yapma yaw selam yolla xzar abime enson burda forumda cc çektiğini kızları discord sunucusundan çıkmasın diye tehdit ettiğini söyleyince bana çok kızmıştı

yapma yaw selam yolla xzar abime enson burda forumda cc çektiğini kızları discord sunucusundan çıkmasın diye tehdit ettiğini söyleyince bana çok kızmıştı
Söylerim ama bence bi kere daha ona şans ver ama sana kalmiş

soa9ıdjasıdoaw güldürme leen beni discordda Kendini Allah zanneden soytarılarla uğraşıcak zamanım yok hard hard xxxd
Ok ben sadece sana fikir verdim kedine gore bir sebep vardır ama benden sana bi tavsiye kimseye takma

oha abi insta çalabiliomu xD

oha abi insta çalabiliomu
insta ne demek kardeşim kendisi bana Devletin sitesi olan ebaya ddos atabileceğini söyledi ve yakalanmazmış ebanın alt yapısı çok kötüymüş öyle dedi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!