Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

slm, geri dondum.

Adam sadece geri döndüm istediğiniz şeyler varsa yazın demiş, yine fivem oyuncuları burayıda kaosa çevirmiş. Adam akıllı qbcore için legal meslekler bulunmuyor çoğu 2019-2020 meslekleri. Seviyeli bi legal meslek scripti gelirse güzel olabilir :)

Adam sadece geri döndüm istediğiniz şeyler varsa yazın demiş, yine fivem oyuncuları burayıda kaosa çevirmiş. Adam akıllı qbcore için legal meslekler bulunmuyor çoğu 2019-2020 meslekleri. Seviyeli bi legal meslek scripti gelirse güzel olabilir :)
scriptleri sadece ücretsiz scriptlerden ibaret mi sanıyorsun sen nasıl hiç legal meslek scripti yok diyebiliyorsun aq

scriptleri sadece ücretsiz scriptlerden ibaret mi sanıyorsun sen nasıl hiç legal meslek scripti yok diyebiliyorsun aq
Paylaşılmış yok diye bahsettim zaten ? Ücretli olanlar paylaşılmış sayılıyormu ben yanlış biliyorum galiba. Artık kaostan beslenmeyin be arkadaşlar

la bi sus la adam selam vermiş ne uzattınız bu mal javaya yanıt verecek kadar düşmeyin yeter

arkadaslar miniminnacik scriptleri yapiyorum sadece burasi icin, eger sunucunuz varsa bilmiyorum link paylasmak yasak mi ama tebeximden scriptleri alabilirsiniz

O kadar okumadan yorum atan birisin ki. Scriptini beğnemedim diye birşey demedim veya seni beğenmiyorum demedim. Sadece toxic bir insanmişsin dedim biraz eleştiriye açık olmanı öneririm
eleştiri yapmana bir şey mi dedim? istediğin eleştiriyi yapabilirsin sadece konuşmaya değer bir insan değilsin ki mesjını okuyacak kadar bile zaman harcamadım sana

olm cidden java yerine utandım en son bu utançı özcan özcelik izlerken yaşadım olm cok utanc vericisin la bu arada goodluck ile bir samimiyet falan yok cıkıp arkadaşlarını getirmiş deme 1 2 sohbet varsa var o kadar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!