Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım SİLAH ENVANTERE EKLENME SORUNU

XSLAYERX

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba. Herkese iyi günler. Paketimde herhangi bir silahı admin komutu ile üzerime almak istediğimde aşağıda gördüğünüz gibi veriyor fakat envantere düşmüyor. Diğer admin komutlarını denedim tamamı çalışıyor herhangi bir problem yok fakat giveweapon komutunda silah vermiyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? (NOT: Daha önce bu tarz bir konu açıldıysa gözümden kaçmış olabilir şimdiden kusura bakmayın.)
Adsız.png

Merhaba,

/itemver id WEAPON_PISTOL 1 yazıp deneyebilirsiniz.

/giveweapon id WEAPON_PISTOL 1 yazıp deneyebilirsiniz.

Merhaba. Herkese iyi günler. Paketimde herhangi bir silahı admin komutu ile üzerime almak istediğimde aşağıda gördüğünüz gibi veriyor fakat envantere düşmüyor. Diğer admin komutlarını denedim tamamı çalışıyor herhangi bir problem yok fakat giveweapon komutunda silah vermiyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? (NOT: Daha önce bu tarz bir konu açıldıysa gözümden kaçmış olabilir şimdiden kusura bakmayın.)
Ekli dosyayı görüntüle 75022
Diger item verme komutlari da çalisiyormu yoksa sadece silah verme komutu mu çalismiyor ?
Envanter veya admin panelinde bir degisiklik oldumu ?

Merhaba,

/itemver id WEAPON_PISTOL 1 yazıp deneyebilirsiniz.

/giveweapon id WEAPON_PISTOL 1 yazıp deneyebilirsiniz.
Zaten denemelerimi bu şekilde yapıyorum. İtemver kısmında dataya silahları ekledim fakat esx envanter kullanıyorum ve her mermiyi sıktığımda sağ altta -1 şeklinde ibare çıkıyor. Buda rahatsız edici yalnızca onu kapatabiliyorsak sorunum kalmaz. Eğer ki olmaz diyorsanız giveweapon komutu dediğiniz şekilde girdiğimde çalışmıyor +1 olarak gösteriyor fakat envantere düşmüyor.

Diger item verme komutlari da çalisiyormu yoksa sadece silah verme komutu mu çalismiyor ?
Envanter veya admin panelinde bir degisiklik oldumu ?
Bende anlamlandıramadım. Diğer komutların tamamı çalışıyor item verme vs. bu komutu etkileyecek herhangi bir değişiklik yaptığımı hatırlamıyorum. Database item olarak okutup denedim aynı komutu yine olmadı. İtem ver olarak girdiğimde de yukarıda yaptığım açıklama geçerli. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!