Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetciyim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soylukahraman

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese merhabalar, ben bu forum da az yardım isteyen istediğin den cok yardım eden biriyim fakat, (D-MOD olan Cylex) adlı kişi den script desteği satın aldık, bize standart bir paket fiyatından daha fazla bir fiyat söyledi, ve ona rağmen dediklerimizin hatasız eksiksiz olmasını istediğimizi ve bu durumun bizim icin önemli olduğunu söylesekte, verdiği scriptler şunlar : esx_motel, ve dışardan alınmış gemi-yat-soygunları, tamamen kendisinin yaptığını söylediği tırcılık mesleği, ve daha sonra telefon da cıkan sorunlardan dolayı iptal ettirmek isteyince, cevap vermeyip başka bir script verme ihtimalin varmı bunda calışmayan cok şey var dememize rağmen, hicbir şekilde destek vermemiştir, ekstra olarak makinamıza bağlanıp bize dediği cümleler, ya işte cylex_hud'u neden değiştirdin okadar emek verdim 0'dan yazdım tarzında inandırıcılığı bir flash tv edasıyla rol kesmesi, 16 ila 17 yaşın da sözünü tutmayan verdiğimiz paranın hakkını vermeyen fakat insanlara parayla birşeyler satan kişiliktir, acıkcası söylemek gerekirse ona verdiğim parayla paket alıp birleştirme yapsaydım, eminim ki daha iyi sonuçlar elde ederdim hem para veriyoruz, hem de cocuk tribi cekiyoruz kusura bakmayın ama umarım bu konuya bir acıklık getirilir, bu benim ilk şikayetim değil....

Ekli dosyalar

• kanıt1.png
    kanıt1.png
    89 KB · Görüntüleme: 93
  • kanıt2.png
    kanıt2.png
    83.6 KB · Görüntüleme: 89
  • kanıt4.png
    kanıt4.png
    76.9 KB · Görüntüleme: 78
  • kanıt3.png
    kanıt3.png
    77.2 KB · Görüntüleme: 74
1. verdiğim motel hariç (property motel) hiç birini baştan yaptım demedim ki kendisi kendi leak discordum da da vardı ve o scriptleri orda paylaştığımı da biliyor :) Telefonda çıkan sorunlardan da söz edeyim. Telefon rootun telefonu ve aynı telefonu kendisi de SORUNSUZ diyerek paylaştı ki çok sorunu olduğunu biliyordu. Scriptteki instagramda yorum, beğeni muhabbetini düzelttiğimi ve bu telefonun düzgün çalışmadığını 20 kez söyledim ve onu bilerek aldı (telefon scripti için para bile istemedim. sadece sqli bozuktu script herkeste var zaten). Telefonu kullandıktan 1 gün sonra bildirimlerinin bozuk olduğunu farketti ve kendi telefonuna isteğiyle geri döndü. Motel olayına gelirsek sslerden görüneceği gibi kendisine satıştan önce hiçbir kişisel hataya dokunmayacağımı belirtmeme rağmen verdiğim scriptlerin kodlarıyla, isimleriyle, motelin datasıyla vs oynayıp bana motelin bozuk olduğunu söyledi. users datasındaki last_motell'i son_motel yapmaya çalışıp scripti bozduktan sonra bana "Script senin değil mi hata çıktı düzelt işte?" tarzı şeyler söylemeye başladı. cylex_hud muhabbetine gelirsek benim attığım scriptlerin isimlerini cylex yerine raider yapıp kullanan birisin ve bunu yaparken hata çıkıyor ve yine suçu bende bulup hudu tekrar atmamı istiyosun :D Ona verdiğim parayla paket birleştiririm daha iyi bile yaparım diyen kişi (screenshot_5) crouch scriptinin bozulduğunu söylüyor fakat startını bile doğru verememiş :) Merak etme benim de ilk şikayetim değil

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    76.6 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    95.4 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    80.2 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    91.2 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    40 KB · Görüntüleme: 21
Ücreti aldıktan sonra günlerdir dönmediği ve söz verdiği desteği sağlamadığı resimlerde mevcuttur, bu saygısızlığını yaşına veriyorum fakat insanlardan para alıp daha sonra cıkan sorunlar da destek vermeden umursamaması hazmedilebilir birşey değildir, resimlerde görüldüğü gibi esx_motel ve bize sattığı bir cok scripti suan da kullanmıyoruz, cünkü sorunları bitmiyor arkadaş kendi sattığı scriptlerın sorununu cözmeye dahi gelemiyor ( oyun oynuyorum, evde değilim ) gibi cümlelerle yardım etmekten kacınıyor!

Ücreti aldıktan sonra günlerdir dönmeme derken? Her gün okulda olmama rağmen cevap verdim. Kendi sunucumdan daha fazla sizin discorddaydım.(sslerdeki tarihlerden de belli olduğu gibi) Ücreti aldıktan sonra da almadan önce de. Eğer yetkililer izin verirse kendi sunucularının eski yetkilileri de bana hak vericektir. Bana bir liste verdin ve yapmamı istediklerin bunlardı. (ss1) Onun haricinde istediklerin ve bozup tekrar tekrar atmamı istediklerin(istek1.png, istek2.png, istek3.png, istek4.png, istek5.png) Ve moteli senin bozmana rağmen gelip düzelttim. Hiçbir şekilde bozuk bırakmadım. Kendileri sunuculara gidip bedava hilelerle oyuncuları patlatan ve bundan zevk alan, ddos atıp kendini bir şey sanan hayatında hiçbir vasfı, başarısı bile olmayan, hiçbir zaman olamayacak asosyal tiplerdir. :)

Ekli dosyalar

• ss1.png
    ss1.png
    14.9 KB · Görüntüleme: 41
  • istek1.png
    istek1.png
    9.6 KB · Görüntüleme: 41
  • istek2.png
    istek2.png
    12.9 KB · Görüntüleme: 36
  • istek3.png
    istek3.png
    17.5 KB · Görüntüleme: 35
  • istek4.png
    istek4.png
    9.3 KB · Görüntüleme: 34
  • istek5.png
    istek5.png
    14.4 KB · Görüntüleme: 35
  • yardim.png
    yardim.png
    12.4 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Mod olarak gercekten güzel hakkaretler ediyorsun, sanırım kuyruğuna fazla bastım 17 yaşın da ufak bi kardeşimizsin o yaşlarda bukadar kızgınlık doğal, o yüzden bu laflarını ciddiye almıyorum zaten rakip olacak bir sunucu sahibi de değilsin, o yüzden sadece aldığın paranın hakkını vermediğini savunuyorum ve kimseye de önermiyorum, eğer bir gün sunucu acar ve rakip olucak kıvama gelirsen bu konuyu tekrar konuşuruz ;)

Eee beyler devam mı atışmaya yoksa çözüm bulmak ister misiniz ? ben sıkıldım da bu laf sokma çabalarınızdan.

4-5 aydır cylexle çalışıyorum bi kere bile yanlış bişeyini görmedim çocuğun okulu olmaasına rağmen saatlerce bana yardım etti herzaman aldığı paranın karşılığını verdi. <3 Cylex

Mod olarak gercekten güzel hakkaretler ediyorsun, sanırım kuyruğuna fazla bastım 17 yaşın da ufak bi kardeşimizsin o yaşlarda bukadar kızgınlık doğal, o yüzden bu laflarını ciddiye almıyorum zaten rakip olacak bir sunucu sahibi de değilsin, o yüzden sadece aldığın paranın hakkını vermediğini savunuyorum ve kimseye de önermiyorum, eğer bir gün sunucu acar ve rakip olucak kıvama gelirsen bu konuyu tekrar konuşuruz ;)
Yorumum hiçbir şekilde hakaret içermiyor. Daha luanın l'sini bile bilmiyorsun sunucu sahipliğinden, benim yaptığımdan daha iyi bir paket yapabileceğini idda ediyorsun. Hiç bir zamanda sunucu sahibiyim diye övünmedim övünmem de. Zaten burda sunucu sahipliğini, sunucuları karşılaştırmıyoruz. Verdiğim paranın hakkını vermiyorsun diyosun ve yaşınla övünüyorsun fakat verdiğin paranın 40 50 lirasını eski yetkilin, diğer 50 tl de sunucuna gelen bağışı bana kendi isteğinle verdin. 6-7'ye yakın script istedin ve bunun karşılığında sadece ve sadece 30 40 lira gibi şaka bir fiyata istemiş oluyorum ve belirli bir yaşa gelmişsin bu para için şikayet konusu açıp yalan söylüyorsun. Eğer verdiğim scriptlerin bozuk olduğunu, hiçbir şekilde ekstra yardım etmediğimi kanıtlarsan paranı da iade ederim sorun yok çok şükür 40-50tlye şikayet açıcak kadar ihtiyacım yok. Eğer kanıtlayamıyorsan özür dilersin ve konu kapanır.

Yorumum hiçbir şekilde hakaret içermiyor. Daha luanın l'sini bile bilmiyorsun sunucu sahipliğinden, benim yaptığımdan daha iyi bir paket yapabileceğini idda ediyorsun. Hiç bir zamanda sunucu sahibiyim diye övünmedim övünmem de. Zaten burda sunucu sahipliğini, sunucuları karşılaştırmıyoruz. Verdiğim paranın hakkını vermiyorsun diyosun ve yaşınla övünüyorsun fakat verdiğin paranın 40 50 lirasını eski yetkilin, diğer 50 tl de sunucuna gelen bağışı bana kendi isteğinle verdin. 6-7'ye yakın script istedin ve bunun karşılığında sadece ve sadece 30 40 lira gibi şaka bir fiyata istemiş oluyorum ve belirli bir yaşa gelmişsin bu para için şikayet konusu açıp yalan söylüyorsun. Eğer verdiğim scriptlerin bozuk olduğunu, hiçbir şekilde ekstra yardım etmediğimi kanıtlarsan paranı da iade ederim sorun yok çok şükür 40-50tlye şikayet açıcak kadar ihtiyacım yok. Eğer kanıtlayamıyorsan özür dilersin ve konu kapanır.
Senden daha iyi paket yapmak mı? öyle birşey söylemedim ama sanırım senin yaptığın şu, disc-hud indirip cylex-hud yapmak! lanet olsun bukadar yetenekli olma bro, bedavaya paylaşılan esx_motel'i uğraştım ben yaptım de' lua bilmek miş? sen fivem de otlarken ben c# ile rust sunucularını düzenliyordum onun üstüne fivem de tecrübe ediniyordum 1 ay da tamamen herşeyi öğrendim yani senin gibi paramı alıp ta insanlara bozuk hizmet vermedim, ben bir tek fivem de sunucu acmadım ve bahsettiğim sunucu 2 yıldır açık yani sen ilk acıldığımız da 15 yaşında ağzı süt kokan bir cocuktun ki hala öylesin, sinirlenince ancak sanal da ses yükseltirsin, bir gün serverlist'te seni de görmek üzere tabi sağ dan soldan indirip (cylex-script) yazdığın scriptler hata vermezse, cocuk adam!

2. yorumunda "SANA PARA VERİCEĞİME PAKET SATIN ALIRDIM DAHA IYI BİRLEŞTİRİRDİM" diyen ben miyim? Fazla sosyal medya kullanıyorsun sanırım çocuk adam falan :D 3. kez soruyorum hangi scripti bozuk sattım ve düzeltmeden gittim. İnatla aynısını söylüyosun fakat neyi bozuk sattığımı, neyi düzeltmediğimi hala belirtmiş değilsin. Normalde verdiğim scriptlerin hiçbirine ismimi yazmamıştım. disc-hud olarak atmama rağmen raider-hud yaptığını farkettim ve bozup tekrar istediğinde bile bile cylex olarak atıp tekrar değiştiricekmisin diye bekledim. Ve yine en basit işlemi yaparken bile scripti bozup benden tekrar atmamı istedin. Önceki yorumlarda belirttiğim hiçbir sorunun da cevabını almış değilim.

Son düzenleme:
Senden daha iyi paket yapmak mı? öyle birşey söylemedim ama sanırım senin yaptığın şu, disc-hud indirip cylex-hud yapmak! lanet olsun bukadar yetenekli olma bro, bedavaya paylaşılan esx_motel'i uğraştım ben yaptım de' lua bilmek miş? sen fivem de otlarken ben c# ile rust sunucularını düzenliyordum onun üstüne fivem de tecrübe ediniyordum 1 ay da tamamen herşeyi öğrendim yani senin gibi paramı alıp ta insanlara bozuk hizmet vermedim, ben bir tek fivem de sunucu acmadım ve bahsettiğim sunucu 2 yıldır açık yani sen ilk acıldığımız da 15 yaşında ağzı süt kokan bir cocuktun ki hala öylesin, sinirlenince ancak sanal da ses yükseltirsin, bir gün serverlist'te seni de görmek üzere tabi sağ dan soldan indirip (cylex-script) yazdığın scriptler hata vermezse, cocuk adam!
Sadece meraktan soruyorum c# ile rust sunucusu düzenliyordun onun üstüne fivemde tecrübe ediniyordun 1 ayda tamamen her şeyi öğrendin peki neden cylex ile çalıştın bu kadar bilgili iken ?

İnsanları yaşı ile küçümseyecek olursak büyük babamı koyayım bu foruma en bilgili o olsun ben varım buna sizlerde var mısınız (?) @soylukahraman hatalı sorunlu scriptlerin ismini burada belirt @cylex bunları sana tekrardan sorunsuz hatasız olarak atsın ve tek tek sana test ettirerek atsın aklıma çözüm yolu bu geliyor varsa daha iyi bir düşünceniz açığım bana çözümlerle gelin birbirinize laf sokmaya çalışarak değil.
Teşekkürler

Konu sahibi tarafından konu dikkate alınmadığı için konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!