Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [Showcase] laot-drugs

• Konbuyu başlatan laot
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 3K

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
LAOT.png

[laot-drugs]

• Gelişmiş config sistemi çoğu şeyi ayarlayabilirsiniz.
• Etkileşim halinde değil iken 0.02 - 0.03 MS
• Görünüşü güzel ve pratik sistem

ÖNEMLİ NOT:
Disc ve item para 'cash' uyumludur isteğe göre ESX, sistemsel para gibi hallere dönüştürülebilir.

[SHOWCASE]

[PRICE or FREE]
Daha ücretli veya ücretsiz yapacağıma karar vermedim.

Başarılı olmuş paylaşırsan çok işe yarayacağını düşünüyorum.

esx_planting scriptinden farkı nedir hocam?
Videoda scripti tamamen gösteriyorum zaten her script paylaşımıma neden böyle yorumlar geliyor anlamıyorum. Ben bi script yapmadan önce araştırmıyorum açıkcası var mıdır yok mudur var olduğuna emindim ancak videoda bariz belli neler farklı sürekli böyle yorum atmak yerine videoları karşılaştırmanız sorunun cevabını almanızı sağlayabilir. İyi günler

Bahsettiğim konu ücretsiz olan bir scripti kendiniz birdaha yazıp ücretli satarsanız boşa uğraşacak olmanızdı.

Çok başarılı tebrik ederim. Paylaşmak yerine satışını yapabilirsin emin ol ilk alıcılarından biri olurum :D

Bahsettiğim konu ücretsiz olan bir scripti kendiniz birdaha yazıp ücretli satarsanız boşa uğraşacak olmanızdı.
Aynı mantık her scripte çalıntı bundan çalıp kod eklemişsin demekten bıkmadınız değil mi? O büyük sunuculara lafınız çıkmaz ( o yazmıştır (!) ) diye böyle millete sallayın yazık gerçekten bu yüzden benim gibi bu işe yeni başlayıp emek vermeye çalışan kişileri işten soğutuyorsunuz sonra niye güzel scriptler yapılmıyor. Hakkikaten yazık.

Aynı mantık her scripte çalıntı bundan çalıp kod eklemişsin demekten bıkmadınız değil mi? O büyük sunuculara lafınız çıkmaz ( o yazmıştır (!) ) diye böyle millete sallayın yazık gerçekten bu yüzden benim gibi bu işe yeni başlayıp emek vermeye çalışan kişileri işten soğutuyorsunuz sonra niye güzel scriptler yapılmıyor. Hakkikaten yazık.
taraf tutumak istemem ama dünyanın en haklıı isyanı.

Moruk bana boşuna caz yapıyosun ben fikrimi beyan ettim, istersen 0dan framework yaz sat beni bağlamaz boşa uğraşma diye konuşuyorum burda.

Moruk bana boşuna caz yapıyosun ben fikrimi beyan ettim, istersen 0dan framework yaz sat beni bağlamaz boşa uğraşma diye konuşuyorum burda.
Fikir diye beyan ettiğin şey scripte çalıntı demek bu bir fikir veya eleştri değil iftiradır.

scriptin client side ı ile esx_planting clientini karşılaştırıp konu altına atarsan herkesin aklındaki soru işaretleri giderilir.

scriptin client side ı ile esx_planting clientini karşılaştırıp konu altına atarsan herkesin aklındaki soru işaretleri giderilir.
eğer bunu laot a karşı söyledi isen yanlış anlama ama gelişmekte olan ve çok iyi yerlere gelebilecek birinin hevesini kırmamalısınız

:oops: GÜNCEL

Hocam bunu da blackmarket gibi hayrına paylaşmayı düşünür müsünüz :)

GÜNCEL

Tam olarak ne yaptığını anlamadım ot yetiştirme scriptini editlemişsin sadece eline sağlık

Edit ? Kanıtınız bulunuyor mu hocam Client-side karşılaştırma yapın ve konumu lütfen baltalamayın. cylex cylex Ruqen Ruqen

//

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!