Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Serveriniz İçin Geliştirici olabilirim. Sıfırdan script yazabilir veya Düzenlemeler yapabilirim.

pltrdgms

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Polat
Soyadınız : Erdoğmuş
Yaşınız :25
Yaşadığınız Yer : Denizli
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Yaklaşık bir yıldır bu işlerle uğraşıyorum sıfırdan paket hazırlayarak öğrendim. daha sonra arkadaş grubumla 0dan bnim hazıladığım paketle sunucu açmıştık. Öğrenme merakım ve yaparkende zevk aldığım bir iş olduğu için yapıyorum
Günlük Online Süreniz :5-8
Özellikleriniz : lua dilinde yapılabilecek hemen herşeyi yapabilirim sıfırdan script yazabilirim. var olan bir scripti editleyebilirim örn: . daha önce yaptığım edrp deki craft sistemine yakın meyve suyu tost vs 9 itemden oluşan bir script ve benzerini daha önce görmediğim bir esrar yetiştirme scripti var. daha önce hazırladığım paketlerde bütün scriptleri elden geçirdiğim yenilikler kattığım için. yeteri kadar bilgim olduğunu düşünüyorum.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :
poLat#3212
Diğer / Ek :
Öncelikle benim beklentim; Asıl amacım serverin sorunlarını fixlemekten ziyade servere yenilikler getirmek sıfırdan scripler yazmak. eğer güzel işler çıkarırsamda scriptlerin satışını yapmam.
Sizden bekledikerlim; öncelikle gank olabilir ama aileler üzerine kurulu bir server olmaması, pay to winden uzak olması(bundan kastım özellikler oyun içi güçlenmekten ziyade para desteğinde bulunmuş kişi fail rp durumlarında ayrıcalık tanınması) , yönetimdekilerin en azında +20 olması, +50 online oyuncu olması. eğer yeni bir oluşum olacaksada güzel bi yönetim ekibinin olması birlikte ve azimle çalışan reklam destek başvuru alım vs ekibin olması.
öncedende belirttiğim gibi asıl amacım yeni scriptler yazarken oyuncuların tepkilerini görmek ve buna göre şekil vermek.

Güncel

Serious.XXL#4107

Erdem#2660 ulaşırsan sevinirim

! ?| ̳̳̼R̳̳̼E̳̳̼T̳̳̼R̳̳̼O̳̳̼N̳̳̼#2698 ulasırsan sevinirim

Merhaba biz uzun ve kapanmayan sunuculardanız 2017'den beri hizmet veriyoruz eğer katılmak istersen BerkRG#9957

Raviwen#0001 İstek atabilir misin ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!