Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Server arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhanyildiz

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba herkese iyi forumlar 5/6 kişilik ekibim ile kaliteli kişi sayısı oturmuş server arıyorum

Size kötü birşey demek istiyorum ne yazikki kaliteli sunucu az :) Eğer test etmek isterseniz Ayyıldız Roleplay gidebilirsiniz

ahahaha şimdi de muzafferin yanına girmeyi mi deniyorsun :D komik
Lütfen Biraz düşünerek yazınız ben burda kimsenin yanına girmeyi düşünmüyorum sizin gibi kişiler olduğu için arkadaşı uyarmak istedim canım benim. İyi forumlar

AlfaOyuncuYT#3109 gerçek kalite arıyorsan şimdi ekle beni discorddan konuşuruz sohbet ederiz beğenmezsen gelmezsen sıkıntı yok ama gel bi konuşalm :)

Sana tavsiyem ise bir sunucuya giderken makinesi kalitelimi diye sorman çünkü bu fivem aleminde çok kesinti oluyor ne yazik ki.

Sana tavsiyem ise bir sunucuya giderken makinesi kalitelimi diye sorman çünkü bu fivem aleminde çok kesinti oluyor ne yazik ki.
çok komiksin len ahahah porlomontboy voz hoyor server vurduğunu sanıyor garibim

Sunucumuz yakında beta sürecine girecek olup, kaliteli yönetim ekibimizle birlikte gunrp olmadan tamamen sosyal rp olacak sunucumuzu yakında açacağız. Sizleri de yanımızda görmek isteriz.

Oray#2505

Sah Sah konuda bir daha alay edici bir şekilde herhangi birisiyle konuşursan yaptırım uygularım. Böyle bir konunun altında bile nasıl karşıdaki kişiyi aşağılarım diye düşünüyorsunuz yazık gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!