Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı server açık, portlar kurulu ama kimse giremiyor.

EymeNNNN

Üye
FT Kullanıcı
HATA ;
Failed to fetch server variables. Failed to connect to 45.136.4.31 port 30120: Connection refused - CURL error code 7 (Couldn't connect to server)

Kıyafet Paketinden oluyordur dedim, server.cfg'den kapattım.
Yine giremedim.
server.cfg'de bir şeyi mutlaka yanlış yapmışımdır dedim, baktım, bir ensure'yi yanlış yazmışım düzelttim. Bununla alakalı olacağını sanmıyorum. o scripti yüklemez geçer..
Yine giremedim.
Lisans key değiştirdim ( fivem key master )..
Yine giremedim.
Forum üzerinde tanındık biri olan S1NGLE ( <3 ) database kurarken hata verdiği için ( Hata : Kullanıcı erişimi vermiyordu, database ismi değişmiş falan diyordu ) ben yaparım dedi. Yaptıda.
Fakat hala girilemiyordu sunucuya.
Bu arada bunca değişikliğe rağmen sunucu en son girilen sunucu olarak kimse de gözükmüyordu..
Bir şeyler yaptım, ne yaptım ben de anlamadım ama server.cfg üzerinden bir şey değiştirdim ve son girilen sunucu olarak gözükmeye başladı.

69989

Şimdi sizlerden yardım istiyorum. Yaklaşık 4-5 gün oldu, çözemedim, çözemiyorum... Normal pakette girmiyor sunucuya. Fakat Boş paket ya da başka bir paket ile girilebiliyor.

NOT : FIREWALL KAPALI. PORTLAR UDP - TCP OLARAK KUCUK - BUYUK HARFLE SILINIP SILINIP TEKRARDAN KURULDU. AYRICA CMD - FXSERVER UZERINDE HICBIR HATA YOK.
Sizce sorun ne olabilir ? Çözümü buradan tam anlamıyla anlatamayacağını düşünen olursa DISCORD : T U R A N¹⁸⁰#3363

Yazılar bir tık küçük olduğundan görmeyen olursa diye buraya da yazayım, boş paket ya da farklı bir paket ile girebiliyor herkes sunucuya. Fakat normal pakette olmuyor.

69994

Merhaba, server cfg üzerinden kendi web api keyiniz girili mi?

Bu konuya göz atabilirsin portlarını tekrardan açmanı tavsiye ederim portları açarken yanlış birşey yapmış olabilirsin

Bu konuya göz atabilirsin portlarını tekrardan açmanı tavsiye ederim portları açarken yanlış birşey yapmış olabilirsin
Maalesef portlarda hata yok. Belirttiğim gibi, pakette bir hata var ama onu da bulamıyorum. Farklı paketlerle girilebiliyor sunucuya.

spex#8373 Yaz bana elimden geleni yaparim

Kim yardım etmeye çalıştıysa yapamadı, bu sorunla karşılaşan olmadı mı daha önce :) ?
PAKET VuscaV1.
KEY, Fivem key master'dan free.
PORTLAR 4 - 5 defa silinip yeniden kuruldu.
FIREWALL kapalı.
SQL kurulumunda kullanıcı değişmiş tarzında hata veriyor, onu da hata gösterme yaparak kapatıp geçiyorum.
Sunucu dosyaları güncellendi, işe yaramıyor.
Hata ne olursa olsun aynı.
PAKETIN BOS HALINI BILE KURSAM CALISMIYOR FAKAT FARKLI PAKETLERDE SORUN YOK.

!!SleekAssassin35#0035 Eklersen yarın yardımcı olabilirim dostum

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR
BÖYLE BİR SORUN YAŞAYAN VARSA VE BAŞLAT.BAT'INDA ONESYNC FALAN AÇIKSA SİLSİN.

Merhaba,

Konu başlığı tarafımca çevaplandı olarak değiştirilmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!