Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sendeniz ephesus.

72393

Ben çocuğum ve çocukluğumu kabullenerek açtım bu konuyu, sende o*** çocuğusun ve bunu bilerek yorum yapıyosun sanırım şu an karşımda
-Aquar1us
nasıl söz MIXAS MIXAS

Sözün degerlendirilmesi uzerine Raider Raider WHIT3 WHIT3 @lil.dope davet edildi

unknown.png

lan engel yediöok neyse infazim gelince uyandirin ben yatiyom

Sözün degerlendirilmesi uzerine Raider Raider WHIT3 WHIT3 @lil.dope davet edildi
whit3 ün acsi cok kaliteli lil.dopee oz kardesimdir fivemtürke giriş yaptıkları videoyu günde 40 kere hatim ediyorum raiderde valla ne yalan soyliyim adam tum fiveme ac satti başarili yani mixas bey kadar olmasa da

72395
kimse oğlum kimse :)))))
ben her şeyi çözdüm çözüyorum, bu yaratığın dramayı da an be an çözüyorum, ama seni çözemedim abi ben...

Selamlar ephesus ile bundan hemen hemen 1 yıl önce hypernovus işi ile ilgili sesde 1 saatten fazla konuştuk resellerdık bize baya vaatler de bulundu hypernovus urlsini 2 hafta elimde tuttum url yi korumam için bana çok ısrar etti hatta kendi url mi sırf ephesusun projesi için düşmanlarıma kaptırdım tabi ki de ephesus url yi aldıkdan sonra ne selam verdi ne sabah sadece çıkarlarını düşünen bir insan ilk tanıştığımız gün bana aquar1us hakkında çok fazla gereksiz yalan yanlış bilgi vernişti kendisine söylenecek pek bir şey yok aquar1usun dediği gibi işinde gayet iyi becerikli birisi fakat kendisi ile hiç bir iş yapılmaz işine sadık bir insan değildir iyi forumlar :)

Selamlar ephesus ile bundan hemen hemen 1 yıl önce hypernovus işi ile ilgili sesde 1 saatten fazla konuştuk resellerdık bize baya vaatler de bulundu hypernovus urlsini 2 hafta elimde tuttum url yi korumam için bana çok ısrar etti hatta kendi url mi sırf ephesusun projesi için düşmanlarıma kaptırdım tabi ki de ephesus url yi aldıkdan sonra ne selam verdi ne sabah sadece çıkarlarını düşünen bir insan ilk tanıştığımız gün bana aquar1us hakkında çok fazla gereksiz yalan yanlış bilgi vernişti kendisine söylenecek pek bir şey yok aquar1usun dediği gibi işinde gayet iyi becerikli birisi fakat kendisi ile hiç bir iş yapılmaz işine sadık bir insan değildir iyi forumlar :)

hypernovus açıldığıktan hemen sonra neler oldu biliyosun ona rağmen bunları söylüyosun ayıp ettin be virüsüm ya

senin kafa dolandırıcılığa çalışıyo benim dramalarımı cartımı curtumu çözemezsin diyor ve konuya ADEZTR ADEZTR 'yi davet ediyorum.
canım mevzu açılması değil be o kadar hatrımız vardı ya hani lafta url yi verene kadar hergün yazar ederdin url yi verdik selam sabah kesildi burdan bu küçücük olaydan bile senin çıkarcı bir insan olduğunu anlayabiliyoruz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!