Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sendeniz ephesus.

unknown.png

almez almez kaliteli vakit?

Ekli dosyayı görüntüle 72426

bu kısma güldüm 1 yıl önce babasının borcu var diye bilgisayarını satmıştı zengin olmuş birden yauw
para meseleleri valla beni pek bağlamıyo ya parası vardır yoktur umurumda değil sadece takıldığım nokta sıfır bilgiye sahip yanında barındırdığı insanın dolandırıcı olduğunu kendide biliyo elinde sonunda kendini dolandıracağınıda biliyo neden bunları bile bile yanında tutuyo benim takıldığım nokta bu bu discordi nsanların algılarını bu kadar mı köreltiyo

yarın mat sınavı var ikinci derecedn denklemi bilmiom çarpanlara ayırma yok zaten ama
Gelen tum sorularda yalnizca deltayi kullanarak eger sikli ise x i yerine koyarak saglayabilirsin, (aralik sorulan sorularda tum siklar tek tek denenmeli ve en genis kumeyi bulmalisin)

bu 3xlokar denen eleman lethal diye boktan bir ekip açtığı zaman sayemde fkabeyi açtı herkesin deli gibi urlyi almak istediği zaman fkabe urlsi bendeydi bana ekiplerimizi birleştirmemiz için çok yalvardı benden sürekli termux toolu dilendi proxy dilendi data dilendi yazılım bildiğini söyleyip visual studio codeu bana yayın açıp sadece python dilini seçip
print (20+10) yazan bir eleman piyasadaki çoğu discord botunu ben kodladım diyor daha vsc kullanmayı bilmiyor yazık yani acıyorum haline ephesus ile birbirlerini sevmesi bence ikisininde ortak özellikleri olmasından dolayıdır ikisi de dolandırıcı ikisi ile de iş yapılmaz mehmetefeerkan mehmetefeerkan a saygım var pek bir şey demiyorum ama bu 3xlokar denen esx de sesden çıkmayan türeme gerçekten vasıfsız bilgisiz bir insan insanları ifşaladığını zannederekkişiye ait olmayan numaralara termuxdan sms bomber yollayıp bunu sunucundaki 'icraat' kanalına atan bir mahlukat :)))) daha çok şey yazardım da gerek yok anlıyon mu never ever bro Aquar1us Aquar1us

Gelen tum sorularda yalnizca deltayi kullanarak eger sikli ise x i yerine koyarak saglayabilirsin, (aralik sorulan sorularda tum siklar tek tek denenmeli ve en genis kumeyi bulmalisin)
polinomu nasi yapcaz ab

mat sınavından günceleme
bok gibi geçti 5-6 soru yapabildim
günceleme bitti

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!