Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Script Restartlanmadan Çalışmıyor.

imn0thing

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar öncelikle dünden beridir bu hatanın nedenini bulmaya çalışıyorum bayağı denedim çözmeyi falan beceremedim en sonunda buraya yazıyorum. M3 Envanterin deposunu alıp qb uyarladım herşey güzel tamam problem yok fakat yanına gelince gözükmüyor ve sadece restart atınca kendimde gözüküyor veya sunucuda olan insanlarda gözüküyor.

Kod satırı ;
Client.lua
48070
Config.lua
48071

konu gözükmediği için +

kodlara bakmadan düz mantıkla hareket edeceğim. cfg nin sonuna restart scriptadı yazarak dene ?

kodlara bakmadan düz mantıkla hareket edeceğim. cfg nin sonuna restart scriptadı yazarak dene ?
Denemiştim dün çalışmadı. Ekstra olarak örneğin ben sunucuya girdim ve restart atıldı bende gözüküyor fakat farklı bir oyuncu girerse yine restart atmam gerekiyor

Selamlar öncelikle dünden beridir bu hatanın nedenini bulmaya çalışıyorum bayağı denedim çözmeyi falan beceremedim en sonunda buraya yazıyorum. M3 Envanterin deposunu alıp qb uyarladım herşey güzel tamam problem yok fakat yanına gelince gözükmüyor ve sadece restart atınca kendimde gözüküyor veya sunucuda olan insanlarda gözüküyor.

Kod satırı ;
Client.lua
Ekli dosyayı görüntüle 48070
Config.lua
Ekli dosyayı görüntüle 48071
kanka pantcore/shared.lua dan ballas gangin name i neyse configede ve client stash actirma eastballas i'da ona göre degistiriceksin. zaten pantcore = qbcore

kanka pantcore/shared.lua dan ballas gangin name i neyse configede ve client stash actirma eastballas i'da ona göre degistiriceksin. zaten pantcore = qbcore
stash adını değiştirdim fakat yine de çalışmadı (eballas yaptım direk) hatta direk v.gang yaptım yine de çalışmadı. discordunuz varsa ordan yardım edebilir misiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!