Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Fikiri Olanlar bakabilir mi hocam

Baris

Üye
FT Kullanıcı
AGALAR script fikri olan var mı ?

Kafanıza göre fikirler atın ortaya en kötü o fikir başka bi fikirin öncüsü olur. 2 gündür sc yazmak istiyorum ama fikrim yok

ha bi de tgi abim ben giderken iyiydin şimdi geri döndüm durumunu görünce üzüldüm haklı veya haksız kötü şeyler yaşamızsın tgi abim serveside yazım bana clside atıversene

Kafanıza göre fikirler atın ortaya en kötü o fikir başka bi fikirin öncüsü olur. 2 gündür sc yazmak istiyorum ama fikrim yok

ha bi de tgi abim ben giderken iyiydin şimdi geri döndüm durumunu görünce üzüldüm haklı veya haksız kötü şeyler yaşamızsın tgi abim serveside yazım bana clside atıversene
dump versem yazabilirmisin ama tginin değil

Merhaba,

Konu Katagorisi Tarafımca Değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Ortada fikir olsa bende yazıp çıkartmak istiyorum ama yapılabilecek her şey yapılmış nerdeyse:(

Aynı ben ya beyler önersenize bişeyler

tiktak araç kiralama sistemi yaz xd

fikir bok zaman yok bwnde kenks yaz fiskorddan; aquar1us#3873

ah be barışım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!