Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [IPTAL Edildi] ServerButik AntiCheat ile Hilelere Son Verin !

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 14K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım vanaheim adlı sunucunuz son sürüm kullanmıyor.
Çünkü elimi kolumu sallaya sallaya dopamine ile gezebiliyorum.

Geçseniz bile herhangi bi troll gibi şeyler yapar iseniz yakalanırsınız ama dopamine yi açamamanız lazım bunun testini bir kaç vstoredan arkadaşım denedi ben ile birlikte ama hepsi yakalandı. ayrıca lynx, brutan, tiago, HoaX gibi menüleri katmıyorum bile bunu ingilizce bilicek biri engelleye bilir bi zorlukta :)

Tebrikler hocam :) hayırlı satışlar

20094 20095 20096

Merhabalar, görüyorum ki çok sıkı fanımızsınız fivemturk.com'u 1 hesapla değil tam olarak 6 hesapla takip ediyorsunuz. Gururum okşandı yer aldığınız sunucularda cabası tam karakterinize uygun hareketler :D

Ekli dosyayı görüntüle 20094Ekli dosyayı görüntüle 20095Ekli dosyayı görüntüle 20096

Merhabalar, görüyorum ki çok sıkı fanımızsınız fivemturk.com'u 1 hesapla değil tam olarak 6 hesapla takip ediyorsunuz. Gururum okşandı yer aldığınız sunucularda cabası tam karakterinize uygun hareketler :D

Bahsettiğiniz hiç bir hesap tarafıma ait değil :D
Discord adresim Sydres#9887 :)
Belli oldu ki Opera VPN'i kullanan tek kişi ben değilmişim.
Ha bir de muhammetcim evet kankam dopamine ile elimi kolumu sallaya sallaya sunucuna girebiliyorum bi gözden geçirin anti cheatinizi.
Alıp bana atıp bunu kırarmısın diye 100 den fazla mesaj aldım :)

Ha bir de muhammetcim evet kankam dopamine ile elimi kolumu sallaya sallaya sunucuna girebiliyorum bi gözden geçirin anti cheatinizi.
Girdin, neler yaptın biraz anlatır mısın yada elini kolunu sallaya sallaya ne yaptığını.

Merak ediyoruz ekip olarak Yukarıda sana ekip arkadaşım Dopamineyi açtığında neler olduğunu gösterdi he bypass çektin evet ama neler yaptın ?

100 kişi denemiş kıramamış anticheati son seçenek olarak seni seçmişler lakin sende bişey yapamamışsın görünen o ki :) bu kadar duşmanımıza rağmen demek ki başarılı işler yapıyoruz.

Son düzenleme:
Yada söylemene gerek yok zaten bir şey yapabiliyor olsan çoktan yapmıştın ve Vanheim zaten bizimle iletişime geçerdi , ve kendini bize söylediğin için çok teşekkürler ana hesabın Olan @Sydress PERMA BANLI bir hesap bu hesabını da banlattın tebrikler..

Merhabalar SBAC Tanıtımını Aşağıda Gizlenmiş bir şekilde bulabilirsiniz.

Burada Sizlere ServerButik.com.tr Ekibi olarak geliştirdiğimiz ve alanında en iyi olarak gördüğümüz ultra gelişmiş AntiCheatimizi Göstereceğiz , Tanıtım Konusunu detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Kaç Fotoğraf ;

Ekli dosyayı görüntüle 19975

Gördüğünüz gibi Brutan menüsü tamamen fixtir , tüm herşeyimizi paylaşmayalım :)

Ekli dosyayı görüntüle 20019
S.S.S

Fiyatı Nedir ?

Fiyatı İlk ay 125TL sonraki aylar da ise 75 TL Olarak ücretlendirilmektedir.

Herkes Satın Alabilir mi ?

Hayır , Sadece ServerButik.com.tr Müşterileri bu geliştirdiğimiz AntiCheat'e sahip olabilmektedirler.

Her Şeyi Engelliyor mu?

Piyasada bulunan Hilelerin %95'ini engellemektedirler.

Güncellemeler Nasıl ?

Bizden Satın alım yapan herkes (ServerButik.com.tr Müşterileri) Hileye güncelleme geldiğinde ücretsiz olarak faydalanacaklardır.

Engellemediği hilelerde ise Discordunuza Gönderilen Loga düşmektedirler Her şeyi engellemese de yakalıyoruz.

Script Optimize midir ?

Scriptimiz 128 Kişilik bir sunucu için tamamen optimize bir script olup hiç bir şekilde FPS düşüşü yaşatmamaktadır Yediği MS değeri aşağıda belirtilmiştir.

128 Kişilik Aktif bir sunucuda Genellikle 0.3 Oyuncuları kontrol ettiğinde ise 0.10 'da sabit çalışmaktadır.

Ekran Görüntüsü;

Ekli dosyayı görüntüle 19973

Resimde de gördüğünüz üzere en yukarıda piyasada dolaşan satışı olan ve free olarak paylaşılan bir anticheat görmektesiniz , Kendileri 2.00 ms yemektedirler.

Bizim Scriptimizi Kontrol Edecek olursanız En altta bulunan yagoAC olarak görebilirsiniz 0.02 MS Yemektedir.

Scriptimiz Bu kadar az Sunucudan tüketim yaparak bu kadar fazla işlevi olan piyasada neredeyse tek olan bir anticheat'dir.

AntiCheat Detaylarını Aşağıda bulunan 2 farklı tanıtım konusu tuşundan görebilirsiniz.

Referans Paylaşmayacağız , Hileyi test etmek için gidip sunucular ile uğraşmamaları için teşekkür ederiz.

ServerButik Ekibi Olarak , Uzun Süredir Kodladığımız Ultra gelişmiş AntiCheat ile hilelere SON !

Nedir bu SBAC ?

SBAC Tüm Hileleri Enjekte etmeyi engelleyen Tüm Hile Menülerini Engelleyen bir anticheat'dir.

Kişi hile yaptığında Hile yapan kişinin Ekranında FOTOĞRAF Çekip Belirlenen WEBHOOK'a yollamaktadır. Hileciyi hiç bu kadar kolay tespit edebilir miydiniz ?

SBAC Kullanıyorsanız , Merak etmeyin hileci Hilesini hileyi bile enjekte edemeyecektir , Hadi diyelim etti ne mi olur ? Böyle bir log düşecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 17633
Hadi diyelim tekrar etti biraz küçük bir ihtimal olsa bile, bir hileci ne yapar ? Herkesi Patlatır değil mi ? Patlatamaz , Patlatsa bile hiç kimse hasar görmeyecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 17632

Ücretli mi olacak ?

IP Lisans Sistemine sahip olacak ve ücretli olacaktır.

Ücreti nedir ?

Şuan Ön Gösterimde olduğu için bunun hakkında bilgi veremeyiz.

Bunlar Sadece en ufak kısmı , SBAC Çok gelişmiş özelliklere sahiptir kendi içerisinde bir kaç dala ayrılır. Örneği , SB Anti Prop Sayesinde Sunucunuz da yat mı çıkarıyorlar ? Engellenir. Sunucunuz'da Ateş çıkartıp herkesi yakıyorlar mı ? ya da Her tarafa RAMPA mı koyuyorlar , Engellenmiş bilin.

Bu Kadar Fazla Özelliğe sahip olan aynı zaman da en düşük MS yemekte olan Kendi Alanı ve özellikleri dahilindeki tek AntiCheat'dir.

Bazı Özelliklerini Maddeler Halinde Sıralayacak Olursak şu şekilde olacaktır; ( Zaten aşşağıdaki maddelere çoğu zaman ihtiyaç duymayacaksınız neden mi ? çünkü Kodladığımız SBAC sayesinde hileyi oyun içerisine enjekte bile edemeyecekler , olur da ederse diye.)
ANTI SPECTATE
ANTI GOD MODE
ANTI RESOURCE STOP
ANTI RESOURCE INJECT
ANTI PED
ANTI BLACKLIST KEY
ANTI PROP
ANTI WORDS ( Kişi hileyi aktif hale getirebilirse ve bu bizim sistemimize kayıtlı ise kişiden ekran görüntüsü alıp sizlere atar , ve kişiyi kickler)
ANTI TRIGGER
ANTI MENU

Kurulum komutu ile kurulum yapıldığında her çalışan scriptin içerisinde ANTI Menü kurulmaktadır , göz ağrımız bizim. Ve Executor'un mantığı her scripti aynı enjekte eder ve bizde enjekte ettiği scripti yakalarız. Kesinlikle Lag Söz konusu değildir.

Kendimize çok güveniyoruz.

ÇOK Yakında !

Son alınan bilgilerde ise herhangi bir şekilde sistemin sıkıntı yaratmadığını ve bir çok hile girişimini en başından yakaladığını söylüyorlar.

Ön Gösterim Tanıtım VIDEOSU:

Unutmayın bunlar daha Ön Gösterim

SERVERBUTIK.COM.TR
Supreme Roleplay Olarak Kullanıyoruz Çok Çok Memnunum Tavsiye Ederim. Adam Gibi Adam Yago Seviliyorsun <3

Anticheat Genel Olarak Hoşuma Gitti Ama Özellikle Bu Anticheatın Olduğu Sunucularda Execulatoru Denediğimde Kendime Para Basa Bildim Script Dupe Engellenmiş Ama EULEN Execulatorde Script Dupe Yapmadan Scriptlerdeki Triggerleri Göre Biliyoruz Vangelicco_robbery İle Kendime 9999 Rolex Verdim Ve Sattım Birkaç Gündür Oynuyoum Bir Sıkıntı Olmadı Bence Hileleri Engellemek Yerine Execulatorleri Engellemelisiniz Ama Genel Olarak Çok Güzel Beyendim Ellerinize Sağlık

Anticheat Genel Olarak Hoşuma Gitti Ama Özellikle Bu Anticheatın Olduğu Sunucularda Execulatoru Denediğimde Kendime Para Basa Bildim Script Dupe Engellenmiş Ama EULEN Execulatorde Script Dupe Yapmadan Scriptlerdeki Triggerleri Göre Biliyoruz Vangelicco_robbery İle Kendime 9999 Rolex Verdim Ve Sattım Birkaç Gündür Oynuyoum Bir Sıkıntı Olmadı Bence Hileleri Engellemek Yerine Execulatorleri Engellemelisiniz Ama Genel Olarak Çok Güzel Beyendim Ellerinize Sağlık
Eulen 3. parti bir yazılımdır direk fiveM 'e enjekte olmaktadır , sunucuya değil. Sunucuya enjekte etmediğiniz bir hileyi lua'yı maalesefki yakalayamayız.

Bunu fiveM'in kendisinin engellemesi gerekmektedir , çünkü tekrar belirtiyorum sunucuya değil fiveme entegre ediyorsunuz bu EULEN Adlı hileyi , EULEN'i enjekte etseniz bile , yapabileceğiniz 2 3 şey var, bir örnek vermem gerekirse para basabilirsiniz ki bu bize göre sunucuya aşırı büyük zarar veren bir saldırı çeşidi değildir , bizim açımızdan , sunucuyu komple patlatmak , silah basmak ve scripti stoplama menü enjecktesini vs yapamazsınız. Bunlar sunucuya zarar verebilecek şeyler olduğunundan engellenmiştir.

Artı olarak para basmayı da aslında engelledik , şöyle config dosyası mevcut AC'nin içinde Sunucu sahipleri dilerseler o triggeri oraya ekleyebilir ve sen tekrar denediğinde ise o trigger ile kendine para basmayı yada herhangi bir triggeri anında yakalanacaksınız.

Güzel Yorumun için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!