Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [IPTAL Edildi] ServerButik AntiCheat ile Hilelere Son Verin !

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 14K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu konu beni üzdü. Konuyu okurken denemek için sabırsızlanmıştım ^^ Kendi lua execim var satın alınma vs. değil o satın alınmaların sistemlerinin hepsi aynı umarım kısa sürede çıkar test ederim :)
Bunu hangi bilgine ya da bilgiye dayanarak soyluyorsun cidden merak ettim. Bu yorum beni sinirlendirdi, yorumu okurken gercekten bir seyler bilen biri oldugunu hayal etmistim

Kendi lua execin oldugunu iddia ettigin inline fonksiyon desudonun sourcesini ifsa etmek icin ucde ham tarafindan yayinlanan kod. Copy paste kod alip custom apiyi sancak api diye degistirmek o kodu senin yapmaz sadece ic dunyan hakkinda bize spoiler verir. Bahse varim o kodun nasil calistigi hakkinda hic bir fikrin yoktur

Son düzenleme:
Bunu hangi bilgine ya da bilgiye dayanarak soyluyorsun cidden merak ettim. Bu yorum beni sinirlendirdi, yorumu okurken gercekten bir seyler bilen biri oldugunu hayal etmistim
Cidden senden daha bilgiliyimdir. :) İyi günler sorumu sordum cevabımı aldım uzatma.

Cidden senden daha bilgiliyimdir. :) İyi günler sorumu sordum cevabımı aldım uzatma.
:)) gercekten no offence. Sadece burada herkesin icinde o sourcenin algoritmasini bize yazar misin ? Neden lua class grab ediliyor, neden custom api yazilma ihtiyaci duyulmus ?

fazlasiyla rolunu buyultuyorsun ve bu cok siritiyor. Uzgunum ama sadece kendini komik duruma dusuruyorsun

Mr robot yayinlanmadan once dunya daha guzel bir yerdi...

:)) gercekten no offence. Sadece burada herkesin icinde o sourcenin algoritmasini bize yazar misin ? Neden lua class grab ediliyor, neden custom api yazilma ihtiyaci duyulmus ?

fazlasiyla rolunu buyultuyorsun ve bu cok siritiyor. Uzgunum ama sadece kendini komik duruma dusuruyorsun

Mr robot yayinlanmadan once dunya daha guzel bir yerdi...
Kodlar benim demedim ki ? Fakat paylaşan kişi offsetlerini güncellemeyi kesti şuan paylaşılan yerde offsetleri güncel değildir.
Ben burada offsetleri güncellemeye atıldım ve başardım o kadar. Lütfen bu konuyu uzatmayalım.

O ko
Kodlar benim demedim ki ? Fakat paylaşan kişi offsetlerini güncellemeyi kesti şuan paylaşılan yerde offsetleri güncel değildir.
Ben burada offsetleri güncellemeye atıldım ve başardım o kadar. Lütfen bu konuyu uzatmayalım.
o konu altında offsetleri güncelleyen ve güncellemeyi bırakan bendim.

ODK ARKADAN VERDİ PARAYI

çok ii ? tşkr edrm

NE KADAR GÜZEL BİR ŞEY

Bu konu üzerinde sizlere yardımcı olmak adına dün asgard rpye girdim ve kendime 2m yakın para verdim. Umarım tam sürümü çıktığında bu sorunlarla karşılaşmayız. Biliyorum tam sürüm çıktığında test edebileceğimizi bunun şuanlık tam performansta çalışmadığını fakat böyle bir olay mevcut bilgilendireyim dedim. İlk önce dump ettim daha sonra kendi lua menümü yazdım. Eğer hileyi düzenleyen kişiler bilgi almak isterse özelden iletebilirim daha kaliteli bir script ortaya çıkar

Bu konu üzerinde sizlere yardımcı olmak adına dün asgard rpye girdim ve kendime 2m yakın para verdim. Umarım tam sürümü çıktığında bu sorunlarla karşılaşmayız. Biliyorum tam sürüm çıktığında test edebileceğimizi bunun şuanlık tam performansta çalışmadığını fakat böyle bir olay mevcut bilgilendireyim dedim. İlk önce dump ettim daha sonra kendi lua menümü yazdım. Eğer hileyi düzenleyen kişiler bilgi almak isterse özelden iletebilirim daha kaliteli bir script ortaya çıkar
Yukarıda da belirttik şuan referans olduğumuz hiç bir sunucu da son sürüm yok , hepsi ilk sürümü kullanıyor. Nedeni ise yüksek oyuncuda script nasıl tepki vereceğini görmekti. Son Sürümde tekrar denersiniz.

Asgard RP test sürecine dahil değil (Anticheati kullanmıyor) şuanda bir kaç sorundan dolayı Ademufukbey Ademufukbey 'e sora bilirsin ama uyardığın için teşekkürler son sürümde test sunucusunu aktif edeceğiz.

Tamamdır bilgilendirmek istedim asgard yazıyordu refte o yüzden kolay gelsin tekrardan

Hayır ban atılma olmaz eğer sunucuda diğer oyunculara veya sunucuya zarar verme işlemlerini vermediyseniz , zaten bu ilk sürümde evet bu menü fixli değildi lakin şuan fixli. , Biz ilk oyuncu sayısında anticheat nasıl bir tepki verecek yüksek oyuncu da nasıl bir ms değeri verecek gibi bir deneme amaçlı full sürümünü daha henüz bizde daha referans verdiğimiz sunuculara koyulmadı tam sürümü çıktıktan sonra referans verdiğimiz tüm sunuculara kurulacak ve tekrar deneme yapabilirsiniz.

Şuan bu kullandığınız menü tamamen fixli durumda olduğunu belirtmek ister , geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
hocam bu menüyü fixlemiş olamazsınız çünkü sadece arkadaşım ile bende var alt yapısı dopamine oda menü görünümü ile uğraşmamak için diğer herşey bizim ek fonksiyonlarımız olduğu için by lua ya sahip olmadan nası fixlediniz merak ediyorum

hocam bu menüyü fixlemiş olamazsınız çünkü sadece arkadaşım ile bende var alt yapısı dopamine oda menü görünümü ile uğraşmamak için diğer herşey bizim ek fonksiyonlarımız olduğu için by lua ya sahip olmadan nası fixlediniz merak ediyorum
Denemeden bilemeyiz ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!