Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [IPTAL Edildi] ServerButik AntiCheat ile Hilelere Son Verin !

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 14K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam bu menüyü fixlemiş olamazsınız çünkü sadece arkadaşım ile bende var alt yapısı dopamine oda menü görünümü ile uğraşmamak için diğer herşey bizim ek fonksiyonlarımız olduğu için by lua ya sahip olmadan nası fixlediniz merak ediyorum
İçindeki hile özellikleride fix eğer bypass edilirse diye alıcının isteğine bağlı olarak açılıp kapana biliyor v1 bittikten sonra hiç bir ücret talep etmeden v2 yi web panelli yapıcam bu süreçte hileler fixlenmeye devam edilcek ayrıca otomatik güncelleme sistemi düşünüyorum böylece tek tek güncellemek zorunda kalmıyıcam bu da zamandan tasarruf yapmamı sağlıyıcak.

hocam bu menüyü fixlemiş olamazsınız çünkü sadece arkadaşım ile bende var alt yapısı dopamine oda menü görünümü ile uğraşmamak için diğer herşey bizim ek fonksiyonlarımız olduğu için by lua ya sahip olmadan nası fixlediniz merak ediyorum
Ayrıca kişisel menülere yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışırız bu yüzden "kişisel" menüler tam fix denilemez zaten çpğu menü lynx, dopamine, maestro, warmenu alt yapılı olduğu için engelleyeceğini düşünüyorum ama emin değilim büyük konuşmaya gerek yok :)

ServerButik AntiCheat ' son hali ile hazırdır şuan bir sunucuda Test ediliyor şuan %100 halde tamamlanmış olup sevgili tester oyuncular tarafından yüksek oyuncuda ne olup olmadığına dair testler yapılmaktadır.

Testler Tamamlandığında Satışa Çıkacaktır.

NOT: Son Sürüm AntiCheat'e Sahip Olan Sadece 1 Sunucu Vardır.

Elystra serverinden ban yedim kendime 3m para verdim fakat başkasına silah verdiğimde banlandım sbac yazıyordu haberiniz olsun eğer o son sürümee sahip olan server bu ise halen kendime para verebiliyorum. Şuan anticheati dumpladım bu sayede client taraflı tüm engellenen her şey gözüküyor ve ona göre hareket edilebiliyor

Elystra serverinden ban yedim kendime 3m para verdim fakat başkasına silah verdiğimde banlandım sbac yazıyordu haberiniz olsun eğer o son sürümee sahip olan server bu ise halen kendime para verebiliyorum. Şuan anticheati dumpladım bu sayede client taraflı tüm engellenen her şey gözüküyor ve ona göre hareket edilebiliyor
Para vermek hile değildir :) yani bizim açımızdan orada oturup o para ile rol yapmayacaksın herhalde dilediğiniz kadar para verebilirsiniz.

Maalesef Dumplayabilirsiniz ki burada yapabilecek hiç bir şey yok NoPixel gibi bir sürü sunucunun tüm dosyaları dumplanıyor fivem'in engelleyebileceği bir şey yani anticheat sadece hile engellidir dediğiniz gibi silah verdiğinizde banlanmışsınız işini yapıyor demek buda para vermek bize göre hile değildir. Sunucuya zarar verebilecek şeyleri engellemekteyiz.

Artı olaraktan ise orada bir config dosyası mevcut istediği trigger eventi engelleyebilir dilerse o trigger eventi de engellerse para verdiğinde de ban yersin. Hileyi dumpladığına göre görebiliyorsundur configi oradan eklerse kendine para da basamazsın bazı şeyler kullanıcıların yapabileceği şeylerdir.

Son düzenleme:
Bahsettiğim serverde daha demin motel önüne akli swatlar spawmladım. Şuan adminlerine vs sorabilirsiniz.

Aslında dumperin ne işe yaradığını burada açıklıyorum, ben bahsettiğiniz yerin saniyyesini ekledim
Sado Hardware
"Artı olaraktan ise orada bir config dosyası mevcut istediği trigger eventi engelleyebilir dilerse o trigger eventi de engellerse para verdiğinde de ban yersin. Hileyi dumpladığına göre görebiliyorsundur configi oradan eklerse kendine para da basamazsın bazı şeyler kullanıcıların yapabileceği şeylerdir."

DK: 6:43

Son düzenleme:
Aslında dumperin ne işe yaradığını burada açıklıyorum, ben bahsettiğiniz yerin saniyyesini ekledim
Sado Hardware
"Artı olaraktan ise orada bir config dosyası mevcut istediği trigger eventi engelleyebilir dilerse o trigger eventi de engellerse para verdiğinde de ban yersin. Hileyi dumpladığına göre görebiliyorsundur configi oradan eklerse kendine para da basamazsın bazı şeyler kullanıcıların yapabileceği şeylerdir."

Burada attığın video'da yanlışıklık var eğer kişi o default trigger eventi kullanmak zorunda değil. O trigger eventi değiştirebilir , atıyorum o trigger event normalde TriggerserverEvent('XXXX' )gibi bir şey ve sen onu dilersen gerekli yerlerden de değiştirdiğinde TriggerServerEvent('AAAAA') artık o script XXX yerine AAAA triggerini gönderecek ve sen o triggeri görmediğin sürece o triggeri kesinlikle enejekte edemeyeceksin. gayet basit bir şey ,
Bahsettiğim serverde daha demin motel önüne akli swatlar spawmladım. Şuan adminlerine vs sorabilirsiniz.
şu dediğin şeye gelecek olursak oyunda ki her şeyi engellememek adına çok kullanılan şeyleri engelledik o spawnladığın swatları da engelleriz o bişey değil sadece gireceğin ismi girsen yetiyor Engellemek için her şeyi yazamayız oraya lakin kullanılan hilelere ve menülere göre çoğu engellidir. Oda eklenebilir Rich YaGo 'ya yazması yeterlidir engelletirmek için o swatı'da.

Merhaba dostum istersem hileyi kökten engellerim ama 128 kişilik bir sunucu için bu ne kadar zor olduğunu bilirsin kendi executorünü kodladım demiştin yanlış hatırlamıyor isem ben fivem i bypass eden adamı engellemem beni zorlar açıkçası ama dumplasan bile önemli yerler cryptlı olduğu için sanada cryptlı bir şekilde düşecektir hileyi tam engellemem dediğim gibi uzun sürmez burda ücretine göre bir iş ortaya koyduk ve başarılı olduğunu düşünüyoruz totalde günde 3 hile yakalıyor anticheat ve bugüne kadar 1 kişi bypass etti oda baya zorlanmış açıkcası yetkililer logu kontrol etseydi banlaya bilirlerdi adam 20 kere denemiş nerdeyse kısacası burada ücretine göre elimizden geleni yaptık.

Attığın kişinin de aşırı bilgisiz olduğunu şu cümleden anlayabilirsin , ''Yasaklayamazlar çünkü oyuncuları da kullanıyor onu kullanmak zorunda'' diye bir cümle kuruyor öyle bir şey yok , bir paketi oluştururken baştan aşşağı kendin tüm triggerlerini değiştir yaklaşık 5 6 ayını alır al sana natural anticheat programına gerek kalmaz taaki dosyalarını dumplayana kadar.

19972

Sanırsam bu kişi sensin ama spawn etsen bile loga düşmüşsün kişilere ek olarak obje engelleyici koyabilceğimizi ve bunun fps ve optimizasyonunu düşere bilceğini belirtiyoruz.

Merhaba dostum istersem hileyi kökten engellerim ama 128 kişilik bir sunucu için bu ne kadar zor olduğunu bilirsin kendi executorünü kodladım demiştin yanlış hatırlamıyor isem ben fivem i bypass eden adamı engellemem beni zorlar açıkçası ama dumplasan bile önemli yerler cryptlı olduğu için sanada cryptlı bir şekilde düşecektir hileyi tam engellemem dediğim gibi uzun sürmez burda ücretine göre bir iş ortaya koyduk ve başarılı olduğunu düşünüyoruz totalde günde 3 hile yakalıyor anticheat ve bugüne kadar 1 kişi bypass etti oda baya zorlanmış açıkcası yetkililer logu kontrol etseydi banlaya bilirlerdi adam 20 kere denemiş nerdeyse kısacası burada ücretine göre elimizden geleni yaptık.
Emeğe saygım her zaman var, cidden güzel ve sağlam bir anticheat şuan ben kendi execimi kullandığım için olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 19972

Sanırsam bu kişi sensin ama spawn etsen bile loga düşmüşsün kişilere ek olarak obje engelleyici koyabilceğimizi ve bunun fps ve optimizasyonunu düşere bilceğini belirtiyoruz.
Evet bu kişi benim yakalamış helal olsun ^^ Hepinize kolay gelsin iyi satışlar, dediğim gibi para olayı var oda %99 kendi execim priv olduğu için yakalanmıyor o yüzden ban yemiyorum

Konu tamamen güncellenmiştir tanıtım kısmı en alta alınmış satışa sunulmuştur , konuya göz atabilirsiniz.

Emeğe saygım her zaman var, cidden güzel ve sağlam bir anticheat şuan ben kendi execimi kullandığım için olabilir.

Evet bu kişi benim yakalamış helal olsun ^^ Hepinize kolay gelsin iyi satışlar, dediğim gibi para olayı var oda %99 kendi execim priv olduğu için yakalanmıyor o yüzden ban yemiyorum
Değerli yorumun için teşekkür ederim elimden geleni yapmaya çalışıyorum :)

Bizzat kendi sunucumda kullanıyorum çok memnun kaldım yağızcım. Emeğine sağlık. Rich YaGo

yakalıyor kanki test edildi emegine saglık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!