Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Satılık Hatasız Full Editli Kasaba Scripti [Kurulum Ücretsiz]

Paketten Memnun Musunuz? (Sadece Satın Alanlar)

• Kullanılan toplam oy
    3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gultekinekinci

Üye
FT Kullanıcı
Güncel olarak paylaşılan ücretli, ücretsiz her script bulunmaktadır. Dilediğiniz ekstra script olursa tarafımca eklenebilmektedir. Hiçbir şekilde pakette hata bulunmamaktadır. Büyük sunucuların dosyasından daha iyi bir şekilde hazırdır. Elimde demo bulunmamaktadır. Kurulum yaptıktan sonra memnun kalmazsanız paranız iade ve dosyalara sizin hatanız olmadığı sürece garanti vermekteyim. Eğer alıcı isterse kendi bilgisayarımda göstermeye çalışırım. (Eğer faturalı telefon sistemide dahil isterseniz fiyat ekstra olarak içine eklenir.)

Discord Linkim: FreeGültekin#9387

DF
Canlı gösterim ile destek verebilecek birisinin olacağını düşünmüyorum. video çıktı alıp youtube yükleyerek gösterebilirsiniz.

DF
Canlı gösterim ile destek verebilecek birisinin olacağını düşünmüyorum. video çıktı alıp youtube yükleyerek gösterebilirsiniz.
Şimdi dostum şöyle ben paketi tekrar kurucam uğraşıcam yine alıcı çıkmadan kesin fotoğraf eklemem mantıksız taliplisi çıkar o zaman fotoğrafları ekler sizleri göz kamıştırıcı bir güzellikle karşılaştırırım.

DF
Ve çoğu kişinin kullanamadığı geçemediği sistemleri desteklemeyen Essentialmode 6.2.2 (dmod) bende aktif ve kullanılıyor.

DF
Konu açıyorsun ss video hiç bişi yok. Sadece sözüne güvenip mi alacak millet ??

DF
Test ipiniz mevcut değil diyorsunuz video yok ss yok kusura bakmayında kimse sözünüze güvenerek almaz pakedinizi kendinizi karşı tarafa koyun bir alıcısınız bir ürünü görmeden denemeden alırmıydınız bunun cevabını verin öncelikle ?

DF
Test ipiniz mevcut değil diyorsunuz video yok ss yok kusura bakmayında kimse sözünüze güvenerek almaz pakedinizi kendinizi karşı tarafa koyun bir alıcısınız bir ürünü görmeden denemeden alırmıydınız bunun cevabını verin öncelikle ?
Siz anlamıyorsunuz sanırım dediğim şu beni discordtan ekleyen bakmak isteyen herkese gösterebilirim.

DF
Türkçe yazıyoruz ama anlaşamıyoruz. Bence konuyu silin bitsin bu çile :D

DF
Ekran görüntüsü eklenmediği için konu kapatılmıştır. //

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!