Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [SATILIK] Discord BOT

beyaxenci

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Koray | Tyr#9674
Merhaba değerli Fivemturk okuyucuları. Bugün sizlere kendi yapımım olan discord botunu sizlerle sunmak isterim. Öncelikle şunu belirteyim ki botum ücretlidir. Botun özelliklerini sizlere sunmak isterim.

- Gelen - Giden
- Destek Talep Oluşturma
- Ticket Sistemi
- Kayıt Oluşturma
- Küfür Koruması
- Link Koruması
- Sohbet Temizleme
- Bota Yazı Yazdırma
- Oyuncu Sayısı
- Oylama
- Ban, Kick, Uyar, Sustur
- Kullanıcı Bilgi
- Ping Sorgulama
- Zamanlayıcı
- İsteğe göre eğlence komutları(8ball, Taş-kağıt-makas, slots)

Bu hizmetin karşılığı ise gayet makul bir fiyat (70 TL)[Pazarlık sünnettir]. Bu hizmetin yanında 1 Adet Banner ve Serverlogging hediye!
Koray | Tyr#9674

Son düzenleme:
En maksimum şekil olarak 2 saat içerisinde böyle bir bot yapmayı öğrenebilir, pek fazla da icraat göstermeden yapabilirsiniz. Yapacağınız tek iş başka insanların yaptığı komutları kopyalayıp yapıştırmak ki o insanlarda zaten bunu bedavaya paylaşıyorlar. Peki nereye yapıştıracağız diyorsanız Steam'dan "Discord Bot Maker" programını 18 lira'ya satın alıp o programa komut olarak yapıştırabilirsiniz. Peki nasıl yapıştırıcaz konusuna geldiyseniz az buçuk her yere tıklayarak onu da keşfedebilirsiniz, hem botu kendiniz yaptığınız için kendinizle gurur duyar, bir kaç şey hakkında bilgi sahibi olur, ingilizce bir kaç kelimenin türkçesini öğrenir, gidip bu şeyin üstünden de iş yapmaya kalkışıp ticarete dökebilirsiniz. Tabii ki kişi seçimi, 70 TL değmez diyorum sadece.

Not: Bir kaç insan "yiyorsa yap", "yapamazsın hiç kolay değil çok zor" gibi şeyler saçmalıyor genelde bu tür konularda. Yapmayın ve etmeyin, inadına tutorial videosu çekerim bak! :(

Son düzenleme:
Eğer dediğin gibi yapmayı biliyorsan buyur, Forum'da ücretsiz bir şekilde paylaş. Gelip satış yapan birinin konusunun altına nasıl yapılacağını, nasıl kolay olduğunu, vermiş olduğu fiyatı eleştirme gibi bi hakkın yok maalesef ki. Bir daha böyle yorumlar yaparken şunu dikkate almanı istiyorum forum için bu zamana kadar neler yaptım ve neler yapmaya devam ediyorum benim şuan ki yorumundan gözlemlediğim kadarıyla birilerinin yapmış olduğu işe saygısızlık ediyorsun. İyi günler diler, böyle bir konunun bir daha yaşanmamasını umarım. @Enj0y

En maksimum şekil olarak 2 saat içerisinde böyle bir bot yapmayı öğrenebilir, pek fazla da icraat göstermeden yapabilirsiniz. Yapacağınız tek iş başka insanların yaptığı komutları kopyalayıp yapıştırmak ki o insanlarda zaten bunu bedavaya paylaşıyorlar. Peki nereye yapıştıracağız diyorsanız Steam'dan "Discord Bot Maker" programını 18 lira'ya satın alıp o programa komut olarak yapıştırabilirsiniz. Peki nasıl yapıştırıcaz konusuna geldiyseniz az buçuk her yere tıklayarak onu da keşfedebilirsiniz, hem botu kendiniz yaptığınız için kendinizle gurur duyar, bir kaç şey hakkında bilgi sahibi olur, ingilizce bir kaç kelimenin türkçesini öğrenir, gidip bu şeyin üstünden de iş yapmaya kalkışıp ticarete dökebilirsiniz. Tabii ki kişi seçimi, 70 TL değmez diyorum sadece.

Not: Bir kaç insan "yiyorsa yap", "yapamazsın hiç kolay değil çok zor" gibi şeyler saçmalıyor genelde bu tür konularda. Yapmayın ve etmeyin, inadına tutorial videosu çekerim bak! :(
Aslında doğru diyorsun gayet basit komutlar ki bu komutlar discord.js'in kendi sayfasında var oradan bakarak yapılabilir. Yapmak isteyen olursa kendi yapar foruma girip bunun konularına dahi bakmaz. Yapamayan insan gelir bakar almak isterse alır istemezse beğenmezse almaz herkesin kendi özür hür iradesi. Senin yaptığın ise sadece benim yapmaya çalıştığım şeyi karalamak hiç değilse emeğe saygın olsun

Gayet başarılı. Sunucuda kullanımda ve herhangi bir problem yok. Fiyat konusunda da yardımcı olunuyor. Başarılar.

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar.Bu botu aldım ve kullandım denilenin aksine baya kullanışlı olduğunu fark ettim.Serverloggginf e gelecek olursak baya işime yaradı.Banner da aynı şekilde iyiydi.Fiyatı gayet makul alıp kullanılabilir tekrardan teşekkür ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!