Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sallamasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seninle bir muhabbetimiz yok dostum video içeriğindeki insanların yarısınında seninle bir muhabbetinin olmadığını düşünüyorum

neyse
neyse biz videomuzu paylaştık nasıl olmuş ilk videomuz yorumlara açığız nerelerde düzenleme yaparız vs. gibi önerilerinizi bekliyoruz
+up

Seninle bir muhabbetimiz yok dostum video içeriğindeki insanların yarısınında seninle bir muhabbetinin olmadığını düşünüyorum
emin ol ki hepsinin var :)

+up :D ?

drama konusunu uplamayan bizden değildir

Şöyle belirtelim.Alper şahsi ortağım ve seni sevmiyor daha doğrusu fivemin %70 bitki örtüsü seni sevmiyor çünkü sen geriden gelen bir çocuksun.Herşeye ok tm alper aBi diyip geçiyorsunuz.Gayetde belli kimin mal olduğu
Şöyle bir ekleme yapmak istiyorum."Edrp&EightBorn Paketi Çekemessin diyenlere gelsin" Diye belirtiyorsun? senden ne bekleyebiliriz ki FiveM Koruyucu Birlikleri olarak.

aynenn grupta söylediklerime de inanıyosan ne bilm ayrıca 02/08 bile tutmamış beh 28/05 olucaktı hadi info veriim bulursun belki
1-2 Ay'a çıkarsın bu Platform'dan Senin gibileri yüzünden FiveM Türkiye gelişmemekte. Başarılarının devamını diliyorum. İyi Günler.

Şöyle bir ekleme yapmak istiyorum."Edrp&EightBorn Paketi Çekemessin diyenlere gelsin" Diye belirtiyorsun? senden ne bekleyebiliriz ki FiveM Koruyucu Birlikleri olarak.
bununla ilgili forumda konu açıldı bu olayı daha fazla devam ettirmiyorum :)

Ayrıca Developerım diye geziniyorsun.2-3 Soruya gelemiyorsun Ahhh ahhhh. "[ÜCRETLİ] Üst Developer Hizmeti"...

Ayrıca Developerım diye geziniyorsun.2-3 Soruya gelemiyorsun Ahhh ahhhh. "[ÜCRETLİ] Üst Developer Hizmeti"...
tamam alper aBi fake hesabınla sana iyi günler dilerim.

bununla ilgili forumda konu açıldı bu olayı daha fazla devam ettirmiyorum :)
Fatih Kaan Keşke kendi paketinin ücretli satıldığını görse. 60 Tl M3 Envanterli paket hazırlar mısın alacağım da .

tamam alper aBi fake hesabınla sana iyi günler dilerim.
Profilim'e bakabilirsin Alper ilen sadece seslide konuşuyoruz dediklerini yazıyorum. Üst Düzey developerlığa devam et (parametre açmayı öğrendikten sonra üst düzey verirsin)

J Jiperlifes alyrix2 forumda birincil hesapları şuanda yasaklı olan kişilerin fake hesapları üzerinden kışkırtmaya devam etmesi üzerine kişiler forumdan yasaklandı

Konu , konuyla bağıntısız ve saçma yerlere götürülüp , insan gibi konuşup anlaşmak yerine birbirlerinizi kışkırtmaya çalışmanız ve foruma rahatsızlık vermenizden ötürü tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!