Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz SAHP-BCSO Olabileceğimiz kaliteli sunucu arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hellfire9089

Üye
FT Kullanıcı
Ekibimdeki herkes uzun süreli PD-SD ve HP rolü yaptı bizzat ben hepsinin rolüne kefilim,21-23 gibi bir yaş ortalamamız mevcut.Fivemde sadece PD-SD-HP olarak en az saate sahip arkadaşımızın saati +450 şeklindedir bizzat benim 1000 saate yakınlaşmış olmakta.Çok kalabalık bir pd ekibimiz vardı fakat saçma sunucularla dolu fivem camiasında çok saçma nedenlerden dolayı uyarıldığımız,işimizi ciddiye aldığımız için bize rol öğretmeye çalışan insanlar olduğu için bir çoğu fivemi bıraktı.Kemik kadro olarak da bir süre oynamama kararı aldık.Devamında tekrar bir sunucu arayışına girdik.Ekip olarak 6-7 kişiyiz aramızda bir arkadaşımız da yayıncı olmakta,PD istemiyoruz,başlıkta belirttiğim gibi SAHP veya BCSO istiyoruz önceliğimiz bunlardır,son çare LSSD düşünülebilir fakat belirttiğim gibi SAHP VE BCSO önceliğimizdir.Bastıra bastıra belirtmek istiyorum,AİLE-KARTEL-BARON gibi günümüz Amerika’sında gerçekleşmesi imkansız şeylerin olduğu bir sunucu kesinlikle istemiyoruz,donate araçlarının uçup kaçtığı,parayla sniper satıldığı saçma sunucuları kesinlikle istemiyoruz.Amacımız kaliteli rol olan sunucularda kendimize yer edinmek ve “kemik kadro” olarak adlandırılabileceğimiz şekilde sunucuda oynamak istiyoruz.Rica ediyorum uzun süredir bu fivem camiasında bulunuyoruz,kimin ne olduğunu az çok biliyoruz,bize kendi egolarından yaptıkları hataları göremeyecek yönetim ekipleri ve sunucuya adam çekmek için binbir takla atan,ekip üstüne ekip getirip fazla oyuncunun daha iyi olduğunu düşünen arkadaşlar bu konunun altına davet linki vs. atmasınlar +40 çeken sunucular önceliğimizdir.Herkese iyi forumlar diliyorum.

Rica ediyorum yukarıdaki kriterleri karşılıklı iki taraf için de uyan kişiler dönüş yaparsa sevinirim,bu şekilde kimsenin vakti çalınmamış olur.

Son düzenleme:
Merhaba Dostum Sunucuma Davet Etmek İstiyorum Gel Konuşalım Thecrucial#1062

HYDRA ROLEPLAY | 04.04.2021 | YENİ AÇILDI | Ekiplere Destek | LSPD LSMD DOJ Alımları Açık | ÇETE ALIMLARI AÇIK | Hard RP | +90 FPS| KALİTELİ SCRİPTLER

Hocam PD istemediğimizi özellikle belirtmiştim

Merhabalar, ekibinizin yaş ortalamasını ve Fivem saat ortalamasını ekler misin?

ANATOLİA RP Ön wh alımları aktif Cartel yok baron yok
yetkili ekip +20 yönetim ekibi +30 yaş
açılış için 60 70 kişi tahmin ediyoruz +100 fps herşeyi buraya yazamayacağımdan gelip bi görün isteriz :)

**Selamlar, iyi günler dilerim. Size benzersiz bir sunucuda oynama fırsatı sunmak istiyoruz.** Bu bir reklam fakat sıradan reklamlar gibi max fps, vs. yazmak istemedik, size bu benzersiz sunucuyu benzersiz bir reklam ile tanıtmak istedik. ***Rahatsızlık verdiysek çok özür dileriz.***
```diff
- Modern ve güncel scriptleri 7/24 takip eden ve uygulayan.
- Kadın/Erkek oyunu sayısı ve eşitliğinin istenilen miktarda ve iyi olduğu.
- Ekonomi sisteminin gerçek Amerikan ekonomisi asgari ücreti üzerinden hesaplanarak oluşturulduğu ve gerçekçilikte zirve yaptığı.
- Silah almak için milyar dolarlar biriktirmenizi gerektirmeyen, gerçek Amerikan sisteminde olduğu gibi uygun fiyata alabileceğiniz.
- İstediğiniz aracı almak için bir ömür zaman harcamanız gerekmeyen, istediğinize çalışarak ve hakkınızla sahip olabileceğiniz.
- Pay to win gibi konuların olmadığı, para veren kişinin verdiği parayla sizden asla rolsel olarak üstün olamayacağı.
- PD' nin oyuncuyu yıldıran değil, oyuncunun halinden anlayan bir ekipten oluştuğu.
- Hakkınızı dava açarak arayabildiğiniz, adalet bakanlığı'nın ego vb. şeylerden uzak, gerçek adalet deneyimine sahip kişiler tarafından kurulduğu.
- F.I.B. gibi özel birimleriyle çetelerinizi ve ailelerinize sızma operasyonlarıyla sizleri zorlayacak dedektiflerin ve ajanların bulunduğu.
- Ailelerin sizin kafanıza sıkmak için ağzı sulanarak bakmadığı, Sosyal RP çerçevesinde sohbet edebileceğiniz.
- Yaş ortalaması yüksek ve kaliteli rp yapabileceğiniz.
- Sosyal RP, Fun RP vb. her konuda deneyimli oyunculara sahip.
- Adını büyük RP sunucularına kazımış olan ekiplerle kurulu legal düzene sahip
```
```fix
SİZE BÖYLESİNE İMKANLARI SUNMAK İÇİN VAR OLAN HEXA RP E DAVET EDİYORUM!
```

**HEXA RP HOŞGELDİNİZ!**
***Aile, çete, lssd,lspd,lsms vb. alımlarımız hakkında detaylı bilgiler almak için discord sunucumuza katılabilir, en üst yetkililerimizden dahi bilgi alabilirsiniz.***

W4SK ROLEPLAY
-7/24 ilgili yönetim ekibi
-P2W YOK
-Hard RP, Hard Ekonomi
-Aile,Baron,Kartel,Mafya YOK
-İllegal ekip var
-Kısa süreliğine ÇETE alımlarımız açık
-MADDE X ve Craft sistemi
-Özelleştirilebilir hud sistemi
-20k'dan fazla kıyafete sahip güncel kıyafet paketi
-Her gün yapılan legal/illegal etkinlikler
-+17 yaş sınırı
-Sadece mekan ve araba bağışı
-Güncel scriptler
BİZE KATILMAK İSTERSEN SUNUCU ADRESİMİZ:

Sesli bişekilde konuşa biliriz isterseniz ᔕᗯᗩG08#1113

zLukovic#4180 iletişime geçer misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!