Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum SADECE REFERANS İLE ALIM YAPACAĞIMIZ YENİ AÇILACAK OLAN SUNUCUMUZA YAZILIMSAL ANLAMDA BİLGİLİ OLAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

ReverseImpact

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : ERTU
Soyadınız : COŞKUNER
Yaşınız : 29
Yaşadığınız Yer : KIBRIS

Öncelikle asla kar elde etmeyeceğimizi belirtmek isterim.
Server'in neredeyse her köşesini kendi ellerim ile düzenledim ufak tefek sorunlar dışında şu an için istediğimiz çok fazla birşey yoktur.
Sunucuda çevremizdeki arkadaş çevremiz ve onların referansları ile gelen kişileri alacağız. (TAMAMEN AİLE ORTAMI YARATACAĞIZ)
En başta dürüst, karakterli ve karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde sunucuda Script konularında takıldığımız yerlerde bize yardımcı olabilecek ve bizlerle birlikte güzel zaman geçirecek bir takım arkadaşı arıyoruz. Yaş ortalaması 20 - 35 arası olacağından dolayı, aramıza alacağımız kişinin bu yaş aralığında olması tercihimizdir.
Bana Discord üzerinde ulaşarak detayları konuşabiliriz. DC : ReverseImpact#1544
Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

DF

Ekli dosyalar

• Server Görünüm.png
    Server Görünüm.png
    6.5 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
HALEN KONU ILE ILGILENEN ARKADASLAR LUTFEN BANA DC UZERINDEN ULAŞIRSA ÇOK MUTLU OLURUM.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!