Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Sadece Developer'lık yapıyorum.

shaw

Üye
FT Kullanıcı
Discord
shawishere
Adınız : Alper
Soyadınız : Formlarda tercih etmiyorum...
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer : İstanbul
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : 6 Tane sunucuda developer'lık yaptım . Yaklaşık 7 aydır bu sektörün içindeyim ... 2.5 3 aydır developer'lık , 4 ay'daYetkili , Oyun içi adminlik , community management lık yaptım .
Günlük Online Süreniz : 4-12 saat
Özellikleriniz : Bug'ları düzeltebilirim . Script ekleyebilirim . Hata veren sorunları fix'leyebilirim . Aklınıza gelen scriptleri ekleyebilirim . Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım . Daha detaylı konuşmak için beni discorddan eklerseniz sevinirim :)
Diğer / Ek: Gerçekten kitlesi olan ve ya Açılacak serverlar(Ekibi toplanmış) Bir server önceliğim neden diye soracak olursanız gerçekten artık bir işler peşinden koşmak istiyoruım yardım ettiğim sunucular ya 1 hafta sonra kapandı ve ya tüm hazırlıklar bitince beni banladılar. Artık biraz ciddi olacağım gerçekten bana ciddi olanlar yazabilirse çok sevinirim iyi forumlar..
Discord adım : shaw#1938
'Haftalık/Aylık ödeme alınacaktır.'
24807
teamDemo ekibinde bulunuyorum'

Son düzenleme:
+rep kendisiyle TequilaV zamanı çalışmıştım. Güvenilir

+rep kendisi yeterli bilgisi bulunan bir geliştirici olduğunu gördüm ve kendiside çok iyi kalpli bir insandır başarılar dilerim shaw shaw

Discord Katıl Kısmına alorarp Yazarak Gelip Benle İletişime Geçerseniz Sevinirim.

Merhaba Değerli fivemtürk kullanıcıları , Discord nitrom bittiği için etiketim değişti lütfen iletişim için bana burdan ulaşın : shaw#8112

İşini hakkı ile yapıyor ve iyi yerlere geleceğini umuyorum başarılar abicim ❤️

Konuya sadece konu sahibi olmak üzere 12 saatte bir güncel atabilir. Lütfen tekrarlamayınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!