Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ROW DEV LEAK SCRİPTLERİ SATMASI

Ygzpeo

Üye
FT Kullanıcı
Row Dev eskiden ve hala yaptı bazı şeyleri çok beyeniyorum. Lakin daha demin bir şey farkettin tabex üzerinden sattı sc lerde kendisi paint ball scripti satıyor ama scripte bakalım ki tc script adlı şhopun scriptinin sadece konumlarının değiştirip kendisi satmaya çalışıo ve bu durum bence çok saçma hani kendimiz yaptık deseler aynısımı ben bu soruyu da sormak istiyorum eğer kendileri yaptıysa bire bir aynısını helal olsun ama bence bu kadar benzerlik çok fazla bu RowDevelopment RowDevelopment bu sohbete katılıp bize kendi yaptını nasıl kanıtlıyosa kanıtlaya bilir benim söylücekeklerim bu kadar iyi günler dilerim iyi forumlar.

TC SHOPUN SC :
buda sc si zaten leak olarak fivem türk te var:

Row Dev eskiden ve hala yaptı bazı şeyleri çok beyeniyorum. Lakin daha demin bir şey farkettin tabex üzerinden sattı sc lerde kendisi paint ball scripti satıyor ama scripte bakalım ki tc script adlı şhopun scriptinin sadece konumlarının değiştirip kendisi satmaya çalışıo ve bu durum bence çok saçma hani kendimiz yaptık deseler aynısımı ben bu soruyu da sormak istiyorum eğer kendileri yaptıysa bire bir aynısını helal olsun ama bence bu kadar benzerlik çok fazla bu RowDevelopment RowDevelopment bu sohbete katılıp bize kendi yaptını nasıl kanıtlıyosa kanıtlaya bilir benim söylücekeklerim bu kadar iyi günler dilerim iyi forumlar.

TC SHOPUN SC :

Ahhh ahh dude bu scriptin son halinin videosunu çekmedim bu attığın script zaten np scripti np-base olan şeyleri qb-core ve esx üzerine uyarlıyorum ve ardından çoğunlukla satıyorum burda bana sallayıp çekememen de ne komik yakında bu konuya tüm halini atacağım bakarısn

TC SHOPUN SC :
önce türkçe öğren kanka sonra konu açarsın
image.png

Ayrıca kimin neyi sattığı kimseyi ilgilendirmez, free scripti de satar, ki bu script free dahi olsa tıpatıp aynısını satmadığını sen de biliyorsun. Kuyruk acın nedir anlamadım :D

Senin iyiliğin için söylüyorum, türkçe dersi mi olur, kursu mu olur, tdk rehberleri mi olur bilmiyorum ama lütfen önce türkçeni düzelt.
image.png

şhop...

Ahhh ahh dude bu scriptin son halinin videosunu çekmedim bu attığın script zaten np scripti np-base olan şeyleri qb-core ve esx üzerine uyarlıyorum ve ardından çoğunlukla satıyorum burda bana sallayıp çekememen de ne komik yakında bu konuya tüm halini atacağım bakarısn
"ahh dudeyi" görünce kahkaha attım la
hayırlı forumlar

al kanka baka baka kudurursun

preview = priw
Umarım bir gün ingilizce ve türkçe dersini dinlersin kanka

TC SHOPUN SC :
💩😑

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!