Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ROID ROLEPLAY |whitelist |Aile-Kartel-Mafya YOK! |Bağış YOK |Başvurular Açık | discord.gg/bJPtQ8X

• Konbuyu başlatan Riddle
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 35
  • Görüntüleme 3K
Konuşmayacağım dedim ama yeter! PD rol paslıyor diyorsunuz adamlar cross bile açıyor Script'lerin zaten gösterdiklerinin çoğu çalışmıyor... Yetkili ekip yayıncı için uğraşan bir ekip kişi alırken yaşına hatta ses olgunluğuna bile bakmıyor sunucuda birçok özenti karakter görebilirsiniz bunlar benim kendi fikrim birçok arkadaşımın da fikri bunlar kolay gelsin sizlere başarılar...
Ali02 Ali02 'ye kesinlikle hak veriyorum. En başlarda sevdiğim bir sunucuydu fakat ilerleyince saçmalanmaya başlandı. Tatile gideceğimi bildirdiğime rağmen inaktif verildi. Bunu bildirdim ve tekrar whitelist verildi ve bir süre daha tatilde olduğumu ve sunucuya giremeyeceğimi söyledim onlar da tamam dedi. Tekrar inaktif verildi. Ali02 Ali02 'nin de dediği gibi ses olgunluğuna bakmıyorlar, denilen scriptler çalışmıyor.

Güncel

Ali02 Ali02 'ye kesinlikle hak veriyorum. En başlarda sevdiğim bir sunucuydu fakat ilerleyince saçmalanmaya başlandı. Tatile gideceğimi bildirdiğime rağmen inaktif verildi. Bunu bildirdim ve tekrar whitelist verildi ve bir süre daha tatilde olduğumu ve sunucuya giremeyeceğimi söyledim onlar da tamam dedi. Tekrar inaktif verildi. Ali02 Ali02 'nin de dediği gibi ses olgunluğuna bakmıyorlar, denilen scriptler çalışmıyor.

Öncelikle sana cevap vermek istiyorum sunucumuzdaki ilk whitelistli insanlardan birisin fakat sunucumuzda oynarken farklı bir sunucuya girmek için can attığını görüyorduk buna rağmen whitelistini almadık bizim oyuncumuzken farklı bir sunucuda da oynayabilirsin fakat sorun şurada sen bize tatile gideceğini söyledin fakat biz seni farklı bir sunucuda oynarken gördük :) madem tatilde değilsin bize neden yalan söyleme gereksiniminde bulunuyorsun.
Onun haricinde hangi eklentimiz çalışmıyormuş bunu kanıtlayabilirsen sunucuyu kapatmaya hazırım.

Konuşmayacağım dedim ama yeter! PD rol paslıyor diyorsunuz adamlar cross bile açıyor Script'lerin zaten gösterdiklerinin çoğu çalışmıyor... Yetkili ekip yayıncı için uğraşan bir ekip kişi alırken yaşına hatta ses olgunluğuna bile bakmıyor sunucuda birçok özenti karakter görebilirsiniz bunlar benim kendi fikrim birçok arkadaşımın da fikri bunlar kolay gelsin sizlere başarılar...
Öncelikle selamlar,sunucumuzdaki PD oyuncuları gayette rol paslıyor siz PD oyuncularını babanızın oğlu gibi görürseniz onunla kankanız gibi konuşursanız yanında yapmamanız gereken şeyler yaparsanız PD oyuncularıda rolünü yapar cezasını keser.
Sizin sanırım PD'den beklediğiniz rol salma olayı "Ben polisin ailevi değerlerine küfür edeyim FuCk tHe LsPD diye gezeyim" polis de mal gibi izlesin.(size göre rol salsın)

Onun haricinde sunucumda bir tane bile özenti karakter yok ki sunucumda özenti karakter açmak yasak,boş boş sunucuya sallayacağına düzgün bir eleştiri yap.
23888

Ve de Scriptlerin çoğu çalışmıyor diye bir cümle kurmuşsun diğer arkadaşa dediğim gibi ekledik dediğimiz ve eklemediğimiz hangi eklenti var bunu kanıtla sunucuyu kapatayım.

Şimdi büyük ihtimalle ekliyorsunuz bazılarında bug çıkıyor bu her sunucuda yaşanacak bir şey fakat çıkan bugu hemen fixlediğimizi de diğer oyunculara sorabilirsin.

Neyse iyi günler,iyi roller.

Kısa zamanda çok güzel işler başaran bir sunucu, aynı kalitede ilerlemeye devam ederlerse isimlerini en iyilerin arasına yazdıracağına eminim.

Güncel

Öncelikle sunucuda hiçbir şekilde hiçbir polisin anasına bacısına sövmedik sunucudan ayrıldıktan sonra özelden anamıza bile sövdü polisler. babamızın oğlu gibi davranmayı geç role bile girmiyorduk gördükleri yerde çevirme var üst baş araması falan yapıyorlardı bizde en sonunda çatışmaya girdik ve arkadaşlar cross açtı. Sunucuda özenti karakter gördüğüme yemin edebilirim boş boş sallayacak adam değilim ayrıca. script konusuna gelecek olursak en ufak attığımız şeyde boş boş Triplere giren bir insansın sen envanter hâlâ bugluymuş sanırım bu arada script konusunda pek bilgin olmayabilir yenisin sanırım ama bunu kabul etmen daha iyi olurdu Berke'cim senin için... neyse kolay gelsin roleplay hayatında umarım sunucun istediğin yerlere ulaşır iyi akşamlar.

Öncelikle sunucuda hiçbir şekilde hiçbir polisin anasına bacısına sövmedik sunucudan ayrıldıktan sonra özelden anamıza bile sövdü polisler. babamızın oğlu gibi davranmayı geç role bile girmiyorduk gördükleri yerde çevirme var üst baş araması falan yapıyorlardı bizde en sonunda çatışmaya girdik ve arkadaşlar cross açtı. Sunucuda özenti karakter gördüğüme yemin edebilirim boş boş sallayacak adam değilim ayrıca. script konusuna gelecek olursak en ufak attığımız şeyde boş boş Triplere giren bir insansın sen envanter hâlâ bugluymuş sanırım bu arada script konusunda pek bilgin olmayabilir yenisin sanırım ama bunu kabul etmen daha iyi olurdu Berke'cim senin için... neyse kolay gelsin roleplay hayatında umarım sunucun istediğin yerlere ulaşır iyi akşamlar.
wheelchair

ingilizce yazınca havalı olmuyorsun neyse konu kapansın burada daha fazla yanaklarınız kızarmasın.

Yaptıkları hatalardan sonra sunucumuz'dan uzaklaştırılan insanlar konunun altına gelmişler sanırım. ¯\_(ツ)_/¯
Sorun yok arkadaşlar ben açıklamamı yaptım boş laf yaparak değil kanıtlı bir şekilde gelirseniz o zaman belki sizleri ciddiye alabilirim.
Neyse herkese iyi akşamlar diliyorum.

Discord bağlantı yenilermisiniz

aynen sunucudan uzaklaştırıldık kesinlikle gelelim diye 2,3 kere ban affı getirdin kanıt olarak bir çok şahit arkadaşım var maalesef video kaydına falan almadım .

voRP yetkililerine yazıp banlatmak mı çok zekisin berke konuna böyle şeyler yazınca ağlamışsın hemen burda sakin gibi gözükmeye çalışıyorsun bide iftira atmış ya aopısfıhojasfhoıfashı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!