Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rockstar 17 Aralık günü

seulsmen

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar böyle bir şey ortaya çıkmış forumları gezdim bulamadım da bu şey doğrumudur var mı böyle bir şey

Ekli dosyalar

• resim_2023-12-12_142048959.png
    resim_2023-12-12_142048959.png
    870.8 KB · Görüntüleme: 167
Doğru ya da değil sonuç olarak rockstar'ın resmi olarak yayınladığı kurallar bu her türlü o kurallara uyulmalıdır.

Doğru ya da değil sonuç olarak rockstar'ın resmi olarak yayınladığı kurallar bu her türlü o kurallara uyulmalıdır.
Kim takar ki bunu ? NP 4.0 Trailer'ını izlemişsindir. Araçlar debadge olarak kullanılıyor..

bu olay ne harbi

arkadaslar haber dogru zaten nopixelin trailerini izlerseniz yeni araclarinda vs herhangi bir real marka bulunmamakta vapid logosu vs var.

who cares brother who cares ?

sunucun kapandığında da aynısını mail atar mısın rockstara lüffffffeeen
halederiz
şaka amacıyla yazdım zaten ama ben bu kadar ağır bi şekilde denetleme yapabileceklerini zanetmiyorum ama yaparlarsa cidden çoğu sunucu patlar

cfxin konuda sunucularin 48 saat kapanacagina dair bir sey goremedim :LOL:

Arkadaşlar böyle bir şey ortaya çıkmış forumları gezdim bulamadım da bu şey doğrumudur var mı böyle bir şey
Tek kaynak TR Instagram sayfası ve bu arkadaş başka bir yerde buna ait bir açıklama yok. Merak edip ciddi araştırdım, gene boş, sansasyonel işler.

Tek kaynak TR Instagram sayfası ve bu arkadaş başka bir yerde buna ait bir açıklama yok. Merak edip ciddi araştırdım, gene boş, sansasyonel işler.
cfx.re 'de onaylı şekilde fivem tarafından açıklandı. Kolay gelsin iyi forumlar.

cfx.re 'de onaylı şekilde fivem tarafından açıklandı. Kolay gelsin iyi forumlar.
O zaman senin bildiğin ingilizcede cfx re oraya 48 saatlik bir bakım yazmış ama sadece sen görüyorsun

O zaman senin bildiğin ingilizcede cfx re oraya 48 saatlik bir bakım yazmış ama sadece sen görüyorsun
Üçüncü taraf fikri mülkiyetini (IP) ihlal eden özel varlıklara veya modlara izin veremeyiz. Gerçek dünya markaları, benzersiz araç tasarımları ve 3D yazılım modelleri genellikle ticari marka veya telif hakkı kapsamında korunabilir. Başka bir oyundan izinsiz alınmış gerçek dünyadan bir araba modelini kullanırsanız, bu durum hem araba şirketi (marka, logo, araba tasarımı) hem de oyun geliştiricisi (3D model) tarafından sunucunuza karşı hak talebinde bulunulmasına neden olabilir.

Üçüncü taraf fikri mülkiyetini (IP) ihlal eden özel varlıklara veya modlara izin veremeyiz. Gerçek dünya markaları, benzersiz araç tasarımları ve 3D yazılım modelleri genellikle ticari marka veya telif hakkı kapsamında korunabilir. Başka bir oyundan izinsiz alınmış gerçek dünyadan bir araba modelini kullanırsanız, bu durum hem araba şirketi (marka, logo, araba tasarımı) hem de oyun geliştiricisi (3D model) tarafından sunucunuza karşı hak talebinde bulunulmasına neden olabilir.
EE attığın yazıda 48 saatlik bakım nerde yazıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!