Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Release] Yeni meslek para vb gösteren HUD

erenturna21

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Ben erenturna | eski metin2 geliştiricisiyim metin2 yi bırakıp fiveme geçtim
Dolayısıyla arkadaşlarımla birlikte bir çok script dolaşıp buluyoruz
Metin2 dosyalarının %80 lik kısmı fivemle aynı olduğu için tabii ki bilgim buradada oluyor
Metin2'deki kadar olmasada.
Bilgim kadar düzenleme yapıyorum ki ilk geldiğimde pek bir bilgim olmasada 2 hafta civarı bir geliştiricilik süremde neredeyse çoğu scriptin mantığını çözdüm bulduğum scriptleri kesinlikle aldığım gibi kullanmıyorum illa ki bir düzenlemesi vardır.
Geçen bir arkadaşım dolaşırken bu hudu bulmuş ve bana gönderdi
Bende karakter araçta değilken minimap kapalı olduğu için sol altta kötü bir görüntü yaratıyordu
Bende sağ üste taşıyıp şeffaflığı ile biraz oynadım
Burada paylaşıyorum daha bir çok bilinen aranan türkçeleştirilmiş script paylaşabilirim
Yeni oluşturduğumuz discord'umuzdada buna benzer güzel düzenlenmiş scriptler paylaşılacaktır
katılmak için

Script'in oyun içi görüntüsü :
odd0Aq.png

Son düzenleme:
Bu mükemmel bir şey olmuş ben de arıyordum. Teşekkürler ancak meslek hud'unu kapatıp diğer hudları aktif etmeyi nasıl yapabiliriz?

Bu mükemmel bir şey olmuş ben de arıyordum. Teşekkürler ancak meslek hud'unu kapatıp diğer hudları aktif etmeyi nasıl yapabiliriz?
Bir ara kodların içerisinde dolaşıp bakarım fakat chat kısmına /hud kapat yazdığınızda zaten sağ üstteki hud otomatik olarak kapanıyor bilginiz olsun iyi kullanımlar.

resimi göremiyorum ben kardes

Hayda bide ben kendimi tek saniyordum :D Hos geldin kardesim

Paramı göremiyorum.Banka çalışıyor ancak envanterimde 100 tl olmasına rağmen 0 olarak gözüküyor.

Orijinalini de paylaşır mısınız? bu versiyon bende çalışmadı da.

es_extended ile çakışmıyormu yer mi değiştiricez onla

Üstünde Para ve Bankada Para Olmasına Rağmen Göstermiyor Nerden Aktif Edicez ?

ortada yazan sunucu ismini nasıl yapabilirim yardım ederseniz çok SEVİNİRİM

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!