Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reborn Zombie İfşa

Mystro

Üye
FT Kullanıcı
Daha önce bizim hakkımızda konu açarak scriptleri dump edip yazdığımızı iddia etmişti. Şimdi kendisi bizim aktif olarak kullandığımız scriptlerin kodlarını kendi sunucusuna ekliyor ve sıfırdan yazdığını iddia ediyor ve kendiyle çelişiyor. Buyurun bunlarda kanıtlar.

53183
53185

Bunlarda yetmiyormuş gibi yetkili ekibi bize sürekli reklam atıyor ve bunu kendilerinin yapmadığını iddia ediyor. Bu kadar detaylı reklamı yetkili ekipten başkası atmaz.

53187
53188

eğer olay bahsettiğiniz gibiyse teşekkür ediyorum çünkü çok güldüm hahaha

yani Allahtan kopyaladıktan sonra ufak tefek yerleri değiştirmiş keşke bunları olduğu gibi koysaymış o zaman daha çok gülerdim ?

Zombie sunucun vardır TR'nin en iyisiyim diye geziyorsunuzdur STONKS
Fakat kendi yazdığım dediğin scriptler başka zombie sunucusunun scripti çıkar NOT STONKS

Daha önce bizim hakkımızda konu açarak scriptleri dump edip yazdığımızı iddia etmişti. Şimdi kendisi bizim aktif olarak kullandığımız scriptlerin kodlarını kendi sunucusuna ekliyor ve sıfırdan yazdığını iddia ediyor ve kendiyle çelişiyor. Buyurun bunlarda kanıtlar.

Ekli dosyayı görüntüle 53183
Ekli dosyayı görüntüle 53185

Bunlarda yetmiyormuş gibi yetkili ekibi bize sürekli reklam atıyor ve bunu kendilerinin yapmadığını iddia ediyor. Bu kadar detaylı reklamı yetkili ekipten başkası atmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 53187
Ekli dosyayı görüntüle 53188
ab0 benim şifre kırma taktiğim :D

Kim nerde ne yaptığı aşağıdaki konuda bellidir. Malum sunucuda duran kodlarım üzerine yaklaşık 3 hafta öncesinde *madem öyle bu sefer böyle* diyerek kendim de bir eylem almış bulunmaktayım.

Ayrıca belirtmek isterim ki dün Mustafa ile özelden konuştuğumuzda da yazdım,
Yetkili ekibim herhangi bir yerde reklam yapmamaktadır. Reklam yapacağımız zaman orada burada kuytu köşede yapmayız, Roleplay sunucularının yönetimlerini davet ederiz. Kaldı ki %50'si sunucumuzda banlı olan oyuncuların olduğu bir sunucuya reklam atmak bize bir şey de kazandırmaz.

Sunucuya girip Sniper vermek gibi küçük - komik hareketlerle de uğraşmayız haberiniz olsun. Kendiniz uğraşırsınız. Bu piyasada asla karşılıklı bir şey yokken birine gidip bir şey demedim, başkasının kodunu kullanmadım (OpenSource olmayan).

3 günden beri 2 haftalık görselleri atarak *abi s*kcem bak birileri bize reklam atıyor* triplerine de girmene gerek olmadığını sana söyledim Mustafa. Bizden reklam atılmıyor dediysem atılmamıştır.

Sezon1 zamanındaki paketimiz/konseptimiz olmasa burada olmayacak arkadaşların laflarıyla da ne alçalırız ne yükseliriz. İyi forumlar.

EKLEMEDİR:
Bahsi geçen Combat Mode kodu tam tamına 5 aylıktır. Arkadaşların daha sunucusu yokken yazılan koddur yani. Üstteki linkte o kodun aynı şekilde benim tarafımdan ifşa adına paylaşıldığı yerler de vardır.

İfşa diye paylaşılan CombatMode komutu hakkında daha öncesinde kendisiyle konuşmuşluğum ve optimizesi/hızlandırması hakkında tavsiye vermişliğim de vardı ayrıca:

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-16_184227.png
    resim_2021-05-16_184227.png
    95.7 KB · Görüntüleme: 79
Kim nerde ne yaptığı aşağıdaki konuda bellidir. Malum sunucuda duran kodlarım üzerine yaklaşık 3 hafta öncesinde *madem öyle bu sefer böyle* diyerek kendim de bir eylem almış bulunmaktayım.

Ayrıca belirtmek isterim ki dün Mustafa ile özelden konuştuğumuzda da yazdım,
Yetkili ekibim herhangi bir yerde reklam yapmamaktadır. Reklam yapacağımız zaman orada burada kuytu köşede yapmayız, Roleplay sunucularının yönetimlerini davet ederiz. Kaldı ki %50'si sunucumuzda banlı olan oyuncuların olduğu bir sunucuya reklam atmak bize bir şey de kazandırmaz.

Sunucuya girip Sniper vermek gibi küçük - komik hareketlerle de uğraşmayız haberiniz olsun. Kendiniz uğraşırsınız. Bu piyasada asla karşılıklı bir şey yokken birine gidip bir şey demedim, başkasının kodunu kullanmadım (OpenSource olmayan).

3 günden beri 2 haftalık görselleri atarak *abi s*kcem bak birileri bize reklam atıyor* triplerine de girmene gerek olmadığını sana söyledim Mustafa. Bizden reklam atılmıyor dediysem atılmamıştır.

Sezon1 zamanındaki paketimiz/konseptimiz olmasa burada olmayacak arkadaşların laflarıyla da ne alçalırız ne yükseliriz. İyi forumlar.

v1 ile var olduğumuzu söyleyen adam v2'nin scriptlerini kullanıyor

53206

İstediğiniz her yardımda gözüm kapalı geldim. Yetmedi RP için script istediniz parayla sattığım scripti size ücretsiz verdim. Yetmedi her türlü konuda yardımcı oldum. Bana 2 hafta önce bu scriptleri böyle böyle yapmışsınız özgün olun diyen adam bu hafta bakıyorum ki benim scriptimi dumpatıp birebir aynısını yazmış :D istesen verirdim zaten şu zamana kadar ne istedin de vermedim. Birde işin komik kısmı bu scripti sıfırdan yazdığını iddia ediyorsun kanıtlarıda elimde mevcut. Ben artık bazı şeylerin çığrından çıktığını düşünüyorum son 1 haftadır aldığımız reklamın haddi hesabı yok. Bunu sizin yapmadığınızı iddia ediyorsunuz ama kanıt sunmuyorsunuz bunu gördüğümde bardağı taşıran son damla oldu.

Kimseyle kavga veya kin duyma içerisinde değilim. Burada herkesin gözü önünde tartışmak istiyorum sadece.

Ekli dosyayı görüntüle 53206

İstediğiniz her yardımda gözüm kapalı geldim. Yetmedi RP için script istediniz parayla sattığım scripti size ücretsiz verdim. Yetmedi her türlü konuda yardımcı oldum. Bana 2 hafta önce bu scriptleri böyle böyle yapmışsınız özgün olun diyen adam bu hafta bakıyorum ki benim scriptimi dumpatıp birebir aynısını yazmış :D istesen verirdim zaten şu zamana kadar ne istedin de vermedim. Birde işin komik kısmı bu scripti sıfırdan yazdığını iddia ediyorsun kanıtlarıda elimde mevcut.

Parayla sattığın scriptle sunucunun içinden geçilebiliyordu, özele çektim fixledim, sana fix halini attım. Sonrasında yeni bir dupe yöntemi daha bulundu senin haberin olmamasına rağmen fixledim kullandığım en güncel halini tekrardan attım. 0'dan yazdığımı söylemedim zaten farkettiysen, eyleme karşı aldığım bir eylem. Ki aynı şekilde her türlü yardım - fikir istediğinde aynı şekilde karşılık verdim. Özel konuşmalarımız ortada.

v1 ile var olduğumuzu söyleyen adam v2'nin scriptlerini kullanıyor

Şahsen seni çok muhattap almıyorum burada, senin ve bikaçının yediğin haltlarla adı kararlanan sonrasında Kaves ve Oğuz'un çabalarıyla toparlanan sunucudan bahsediyoruz.

Wessy Wessy Bir sonraki kışkırtıcı yada boş bir yorumun yukarıdaki arkadaş ile aynı kaderi paylaşacaksın.

Gün geçmiyor ki dramasız günümüz olsun her gün farklı bir şey, en ufak hakaretler kim olduğu önemsizin 2 gün ban ile başlar bilginize.

Hakaretlik bir durum olduğunu veya olacağını sanmıyorum Sado, olursa da hatalı taraf kim olursa olsun yaptırımın yapılmasını isterim zaten.

rainbowx Kaves
Bizden olmayan insanların mesajlarına dair nasıl bir kanıt atabilirim bilmiyorum. Yöntem varsa söyle, bulayım, atayım.

Size verdiğim scripti aktif olarak kullanan 100 den fazla kişi var şuanda. Bir tanesi bile bana gelip bu script şöyle bir sorun yaratıyor demedi. Yaptığım paylaşımdan ötürü teşekkür almak yerine nankörce içinden geçiyordu demek büyük saygısızlık. Attığınız 2 adet fix. Benim yaptığım ise size verdiğim scripti tekrar sıfırdan yazıp hatasız hale getirmekti. Ben script yazarım bugu oyuncularla test ettikten sonra fixlerim. Bana bir geri dönüş olmadı ki olsaydı zaten sizin attığınız fix'e ihtiyaç duymazdım yeteri kadar bilgi birikimine sahibim. Burada yapılan şey bana 2 hafta önce şu scriptler kalmış bunları değiştir lafının arkasında dur diyerek gece mesaj atman ve 1.5 saatlik konuşmanın ardından olayları tatlı bağlamanın ardından bugün level sisteminizi benden aldığınızı görüyorum. Burada tamamen laf cambazlığı ve emek hırsızlığı var. V1 paketini yapan kişilerden fark göremiyorum şuanda. Reklam konusuna gelecek olursak bu gayet basit bir mantık. Sistemlerinizi tanıtıyorsunuz link atıyorsunuz ve bizden değil diyorsunuz. Madem bizde ki oyuncuların %50'si sizde banlı, açın tüm banları görelim? bu şekilde iğneleyici konuşmanızda yanlış ben size bunu daha öncede söyledim sizinle rakip ilişkisi içerisinde değilim yaptığım yardımların sebebi de bundan ötürüdür. Bu muhabbet bu seviyelere kadar geldiyse ben artık sizi ne iyi ne kötü rakip olarak görmüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!