Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[RE-RELASE] Banka soygunu.

• Konbuyu başlatan flundar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 52
  • Görüntüleme 8K
çalıştıramadım yardımcı olabilicek var m Adsız  8.png hattta.png ı Adsız 2.png Adsız 7.png

Son düzenleme:
Şuraya kadar yapabildim.
Ama son animasyonu bir türlü loop'a alamadım.
TaskPlayAnim(ped, animDict, "hack_loop", 8.0, 8.0, -1, 17, 10, false, false, false)
bu yemedi bir yerde script crahsliyor kendisini :D

yokluğumda konuya sahip çıktığı için kadiraktas kadiraktas 'a teşekkür ediyorum.

vMenu kullanan sunucularda yapılması gereken: /skin yazıp çanta kısmından 40 / 41 sayılarında olan çantaları alıp kaydetmeliler. Para toplama işleminden sonra tekrar vMenu'den kendi kıyafetlerine dönebilirler.

Ayrıca server.lua içersinde 136. Satıra dikkat etmenizi öneririm.
2526

Şuraya kadar yapabildim.
Ama son animasyonu bir türlü loop'a alamadım.
TaskPlayAnim(ped, animDict, "hack_loop", 8.0, 8.0, -1, 17, 10, false, false, false)
bu yemedi bir yerde script crahsliyor kendisini :D
kodları bi gönderebilir misin sabahtan beri bir animasyon için uğraşıyorum :8

Kapıyı açarken welder kullanıyor. godmode godmode
kadiraktas zaten atmıs anim adını.

Kapıyı açarken welder kullanıyor. godmode godmode
kadiraktas zaten atmıs anim adını.
hocam taskplay animin tam fonksiyon kodlarını atar mısınız ? çünkü kadiraktasın yaptıgı gibi hack animasyonunu çantadan çıkarttırıp yaptıramıyorum. ve leptop gözükmüyor bende.

hocam taskplay animin tam fonksiyon kodlarını atar mısınız ? çünkü kadiraktasın yaptıgı gibi hack animasyonunu çantadan çıkarttırıp yaptıramıyorum. ve leptop gözükmüyor bende.
pedin eline attachla laptobu ile, anim oynadığında laptobu otomatik alıyor alması gerektiği yere zaten :)

AttachEntityToEntity(laptop, PlayerPedId(), GetPedBoneIndex(PlayerPedId(), 28422), 0, 0, 0, 0, 0, 175.0, true, true, false, true, 1, true)

AttachEntityToEntity(laptop, PlayerPedId(), GetPedBoneIndex(PlayerPedId(), 28422), 0, 0, 0, 0, 0, 175.0, true, true, false, true, 1, true)
kral bunu yapmama rağmen animasyona laptop dahil olmuyor sadece sacma sapan bir yerde duruyor laptop

hata bunu ekleyince animasyon hiç başlamıyor

hata bunu ekleyince animasyon hiç başlamıyor

AttachEntityToEntity(laptop, PlayerPedId(), GetPedBoneIndex(PlayerPedId(), 26610),0.30,0.08,0,-0,-0,800,true,true,false,true,1,true)

bunu dene

vMenu kullanan sunucularda yapılması gereken: /skin yazıp çanta kısmından 40 / 41 sayılarında olan çantaları alıp kaydetmeliler. Para toplama işleminden sonra tekrar vMenu'den kendi kıyafetlerine dönebilirler.
Hocam bu çantaları bi komuta atamamız mümkün mü acaba? Örnek veriyorum oyun içerisinden chate /çanta yazdıklarında bu bahsettiğiniz çantalardan birini otomatik olarak giyse, tekrar yazıldığında çıkarsa?

Yapabilirsiniz tabiikide registercommand seçeneği ile karakterinize zorunlu olarak giydirtebilirsiniz.

yeni.

Yapabilirsiniz tabiikide registercommand seçeneği ile karakterinize zorunlu olarak giydirtebilirsiniz.
zorunlu olarak giydirme ve çıkarma kodunu bilmiyorum hocam yardımcı olabilir misin? Registercommand biliyorum. Mesela maske için komutlar aşağıdaki attığım gibi ama bunu nasıl çantaya uyarlarım.

Kod:
if masksOn then
  RequestAnimDict(dict)
    TaskPlayAnim( players, ads, "put_on_mask", 8.0, 1.0, -1, 49, 0, 0, 0, 0 )
    Wait (600)
    ClearPedSecondaryTask(PlayerPedId())
SetPedComponentVariation(GetPlayerPed(-1), 1, myMasks, masksTexture, 2)
  else
  RequestAnimDict(dict)
    TaskPlayAnim( player, ad, "takeoff_mask", 8.0, 1.0, -1, 49, 0, 0, 0, 0 )
    Wait (600)
    ClearPedSecondaryTask(PlayerPedId())
    SetPedComponentVariation(player, 1, 0 ,0 ,2)
  end

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!