Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Raid Clothes Script Hatası

merty

Üye
FT Kullanıcı
Discord
merty#3108
Selamlar herkese. Üstünde çalıştığımız bir NoPixel paketimiz var karakterimizi seçtikten sonra hiç bir şekilde karakter oluşturma ekranı gelmiyor ve karakterimiz ped olarak kalıyor. Başka bir raid clothes kullanmayı denedik fakat sorun düzelmedi. Yardım ederseniz seviniriz.

Aldığımız hatalar
unknown.png
,

Aldığımız hatalara dair kod satırları
unknown.png

unknown.png

unknown.png

Şunu;

users.identifier

Aşağıdaki ile değiştirip bir dene.

user.identifier

hmm olmaması gereken bir şey ?

sql'inizde bir şey eksik olabilir

sanmıyorum

bu arada script cid kullanıyor bundan kaynaklı olabilir mi?
CitizenID'yi steam ile değiştirin ve user.identifier kısmını user.getIdentifier() koduyla değiştirmeyi deneyin

Homie gardaş trigger attın mı karakter seçim scriptine 3 adet triggeri var bu çakma raid_clothesların

TriggerServerEvent("raid_clothes:get_character_current")
TriggerServerEvent("raid_clothes:get_character_face")
TriggerServerEvent("raid_clothes:retrieve_tats")

tahmin ettiğim scripti kullanıyorsan çoklu karakter scriptin varsa büyük ihtimal krp-identity dir var ise spawn kısmının sonuna bunları triggerla birde raid_clothes:register var ise scriptinin içerisinde identity scriptinin başarılı olursa son kısmına TriggerEvent('raid_clothes:register') at ama dediğim gibi scriptini görmedim tonla raid_clothes var inş çalışır homie gardaş birom

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!