Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

R4T Yedim Discord Hesabım Çalındı Çok Korkuyorum Yardım Edin asjdlasdhadsjashd

buzelac

? Meyveloper
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
buzelac#6022
Bazı VELETLER KENDİLERİNİ BU CAMİYADA BİŞEY SANIP HESAPLARIMI PATLATIYORLAR..
ARKADAŞ BEDAVA T0KEN GRABBER KULLANIYOR BİAT ET DİYOR JASKLJDKADHASJKHKD
ŞEKİLLİNİCK.com dan nick yapan birinden ne beklersiniz asdjaskdjashldjadjkasdhj

Ahahhaa ulan narkoz çıraklarım rahat durmuyor dgklfgld

yeni dc pasla buzellac
xd

Bazı VELETLER KENDİLERİNİ BU CAMİYADA BİŞEY SANIP HESAPLARIMI PATLATIYORLAR..
ARKADAŞ BEDAVA T0KEN GRABBER KULLANIYOR BİAT ET DİYOR JASKLJDKADHASJKHKD
ŞEKİLLİNİCK.com dan nick yapan birinden ne beklersiniz asdjaskdjashldjadjkasdhj

ben ratlamıştım bu bebeyi sonra ağlamıştı falan :/

ben ratlamıştım bu bebeyi sonra ağlamıştı falan :/
kjskjdakldadasd
Piyasadaki Veletler Şuan Çok Pis Fivemi Bırakasım Var Ama Şimdi Bu Eşşek Arkamdan bEn oNu zAnAl ALemDen sİlDim HAA Fln Yapar .

Batuflex Dinleyip Kendilerini Bişey Sanan Gerçekde Gece Konduda Yaşayıp Sanalda En Zengin Kendisi Olan sAnAl mAgAnda aBim Bedava Githubda Paylaşılan Token Grabber ile milleti ratlıyor cidden acınası bir durum bu tür insanlardan uzak durun bişey yaparlarsa ciddiye almayın tek yapabildikleri discord hesabınızdan sunucularınızı almak
Daha Discord Bot Yapmasını Bilmeyen Benden Sırf o Boktan Public Sunucusuna Bot Yapmam İçin Hesabımı Çalmış Bot Yaparsam Geri Vercekmiş Apim
Cidden Komik bunun gibiler bu ortamlarda bulunduğu sürece Fivem Bok Yoluna Doğru Gider
Neyse Arkadaşa Stars Community de iyi roller dilerim abim +9 Mafya Rölü Yapıyormuş Kolay Gelsin Abime sdjfklsdhf
Fivemi Bırakmadan Güzel Şeyler Atacağım Bu Foruma Beklemede Kalın.

Bu arada Babam Kurmay Albay Nato'da Ülkemizi Temsil Ediyor Onunlada Bu Konuyu Konuşacağım Üstüne Gitmeye Çalışacağız 2 Sanal Magandalık Yapcam Diye Kendini Bok Yoluna Götürecek Haberi yok XD
Arkadaşın Yüzünü Gördüm Maks 13 - 14 Yaşında aksljdakld

Bu arada Babam Kurmay Albay Nato'da Ülkemizi Temsil Ediyor Onunlada Bu Konuyu Konuşacağım Üstüne Gitmeye Çalışacağız 2 Sanal Magandalık Yapcam Diye Kendini Bok Yoluna Götürecek Haberi yok XD
benim babam cumhurbaşkanı yardım lazım mı

rat yedim

vay a.m.k

babana discordumu caldilar mi diyeceksin bro

unknown.png
ÇOCUĞUN YÜZÜ

Muhammed Sagher ip:95.192.105.33 Yer: Sweden/ Södermanland County (+46)/ Tystberga Adres: 2 Sandbrogatan Enköping, Uppsala ili

ÖZZZ KARDEŞİMMMM

unknown.png
ÇOCUĞUN YÜZÜ

Muhammed Sagher ip:95.192.105.33 Yer: Sweden/ Södermanland County (+46)/ Tystberga Adres: 2 Sandbrogatan Enköping, Uppsala ili
Discord Sanal Mafia

Waow cok korkutuyor xd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!