Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

QBUS | SEVEN ROLEPLAY TANITIMI

Corteyn

Üye
FT Kullanıcı
SEVEN ROLEPLAY TANITIMINA HOŞGELDİNİZ
KONU BAŞLIKLARIMIZ
1.0 Sunucu Rol durumu
2.0 Sunucu sistemleri ve ekonomi
3.0 Whitelist Başvuruları ve alım durumu
4.0 İllegal oluşumlar ve illegal çeşitliliği

1.0 SUNUCU ROL DURUMUMUZ

• 1.1 - Sunucumuz HRP mantığına uygundur.
  • 1.2 - HRP : Hard Roleplay demektir. Hard Roleplay mantığında devam etmekteyiz. Whitelist Üyelerimiz ve Yönetim ekibimiz buna uygun şekilde olacaktır.
2.0 SUNUCU SİSTEMLERİ VE EKONOMİ

• 2.1 - Sunucumuz konu başlığında da yazdığı gibi, Qbus paketine sahibiz. Tüm sistemlerimiz A'dan Z'ye Qbus'dır.
  • 2.2 - Ekonomimiz Hard değildir. Aşırı kolay da değildir. Herkesin birşeyler alması için orta seviye bir ekonomi sistemimiz vardır.
3.0 WHİTELİST BAŞVURUSU VE ALIM DURUMU

• 3.1 - Whitelist alımlarımız web sitemiz üzerinden yapıyoruz. (Sunucu açılmadan önce site ve domainler halledildi fakat sunucu ismini değiştirme kararı aldığımız için henüz site aktif değil)
  • 3.2 - Whitelist Başvurularını +16 yaş sınırı ve ses olgunluğu, rol bilgisi ve hrp kriterlerine göre alım yapıyoruz.​
  • 3.3 - Alımlar 7/24 Açık ve günlük okunacaktır.​
4.0 İLLEGAL OLUŞUMLAR VE İLLEGAL ÇEŞİTLİLİĞİ

• 4.1 - İllegal oluşumlar olarak alınan karara göre sadece çete mantığında ilerlemeyi planlıyoruz. Henüz belli değil fakat çete olacağı kesin bilgidir.
  • 4.2 - Baron ve Cartel gibi ağır abi GunRP'ye mailli oluşumlarımız yoktur. Olmayacaktır.
  • 4.3 - HRP Sunucularında olduğu gibi bizim sunucunuzda da illegal çeşitliliği stabil durumdadır. Sistemler farklı amaç aynıdır.
Not : Web sitemiz yakında. Yetkili alımlarımız Aktiftir bilginize. Sunucumuz tamamen hazır durumdadır. Yönetim ve Whitelist kısmı hallolunca açılacaktır. Açılış tarihi belli değildir

İLETİŞİM

GÖRSELLER
50484
50485
50486
50488

Ekli dosyalar

• unknown-7.png
    unknown-7.png
    395.7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

• Yetkili Ekip alımlarımız mevcuttur. Seven Roleplay tamamen sistemsel olarak hazır fakat oyuncu ve Yönetim eksikliğinden ötürü şu anda sadece toparlanmayı bekliyoruz.

Leader gibi olursa müq olur haha

Lspd, Lsmd ve LSSD alımlarımız ekip dahilinde mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar bizimle iletişime geçerse çok iyi olur. LSPD alımları şu an normal devam ediyor fakat ekip gelirse LSPD yönetimini devralabilirler. LSSD ve SHAP, LSPD dolunca gelen yeni ekibe verilecektir.

Yetkili başvurusu ve ekip alımları konuları açıldı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz

Konu günceldir

-ref corteyn abimizi tanıyorum, sunucu sistemlerini bilmiyorum (nkvt abim yine yapmıştır yapacağını afoabnfoanpıanf o da kötüdür) ama rollerden ümidim yok, aile açıyolardı en son kapamışlar

-ref corteyn abimizi tanıyorum, sunucu sistemlerini bilmiyorum (nkvt abim yine yapmıştır yapacağını afoabnfoanpıanf o da kötüdür) ama rollerden ümidim yok, aile açıyolardı en son kapamışlar
Arafcım, sen daha düne kadar bora köz fanıydın. Oynadığın sunucuda 4 tane uyarın vardı :) gelip rol eleştirmen ne kadar güzel jfnfnfn önce rol yapmayı :) :)

Arafcım, sen daha düne kadar bora köz fanıydın. Oynadığın sunucuda 4 tane uyarın vardı :) gelip rol eleştirmen ne kadar güzel jfnfnfn önce rol yapmayı :) :)
Türkçe öğren, fazladan yüklemi olan arkadaşa ulaştırsın. Kendi hayal dünyanızda takılmaya devam edin canımın içi. Bora Köz fanı falanmış geç bunları. Oynadığım sunucu arcade'di hardrp yaptım diye uyarı aldım. Ya neyse anlatmıcam sen hepsini biliyosun güzelim. İnsanları kandırmaya devam o zaman.

Türkçe öğren, fazladan yüklemi olan arkadaşa ulaştırsın. Kendi hayal dünyanızda takılmaya devam edin canımın içi. Bora Köz fanı falanmış geç bunları. Oynadığım sunucu arcade'di hardrp yaptım diye uyarı aldım. Ya neyse anlatmıcam sen hepsini biliyosun güzelim. İnsanları kandırmaya devam o zaman.
Konuyu boş beleş mesajlarınız ile kirletmeyin. İnsanların parasını almıyoruz. İsteyen oynuyor, istemeyen oynamıyor. Senin gibileri de boş, boş konuşuyor. Arcade RP sunucuda hard RP yapmak mı 10/10 hareket. Arcade ve Hard ne demek ayırt etmeyi öğren. :)

Konu günceldir

Konuyu boş beleş mesajlarınız ile kirletmeyin. İnsanların parasını almıyoruz. İsteyen oynuyor, istemeyen oynamıyor. Senin gibileri de boş, boş konuşuyor. Arcade RP sunucuda hard RP yapmak mı 10/10 hareket. Arcade ve Hard ne demek ayırt etmeyi öğren. :)
Arcade diye bir şeyin aslında olmadığını rolün rol olduğunu ve gerçek dışına çıkılmamasının her zaman gerektiğini sen öğren canımın içi.

Arcade diye bir şeyin aslında olmadığını rolün rol olduğunu ve gerçek dışına çıkılmamasının her zaman gerektiğini sen öğren canımın içi.
O yüzden Arcade diye bi kavram var sanırsam :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!