Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Qbus-phone Lucid Edited

Bir kaç kere dene sorun hala devam ederse Citizen.Wait koyularak halledilir belki

düzeldi sıkıntı yok :D

Ellerine sağlık qbus phone kullanıyorum bi ara database kaydını denemiştim olmamıştı. Teşekkür ederim :)

Eline sağlık

Teşekkürler
Yalnız birşey farkettim twit atıldıktan sonra ve telefon restartlandıktan sonra twitler nedense şu şekile dönüşüyor:

Ekli dosyayı görüntüle 34038

Bakmam lazım ona bende bir sıkıntı olmuyordu en son değişikliği bir kaç gün önce yapmıştım belki o zaman fark etmeden bozmuş olabilirim ben kendimde test edip haber vereceğim

Evet dediğin gibiymiş düzeltip linki güncelleyeceğim

S syntax linki güncelledim tekrardan indirip twitter sql'i tekrardan kurarsan sorun düzelmiş olacaktır

+rep yararlı

İçine twittera fotoğraf atma, fotoğraf ile metni aynı anda atma eklendi, Twitter database kaydı, kendi tweetini silme gibi özellikler eklendi. Telefon'da şuan bazı uygulamalarında database kayıt yok yani kendiniz eklemeniz lazım duruma göre ileriki zamanlarda bende bunun üzerinde çalışma yapabilirim

Diğer uygulamalrın databasesini de yaparsan baya iyi olur paylaşımın için teşekkurler

Çok iyi paylaşım olmuş eline sağlık.

Çok iyi paylaşım eline koluna sağlık

Gayet güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık.

Gayet yararlı bir paylaşım eline sağlık

Gayet yararlı bir paylaşım eline sağlık
Gayet güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık.
Çok iyi paylaşım eline koluna sağlık
Çok iyi paylaşım olmuş eline sağlık.
Teşekkür ederim
Diğer uygulamalrın databasesini de yaparsan baya iyi olur paylaşımın için teşekkurler
Rica ederim başka uygulamaların database'ini şuan için yapmayı düşünmüyorum yinede fikir önerin için teşekkürler
Düzeldi bu arada teşekkürler.
S syntax Discordum Lucid#3604

Yararlı paylaşım, eline sağlık.

bu error'u almaktayım

Ekli dosyalar

• resim_2020-11-15_014211.png
    resim_2020-11-15_014211.png
    10.4 KB · Görüntüleme: 52

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!