Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket QBOX VE OX_INVENTORY TEMEL PAKET │2024 GÜNCEL

Ereen

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba! Bugün sizlere 20 dakikada hazırladığım temel paketi paylaşacağım. Kimilerinin bile haberi olmadığını düşündüğüm, kendi ücretli paketimin alt yapısı qbox altyapısında yaptığım temel paketi paylaşacağım. Qbox'un temel prensiplerinden biri olan optimizasyon ve kod güvenliği, projelerinizin diğer çerçevelere göre daha etkili çalışmasını sağlar. Bu altyapıya uygun şekilde çalıştığınızda, daha iyi bir optimizasyon elde edebilirsiniz.

Paketin içinde bulunan sistemler: ox_inventory, ox_target, ox_doorlock, renewed-banking vb
Scriptlerin hiç birini türkçeleştirmediğim halidir bu temel paket.

Alta bir kaç görsel koydum.

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    263.6 KB · Görüntüleme: 1,587
  • 3.png
    3.png
    257.7 KB · Görüntüleme: 1,104
  • 4.png
    4.png
    2.2 MB · Görüntüleme: 1,131
  • 5.png
    5.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 1,185
  • qbox.png
    qbox.png
    604.2 KB · Görüntüleme: 1,176
Herkese merhaba! Bugün sizlere 20 dakikada hazırladığım temel paketi paylaşacağım. Kimilerinin bile haberi olmadığını düşündüğüm, kendi ücretli paketimin alt yapısı qbox altyapısında yaptığım temel paketi paylaşacağım. Qbox'un temel prensiplerinden biri olan optimizasyon ve kod güvenliği, projelerinizin diğer çerçevelere göre daha etkili çalışmasını sağlar. Bu altyapıya uygun şekilde çalıştığınızda, daha iyi bir optimizasyon elde edebilirsiniz.

Paketin içinde bulunan sistemler: ox_inventory, ox_target, ox_doorlock, renewed-banking vb

Kanka eline sağlık ama millet zaten ESX ten QB ye geçmek için baya bekledi ve kimse buraya script visualViewport. yazmaya uğraşmaz diye duşunuyorum yinede eline sağlık.

Kanka eline sağlık ama millet zaten ESX ten QB ye geçmek için baya bekledi ve kimse buraya script visualViewport. yazmaya uğraşmaz diye duşunuyorum yinede eline sağlık.
Kanka yani ben qbox'ı daha çok beğendim ondan dolayı sistemlerimi orda devam edeceğimden böyle bir temel paket kısa sürede hazırlayıp paylaştım bilgili olanlar için yararlı bir base

?

Hocam Bunun Tx den Çekilen Qbox la ne farkı var? sadece renew banking ve envanter css mi mi eklediniz ?

Son düzenleme:
Başkan merhaba, ben yeni başladım bu işlere bu ESX-QB muhabbeti nedir,bilgi verebilirmisin? Birde ben en son versiyonu yüklemiştim hiçbir script çalışmamıştı.

Başkan merhaba, ben yeni başladım bu işlere bu ESX-QB muhabbeti nedir,bilgi verebilirmisin? Birde ben en son versiyonu yüklemiştim hiçbir script çalışmamıştı.
kanka oldesx - newesx - oldqb - newqb - qbox - vrp diye altaypilar var hepsinin temel mantigi ayni fakat fonksiyonlari ve kod sekilleri farkli bildigim kadari ile esx daha karisik fakat daha optimize vrp zaten bambaska bir dunya o baya zor qboxu qb nin cocgu olarak dusun suan tr piyasasinda en cok terchi edilen newqb sana onerim baslayacaksin esx ve qb ile basla eger paket satacaksan esx olmasi birsey degistirmez cunku eu cogunlukla esx kullaniyor

databesi eksik

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

• shaw

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!