Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QBCore Uyumlu Karpuz Mesleği | xd-karpuz

orcunxd

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Merhabalar, ben Orçun. Bugün sizlere alpyy AlperenVictory arkadaşımın yapmış olduğu illegal meslek paketinden bir scripti karpuz mesleği haline getirdim. Bu scriptin üzerine daha güzel şeyler ekleyerek sizlere basit legal meslek paketi yapacağım, onun için beklemede kalınız. Paylaşım basit olabilir fakat umuyorum ki işini görecek insanlar olacaktır. Şimdiden iyi kullanımlar.

Credit: alpyy AlperenVictory

Son düzenleme:
olur olur bunu yapamayanlar da var

/

Son düzenleme:
olur olur bunu yapamayanlar da var
senin kadar iyi değiliz biz ne yapalım sen de bizi üzme ya :(
alpyy AlperenVictory nin development sunucusunda gezerken gördüm meslek arayanlar varmış ben de Alperene yazdım dedim yapsam sorun olur mu dedi ne olacak patlattım ben de ama bunun üzerinde çok güzel şeyler yaparak tek bir scripte 5 6 tane legal meslek ayarlayacağım daha ilk kez bir şeyler yapıyorum o sebepten benim için güzel bir gelişim oluyor.

Son düzenleme:
Kullanmak isteyenler için scripti sürekli güncellediğim versiyon paylaşıldı!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!