Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QBCore Hobi Meslekleri xd-hobimeslek

orcunxd

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Merhabalar, ben Orçun. Bugün sizlere, bugün içerisinde paylaşımını yaptığım xd-karpuz scriptinin üzerine daha güzel yenilikler yaparak içerisinde yeni meslek eklemeleri yaptığım xd-hobimeslek scriptini paylaşıyorum. İçerisinde şuanlık portakal ve karpuz mesleği var fakat güncellemelerle bu meslek çeşitliliğini 10 15'e kadar çıkarmayı düşünüyorum. İyi kullanımlar.

YENİLİKLER
Arkadaşlar bugün ayın 22'si ve sizler için içerisine bal ve mandalin mesleği ekledim. Kordinatlarını kendinize göre ayarlamayı unutmayınız. Ayrıca script için ps-ui scriptine de ihtiyacınız bulunuyor onu da paketinize kurun sonra neden çalışmadı demeyin. Şimdiden herkese iyi kullanımlar.

Yardım için: Orçunxd#0035

Resmon Değerleri

Client Side

Boşta olduğundaki değerleri
1681585437871.png
Kullanım halindeki değerleri
1681585587429.png

Server Side
1681585623638.png

Güncelleme Notu: Saygıdeğer forum üyeleri,
@Knoes arkadaşımın benimle paylaşmış olduğu temel bir meslek üzerinden ilerleyerek sizlere bu scriptin v2'sini targetli olarak sunacağım.
Sizlerden ricam içerisinde neler istersiniz ve meslekler araçlı olsun mu olmasın mı nasıl olsun bunları belirtmeniz. Herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Fındık, kahve çekirdeği, patetes ve mısır meslekleri yapımına başladım yarın iş dönüşü bitirip güncelleyeceğim.

Meslek paketi içerisinde olması gerektiğini düşündüğünüz meslekler vesaire yazar mısınız? İsteğe göre bu pakete illegal meslekleri de ekleyebilirim.

Üzüm, Portakal, Bal Gibi Meslekleri De Koyabilirsin. Başarılar Dilerim ^^

Bu kadar uğraşana kadar for'a bağlasan daha iyi

çok iyi sc fakat yaklaşmadığımız sürece markerler gözükmüyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!