Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Qbcore] Magi̇carrow V1 Nopi̇xel Inspi̇red

MagiCarrow

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar bugün sizlere yapmış olduğum Nopixel Inspired hakkında bilgiler göstereceğim.
Paketin çoğu scriptleri nopixel to newqb şeklinde yapılmıştır.
Konuya merak ettiğiniz herhangi soru sorabilirsiniz.
Daha fazlası için Discord : .alibaran
Paket Fiyatı : 1750 TL

Meslek Sistemleri

Envanter Sistemi ( np-inventory )

Balık Tutma Sistemi

Maden Toplama Sistemi

Arıcılık Sistemi

Ev Soygunu Sistemi

Otomat Sistemi

Telefon Sistemi

phone2.png

phone1.png

Mekanik Sistemi

mechanc.png

mechanc2.png

mechanc3.png

PD Dispatch Sistemi

dispatch.png

PD MDT Sistemi

mdt.png

PD DASHCAM Sistemi

dashcam.png

Resmon Değeri 0.70 - 0.95 arasıdır.

image (10).png

Ve Daha Niceleri.....

Daha fazla bilgi için Discord : .alibaran

Konu içeriğine göre, 1750 TL sanki bir tık fazla. Fakat yine de güzel duruyor.
+rep, iyi satışlar.

// En Azından Free QB Edit Satmıyorsun.. \\

Konu içeriğine göre, 1750 TL sanki bir tık fazla. Fakat yine de güzel duruyor.
+rep, iyi satışlar.

// En Azından Free QB Edit Satmıyorsun.. \\
kanka fazlasını paylaşmaya üşendim ya elimdeki videoları koydum geçtim kafi ama yani öyle düşünüyorsan özelden yazabilirsin bana bizzat fazla fazla sistemleri gösteririm. Sonrasında ucuz olduğunu düşünürsün :D. +repin için teşekkür ederim bu arada.

Öncelikle herkese iyi günler dilerim . Yapmış olduğum paketimi uzun bir süre sonrasında tekrardan satışa sunmaya karar verdim fakat bazı insanlar sanırsam paketi Lunny Lunny dostumuzun v2 paketini satıyormuşum sanmış. Bu konu hakkında bir dostumuz durumu bildirdi. Bende bu yüzden dolayı konuyu yeniden paketin baştan aşağıya videosunu çekerek düzenlemeye karar verdim. Bu düzenleme 2-3 günümü alabilir fakat sizleri bu sürece kadar aydınlatmak açısından kendi basemin klasör fotoğrafını paylaşmak istiyorum. Eğer ki bu konu hakkında içi rahat etmeyen olursa trello kısmından müşterilerim ile yapmış olduğum bug fix geçmişimi de gösterebilirim. Malum bu devirde bu kadar ucuza satınca bazı insanlar hemen saldırabiliyor. 😉

Ekran görüntüsü 2023-08-23 015117123.png

Ekran görüntüsü 2023-08-23 0142501.png

Ekran görüntüsü 2023-08-23 0142202.png

kendim baktım hiçbir şey bana ait değil gardas ne boş yapmışsınız

Öncelikle herkese iyi günler dilerim . Yapmış olduğum paketimi uzun bir süre sonrasında tekrardan satışa sunmaya karar verdim fakat bazı insanlar sanırsam paketi Lunny Lunny dostumuzun v2 paketini satıyormuşum sanmış. Bu konu hakkında bir dostumuz durumu bildirdi. Bende bu yüzden dolayı konuyu yeniden paketin baştan aşağıya videosunu çekerek düzenlemeye karar verdim. Bu düzenleme 2-3 günümü alabilir fakat sizleri bu sürece kadar aydınlatmak açısından kendi basemin klasör fotoğrafını paylaşmak istiyorum. Eğer ki bu konu hakkında içi rahat etmeyen olursa trello kısmından müşterilerim ile yapmış olduğum bug fix geçmişimi de gösterebilirim. Malum bu devirde bu kadar ucuza satınca bazı insanlar hemen saldırabiliyor. 😉

Ekli dosyayı görüntüle 87838

Ekli dosyayı görüntüle 87836

Ekli dosyayı görüntüle 87837
kanka iyi güzel de o dispatch ve phoneun bizim olmadığına emin misin

dispatchi yazan kişi olarak soruyorum dispatchi fixledin mi fixlemediysen bozuk paket satıyorsun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!