Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCORE] Babüt Gun Rp Pack | GÜNCEL QBCORE Gun RolePlay Paket

Babut

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar FivemTürk kullanıcıları biraz kendimden bahsedeyim ben Babüt fivemde 2 yıla yakın bir zamandır varım fakat development & developer gibi işlerde yeniyim yanılmıyorsam adam akıllı bir şekilde 5-6 ay önce başladım bu sürede en azından hata fixleyecek hali hazırda belli bir seviyede paket yapabilecek bir duruma gelmiş bulunmaktayım aynı zamanda fivem türkte bu hesabım yeni şu sıralar demiyim genellikle gördüğüm bütün gun rp sunucuları aynı paketi kullanıyor eski qbcore hata dolu resmonu fazla fps kaybı yaşatan paketler oluyor örnek vermek istemiyorum vb bir çok detaya girmek istemiyorum amacım fivem türkiyeye bir yararım olmasıydı bende hem ilk konum hemde ilk paylaşımım olduğundan dolayı sağdan soldan scriptler toplayarak 2-3 günde neredeyse tüm hatalarını fixlediğim ve neredeyse tamamen türkçeleştirdiğim gun rp paketini sizlere free olarak dağıtmak istedim size paketin tanıtımını yapmak durumundayım

bilgilendirme : öncelikle söylemeden tanıtıma geçmeyim paket wild x nko temel paketinin üstünden başlayıp yavaş yavaş içindeki scriptleri değiştirilerek gidilmiştir ve gun rp paketi yapılmıştır ve aynı zamanda dediğim gibi ilk konum olduğu için hatalar olabilir kusura bakmayınız

Multicharacter ve Spawn : karakter seçim ekranındaki kordinatları değiştirdim spawn kısmına gelirsek otomatik son oyundan çıktığınız yerde başlatıyor

F3 Menu : qb-radialmenu

Notify : qborenin orjinal notifyı isteğe bağlı değiştirilebilir :

hud : hud olarak qb hud kullandık :

envanter : ps inventory kullandım bilinen tüm dupe hataları fixlenmiştir sadece progbar açıkken envanterin açılması kaldı onuda sınavlarım çarşamba başlıyor vaktim olmadığı için yapamadım ufak bir if kontrolü ile yapabilirsiniz

telefon : tel olarak qb-phone kullandım isterseniz değiştirebilirsiniz

polis cephaneliği : gerekli herşey var

polis dispatch : ps-dispatch edited by mrstonecutter mrstonecutter

ui : qborenin orjinal uisini kullandım no pixeli andırmasını istediğim içinde arka plan rengini mavi yaptım

target : aktifken ufak bir tasarım getirdik

qb-weapons : her mermi doldurduğunda animasyona girmeme sorunu giderildi aynı zamanda mermi doldururken progressbara gerek duymuyor onuda kaldırdım gun rp paketi için daha iyi durdu ufak bir sorunu var animasyon bitmeden mermiyi yeniden kuşanırsanız yinede dolduruyor onu fixlemeye uğraşmadım amaç zaten gun rp :)

madde x : tgiann-illegal ev2 kullandım kodları incelediğim basitçe ayarlama yapılabiliyor fakat ufak tefek sorunları var isteğe bağlı değiştirilir

madde x yardım paketi : akyol başlangıç paketini editledim yardım paketi olarak değiştirdim birde progbar sorgusunu kaldırdım madde x etkinliği yapacağınızda işinize yarayacak normalinden daha az uğraşacaksınız

illegal için 1 adet kolay olması adına vicc-illegal ve methcar kullandım heist için sadece banka aracı soygunu market soygunu banka soygunu ve kuyumcu soygunu ekledim legal tarafından sadece polis ve doktor bulunmakta legal kısım full ayarlı

pakete gun rpnin vaz geçilmezi c ile arkaya bakma ve eğilme eklememişim aşşağıda verdiğim linkteki qb-smallresourcesi paketteki qb-smallresources ile değiştirin

smallresources :

Not : emeğe saygı olarak en azından fivemtürk kullanan script bi nevi onun olan herhangi bir bilindik olan developerlerin scriptlerini development klasörüne attım ve isimde herhangi bir değişiklik yapmadım örnek tgiann-illegalev2 vs vb

paket resmon değeri : local host gtx 1660 ti 8 gb ram i7 7700k diz üstü pc 0.50 0.60 arası

Ufak bir ekonomi ayarlaması yapabilirsiniz çünkü ekonomi bakımından hiç uğraşmadım daha paylaşmadığım bir çok özellik var örnek qb-input qb-menu vs vs onun dışında lafı fazla uzatmak istemiyorum istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz / kullanabilirsiniz iyi kullanımlar

virustotal : streamların virus totalini paylaşamıyorum dosya boyutu maalesef büyük diyor direk scriptlerin vs vürus totalini paylaşıyorum

paketin indirme linki :

son olarak qb-doorlock scriptinin clientine gelin
exports['seind-ui']:HideText olan kısmı
exports['qb-core']:HideText olarak güncelleyin + gct bodycam scriptinin client tarafınada aynısını uygulayın

discord :

Ekli dosyalar

• resim_2024-01-08_185542298.png
    resim_2024-01-08_185542298.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 1,010
  • resim_2024-01-08_185700080.png
    resim_2024-01-08_185700080.png
    36.8 KB · Görüntüleme: 555
  • resim_2024-01-08_220428356.png
    resim_2024-01-08_220428356.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 592
  • resim_2024-01-08_220645872.png
    resim_2024-01-08_220645872.png
    673.2 KB · Görüntüleme: 506
  • resim_2024-01-08_221456003.png
    resim_2024-01-08_221456003.png
    5.9 KB · Görüntüleme: 584
  • resim_2024-01-08_221721820.png
    resim_2024-01-08_221721820.png
    833 bayt · Görüntüleme: 438
  • resim_2024-01-08_222608723.png
    resim_2024-01-08_222608723.png
    2 MB · Görüntüleme: 711
  • resim_2024-01-08_223634410.png
    resim_2024-01-08_223634410.png
    111.1 KB · Görüntüleme: 602
  • resim_2024-01-08_223803491.png
    resim_2024-01-08_223803491.png
    29.1 KB · Görüntüleme: 542
Son düzenleme:
Merhabalar FivemTürk kullanıcıları biraz kendimden bahsedeyim ben Babüt fivemde 2 yıla yakın bir zamandır varım fakat development & developer gibi işlerde yeniyim yanılmıyorsam adam akıllı bir şekilde 5-6 ay önce başladım bu sürede en azından hata fixleyecek hali hazırda belli bir seviyede paket yapabilecek bir duruma gelmiş bulunmaktayım aynı zamanda fivem türkte bu hesabım yeni şu sıralar demiyim genellikle gördüğüm bütün gun rp sunucuları aynı paketi kullanıyor eski qbcore hata dolu resmonu fazla fps kaybı yaşatan paketler oluyor örnek vermek istemiyorum vb bir çok detaya girmek istemiyorum amacım fivem türkiyeye bir yararım olmasıydı bende hem ilk konum hemde ilk paylaşımım olduğundan dolayı sağdan soldan scriptler toplayarak 2-3 günde neredeyse tüm hatalarını fixlediğim ve neredeyse tamamen türkçeleştirdiğim gun rp paketini sizlere free olarak dağıtmak istedim size paketin tanıtımını yapmak durumundayım

bilgilendirme : öncelikle söylemeden tanıtıma geçmeyim paket wild x nko temel paketinin üstünden başlayıp yavaş yavaş içindeki scriptleri değiştirilerek gidilmiştir ve gun rp paketi yapılmıştır ve aynı zamanda dediğim gibi ilk konum olduğu için hatalar olabilir kusura bakmayınız

Multicharacter ve Spawn : karakter seçim ekranındaki kordinatları değiştirdim spawn kısmına gelirsek otomatik son oyundan çıktığınız yerde başlatıyor

F3 Menu : qb-radialmenu

Notify : qborenin orjinal notifyı isteğe bağlı değiştirilebilir :

hud : hud olarak qb hud kullandık :

envanter : ps inventory kullandım bilinen tüm dupe hataları fixlenmiştir sadece progbar açıkken envanterin açılması kaldı onuda sınavlarım çarşamba başlıyor vaktim olmadığı için yapamadım ufak bir if kontrolü ile yapabilirsiniz

telefon : tel olarak qb-phone kullandım isterseniz değiştirebilirsiniz

polis cephaneliği : gerekli herşey var

polis dispatch : ps-dispatch

ui : seind-ui kullandım no pixeli andırmasını istediğim içinde arka plan rengini mavi yaptım

target : aktifken ufak bir tasarım getirdik

qb-weapons : her mermi doldurduğunda animasyona girmeme sorunu giderildi aynı zamanda mermi doldururken progressbara gerek duymuyor onuda kaldırdım gun rp paketi için daha iyi durdu ufak bir sorunu var animasyon bitmeden mermiyi yeniden kuşanırsanız yinede dolduruyor onu fixlemeye uğraşmadım amaç zaten gun rp :)

madde x : tgiann-illegal ev2 kullandım kodları incelediğim basitçe ayarlama yapılabiliyor fakat ufak tefek sorunları var isteğe bağlı değiştirilir

madde x yardım paketi : akyol başlangıç paketini editledim yardım paketi olarak değiştirdim birde progbar sorgusunu kaldırdım madde x etkinliği yapacağınızda işinize yarayacak normalinden daha az uğraşacaksınız

illegal için 1 adet kolay olması adına vicc-illegal ve methcar kullandım heist için sadece banka aracı soygunu market soygunu banka soygunu ve kuyumcu soygunu ekledim legal tarafından sadece polis ve doktor bulunmakta legal kısım full ayarlı

pakete gun rpnin vaz geçilmezi c ile arkaya bakma ve eğilme eklememişim aşşağıda verdiğim linkteki qb-smallresourcesi paketteki qb-smallresources ile değiştirin

smallresources :

Not : emeğe saygı olarak en azından fivemtürk kullanan script bi nevi onun olan herhangi bir bilindik olan developerlerin scriptlerini development klasörüne attım ve isimde herhangi bir değişiklik yapmadım örnek seind-ui Ra1derGiveCar tgiann vb vb

paket resmon değeri : local host gtx 1660 ti 8 gb ram i7 7700k diz üstü pc 0.50 0.60 arası

Ufak bir ekonomi ayarlaması yapabilirsiniz çünkü ekonomi bakımından hiç uğraşmadım daha paylaşmadığım bir çok özellik var örnek qb-input qb-menu vs vs onun dışında lafı fazla uzatmak istemiyorum istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz / kullanabilirsiniz iyi kullanımlar

virustotal : streamların virus totalini paylaşamıyorum dosya boyutu maalesef büyük diyor direk scriptlerin vs vürus totalini paylaşıyorum

paketin indirme linki : kıyafet paketini çıkartmayı unutmuşum ondan dolayı paket 10 gb yenile fark ettim :(

+rep

+rep yararlı paylaşım

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!