Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım qb-radio edit şifreli telsiz

Ked1

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba bugün kendi düzenlemiş olduğum qb-radio scriptini paylaşıyorum telsiz şifreli kanallar barındırmaktadır geri kalan bilgiler ekte mevcuttur iyi günler. resim_2023-12-09_014811023.png resim_2023-12-09_014841450.png resim_2023-12-09_014854283.png

Ekli dosyalar

• qb-radio.zip
    2.1 MB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:
Arkadaşımın hazırladığı bu Fivem script'i gerçekten etkileyici! HTML düzenlemeleriyle birlikte harika bir iş çıkarmış. Scriptin kullanımı oldukça basit ve anlaşılır, ayrıca detaylı bir şekilde düzenlenmiş belgeleri sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan hızla entegre edebilirsiniz.

Özellikle fivem türkün arayüzü beni etkiledi, bu eklemenin oyun deneyimini ne kadar zenginleştirdiğini görmek gerçekten harika. Arkadaşımın bu projedeki özverisi ve dikkati takdir edilesi. Umarım gelecekte daha fazla benzer projelerini paylaşır ve topluluğa daha fazla katkıda bulunur.

Elinize sağlık, böyle harika bir çalışmayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim!
yorumu okurken erekte oldum

la benim dayım fivemkürt başkanı sen kime anlatıyon
kardeşim senin yaşın büyük ihtimalle 11 falan, kız mısın bilmiyorum ama 31 yasıyor isimde, bende 13 yaşındayım böyle ortamlarda böyle konuşma senin için hiç iyi olmaz. bu arada dc atsana sew olalk

kardeşim senin yaşın büyük ihtimalle 11 falan, kız mısın bilmiyorum ama 31 yasıyor isimde, bende 13 yaşındayım böyle ortamlarda böyle konuşma senin için hiç iyi olmaz. bu arada dc atsana sew olalk
abi kusura bakma ben 8 yaşındayım ben bukadar büyük olduğunu bilmiyodum ama ben discord oynamıyom ben valalant oynuyom sen gel ona

abi kusura bakma ben 8 yaşındayım ben bukadar büyük olduğunu bilmiyodum ama ben discord oynamıyom ben valalant oynuyom sen gel ona
bak bende kusura baqma yalan söyledim 10 yaşındayım ama sen daha qüçüksün ama discord oyun değil kardeşim, böyle meşazlaşma gibi bi yer sen orda hesap aç şifren,i bana at ben sana halledeecm.

bak bende kusura baqma yalan söyledim 10 yaşındayım ama sen daha qüçüksün ama discord oyun değil kardeşim, böyle meşazlaşma gibi bi yer sen orda hesap aç şifren,i bana at ben sana halledeecm.
abi fiskortu bilmemde sen zuum varmı sen ona gel bizim kreşten arklarla maynkraft oynicaz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!