Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı qb-phone qb-inventory qb-radialmenu

Rulections

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar qb-phone'u ayarlamama rağmen F1 e basıldığı zaman açılmıyor /phone yazınca açılıyor aynı şekil qb-inventory ve qb-radialmenu bunların açılma tuş fonksiyonlarını değiştirmek istiyorum bir bilgisi olan var mı ?

Kod satırı ektedir. Config.OpenPhone F1'in keyini yazmama rağmen hala /phone de açılıyor

C++:
Config = Config or {}

Config.RepeatTimeout = 2000 -- Timeout for unanswered call notification
Config.CallRepeats = 10 -- Repeats for unanswered call notification
Config.OpenPhone = 288 -- Key to open phone display

Merhaba,
Konunuzu yanlış kategoriye açtığınızdan dolayı tarafımca taşıma işlemi uygulanmıştır.
İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Kod satırı ektedir. Config.OpenPhone F1'in keyini yazmama rağmen hala /phone de açılıyor

C++:
Config = Config or {}

Config.RepeatTimeout = 2000 -- Timeout for unanswered call notification
Config.CallRepeats = 10 -- Repeats for unanswered call notification
Config.OpenPhone = 288 -- Key to open phone display
qb-phone'nin client'ine girip control diye aratıp atarmısın orada bir yanlıslık olabilir

Merhabalar qb-phone'u ayarlamama rağmen F1 e basıldığı zaman açılmıyor /phone yazınca açılıyor aynı şekil qb-inventory ve qb-radialmenu bunların açılma tuş fonksiyonlarını değiştirmek istiyorum bir bilgisi olan var mı ?
client içerisine girip Config.OpenPhone ve function OpenPhone() kısmını kontrol edin herhangi bir hata göremezseniz bana discord dan yazın 'ESCKaybeden#0488'

Merhaba, verilen cevaplar doğrultusunda konunuz çözüme ulaştımı ?

client içerisine girip Config.OpenPhone ve function OpenPhone() kısmını kontrol edin herhangi bir hata göremezseniz bana discord dan yazın 'ESCKaybeden#0488'
discord üzerinden arkadaşlık isteği gönderdim dostum

telefonu M tuşu ile açmayı denermisin

Radialmenu clientinde bulabilirsin büyük ihtimal tuşunu değiştirmeyi eğer bulamıyorsan şunun gibi olabilir

65707

yani envanter telefon radial menu hepsini ayarladım fakat bir değişiklik olmuyor discord üzerinden iletişime geçebilecek değerli vaktini ayırabilecek birisi varsa çok memnun olurum

Konu çözüme ulaşmıştır. ESCKaybeden ESCKaybeden arkadaş gerçekten çok ilgilendi çok teşekkür ediyorum.

Konu Ön Eki Tarafımca Çözüldü Olarak Güncellenmiştir.
İyi Forumlar Dilerim...

nasıl yapacağız?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!