Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Qb paket arıyorum

TRbigbossTR

Üye
FT Kullanıcı
Discord
missyren
Qb paket arıyorum maksimum 1k'ya kadar uyguna düzgün fix Qb paketi olan varsa konuşabiliriz.

shadows0015

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Konu hakkında bana discord üzerinden ulaşabilirsiniz. drxmaxi

Bana discord üzerinden direkt olarak ulaş dostum yardımcı olayım bykabustk

Qb paket arıyorum maksimum 1k'ya kadar uyguna düzgün fix Qb paketi olan varsa konuşabiliriz.
Maksimum 1K ya kadar sana satilacak paket zaten default txadmin den indirilen paket olacaktir ve büyük ihtimal yapan kisi sadece script ekleyip çikarmasini bildigi için ekledigi scriptler de düzgün çalismiyacaktir.
Düzgün çalismiyan bir paket için tekrardan satan kisiye basvurdugunda o da zaten 1K ödemissin, bir de destek mi bekliyorsun diyip ya seni azarlar (ki birçok konu var forum üzerinde) ya da senden ekstra para koparir.
Eger tekrar para ödersen bu sefer isi sallamaya ve yapmamaya baslar, veya birsey yaptiginda baska bir yer bozulunca "Gangaaa, bu böyle çalismiyor, bunu çigarip baska script koyman gerekli, o da sana senin güzel hatrin için 500 e olur" gibi bahanelerle para almaya devam eder.
Günün sonunda sen bir hesap yapar ve bakarsin ki senin maks 1K dedigin paket olmus 7 / 8 K.
Paran yoksa biriktir, varsa da direk fazlasini vererek en azindan agizli yüzlü düzgün birsey al.
Ha, 8K verdigin pakette sorun çikmiyormu ? Onda da var, ama en azindan (umuyorum ki) o paraya satan kisiler isini bilen kisiler.
Yarin öbür gün X developer beni dolandirdi diye konu açma diye uyariyim dedim.. vesselam.

Discord: viccdevz
Bol referanslı, yüksek FPS değerleri olan bir paket arıyorsanız ekleyebilirsiniz.

Discord: merss0

Olm siz delirdiniz mi ? Herkes bide dc bırakmış. 1k alacağın pakete 4-5k developer ücreti yada eğer dev isen bi o kadar da script ücreti bayılacaksın. Yalvarırım arkadaşlar 1k bütçe ile fiveM server’ı açmayın ki ortam biraz daha nezih kalsın. 1k’ya alacağın pakete para verme kardeşim. TxAdmin kur, en olmadı forumda yaz çıkar yahu. Server açarsan haber et, uzak duralım.
Bak nası deli oldum biz 3-4 ay uğraşıyoruz paket yapmaya 1k diye ücret mi olur a*k. Ulan svgui 0.2ms daha düşsün diye 4 saat uğraşıyoruz. Neyse uzatmaya gerek yok. Verme para çok istiyorsan gel ben sana paketi verip lisansını çakayım. Yeterki bögle yapmayın a*k. İyi forumlar.

Olm siz delirdiniz mi ? Herkes bide dc bırakmış. 1k alacağın pakete 4-5k developer ücreti yada eğer dev isen bi o kadar da script ücreti bayılacaksın. Yalvarırım arkadaşlar 1k bütçe ile fiveM server’ı açmayın ki ortam biraz daha nezih kalsın. 1k’ya alacağın pakete para verme kardeşim. TxAdmin kur, en olmadı forumda yaz çıkar yahu. Server açarsan haber et, uzak duralım.
Bak nası deli oldum biz 3-4 ay uğraşıyoruz paket yapmaya 1k diye ücret mi olur a*k. Ulan svgui 0.2ms daha düşsün diye 4 saat uğraşıyoruz. Neyse uzatmaya gerek yok. Verme para çok istiyorsan gel ben sana paketi verip lisansını çakayım. Yeterki bögle yapmayın a*k. İyi forumlar.

Bu insanlar 1k 1.5k ya developerlik yapıyorlar bu insanlara laf anlatamazsın malesef

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!